Ortopeda Gdańsk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka

Gdańsk

Wspaniały, kompetentny, super fachowiec, bardzo miły, uśmiechnięty, diagnoza 100%.
Tłumaczy dokładnie, zrozumiale. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Jagiellońska

Gdańsk

Katastrofa. Pan pomylił się ewidentnie w wyborze zawodu. Przyjechaliśmy z mężem z prośba by przyjął, oczywiście prywatnie ze wzgledu na ból w odcinku lędźwiowym - mąż ledwo wsiadł do auta - pan szanowny doktor zbył nas krótkim "nie" odwrócił się i poszedł. Kawał ch...a nic więcej. Uprzejmość absolutne 0, kompleksowość podejścia - śmiech na sali, tłumaczenie choroby - pojęcia nie mam, nie dane nam było, godny polecenia - absolutnie nie, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Gdańsk

Jeżeli ktoś mierzy kompetencje lekarza wg tego czy jest miły, to wyraźnie pomylił gabinety, radzę udać się do kabaretu, tam jest miło i śmiesznie. Lekarza ocenia się wg wiedzy i kompetencji a te walory posiada dr J. Szostakowski.Jest to niezwykle wspaniały ortopeda i oby więcej takich w naszych gabinetach.Dziękuję za to, że mogę się u Pana leczyć
Opinia dodana przez: Iwonna

wojewódzki szpital

Gdańsk

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Ja dawno nie spotkałam tak sympatycznego i zaangażowanego lekarza. Przy pierwszej wizycie od razu rezonans i powrót z wynikiem do doktora (w większości przychodni byłyby to pewnie 3 wizyty). Opisał mi dokładnie jakie ma podejrzenia, wszystko wyjaśnił, lecz postanowił skonsultować to z drugim lekarzem, który się specjalizuje w tego typu problemach. Kazał mi wrócić za tydzień, a w tym czasie pokazał zdjęcie znajomemu. I ...
Opinia dodana przez: Liza

Letniskowa 8
80-299 Gdańsk

Nie uprzejmy lekarz, chyba pomylił zawód bo bycie lekarzem to pasja i powołanie pomoc choremu w bólu i cierpieniu , a nie... po co Pan tu przychodzi ..bez uwag

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Zmarnował mi życie!!!!!!!!!!!!!!!!! Spaprał operację i jeszcze chciał powiesić na wyciąg.Parę lat temu nie dał renty teraz mam na stałe od kogo innego. Mam nadzieję że jego "kariera" legła w gruzach. Nie życzę mu źle ale dobrze też nie... Doktorku z całego serca bólu większego niż mam Ja!!!!!
Opinia dodana przez: Sylwia

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Kawal rzeznika i kawal chama. Jak mi dal blokede w kolano, to malo z bolu nie zwariowalam. Zamiast w staw, to walnal z calej sily w kosc kolana. Bydlak. Ma zla opinie nie tylko moja.
Opinia dodana przez: Krystyna

remedium