Ortopeda Katowice

- 71 lekarzy

lekarz Michał Kozioł

Traumatolog, Ortopeda

liczba opinii: 14

Kamed
Bocheńskiego 38A
42-200 Katowice

Średnia ocen: 3,0/5
Buf buf buf, koła w ruch... Jeśli krytykujecie to uzasadnijcie... bo inaczej wasze opinie świadczą tylko o Was. W moim przypadku - wizyta krótka i konkretna. Zastosowana terapia, przepisane leki oraz zalecena co do rehabilitacji przyniosły u mnie świetny efekt (rozwalilem sobie noge na schodach). W sumie 3 wizyty. Życzmy sobie samych takich lekarzy.
Kompetencje - nie boli, nie bylo powikłań uzyskałem odpowiedzi na swoje pytania co do czasu ect.
Opinia dodana przez: Anonim

prof. Damian Kusz

Ortopeda

liczba opinii: 12

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Pragnę w imieniu mojej Babci, ale przede wszystkim w imieniu naszej rodziny serdecznie podziękować Panu Ordynatorowi za wzorową - i co najważniejsze - profesjonalną opiekę medyczną jakiej doświadczyła moja Babcia w Górnośląskim Centrum Medycznym im. Leszka Gieca, na Wydziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mimo ogromnego bólu i cierpienia moja Babcia czas spędzony w szpitalu wspomina bardzo miło.

Pragnę serdecznie podziękować nie tylko Panu Ordynatorowi ale również całemu personelowi ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marcin Pająk

Ortopeda

liczba opinii: 11

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Pan dr Marcin Pająk to doświadczony i kompetentny specjalista.
Bardzo zaangażowany, szybko zdiagnozował skomplikowany uraz (pechowe złamanie), skonsultował i potwierdził diagnozę z innym Specjalistą w celu podjęcia dalszego leczenia. Szczegółowo wytłumaczył proces leczenia i wielokrotnie udzielał mi zalecenia i wskazówki do zastosowania już w domu (wszystkie okazały się bardzo pomocne).
Pan dr poświęca pacjentowi dużo czasu (możliwość leczenia w SOR, w szpitalu, i w poradni), Jest cierpliwy dla ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Kler

Traumatolog, Ortopeda

liczba opinii: 11

LANCET
Fliegra 16
40-060 Katowice

Średnia ocen: 4,5/5
Byliśmy na konsultacji z roczną córką. Lekarz nawet jej nie dotknął, kazał tylko przejść się po gabinecie. Powiedział, że nie trzeba się martwić, choć mieliśmy uzasadnione obawy, a na konsultację skierował nas pediatra. Wizyta trwała może 3 min., za które zapłaciliśmy oczywiście sporo kasy. Osobiście nie polecam!
Opinia dodana przez: A.

lekarz Mahmoud Manssour

Ortopeda

liczba opinii: 11

Im St Leszczyńskeigo

Katowice

Średnia ocen: 4,1/5
Cóż, ja niestety i to zdecydowanie nie polecam tego ortopedy. Wybrałem się do tego lekarza w czerwcu b.r po urazie skrętnym kolana. Lekarz zbadał moje kolano tylko mechanicznie, sugerując zmiany przeciążeniowe w kolanie, tudzież zapalenie więzadła pobocznego piszczelowego. Na moją sugestię o zrobieniu rezonansu lekarz lekko oburzył się odpowiadając, że to ja przyszedłem do niego nie na odwrót, on leczy metodą małych kroków i jeżeli pierwsze metody leczenia zachowawczego nie ...
Opinia dodana przez: Mateusz

dr Piotr Szwaczka

Ortopeda

liczba opinii: 11

NSZOZ Medisana Sp. z oo
Ul. Markiefki 87, ul. Zelazna 1
Katowice

Średnia ocen: 2,6/5
Pan doktor jest osobą zamkniętą w sobie i słabo komunikatywną. Podczas rozmowy z pacjentem czy jego rodziną, spuszcza głowę w dół unikając spojrzenia prosto w oczy. Nie chce, bądź nie umie przyznać się do zaniedbań podczas współpracy z pacjentem. Mówi cicho, cienkim łamiącym się głosem. W przypadku mojego operowanego ojca, zakwalifikowanego do planowego wszczepienia endoprotezy biodra, pomimo niepokojących objawów po operacji (unieruchomienie, dreszcze, obrzęk stopy, ból przez wiele dni, osłabienie ...
Opinia dodana przez: MagdaCórkaZbigniewaEm
Średnia ocen: 2,3/5
Jestem po trzech wizytach. Doktor bardzo konkretny, ale dokładnie wie, co robi. Nie musi mi poświęcać wiele czasu, bo po prostu wie, o co chodzi po spojrzeniu na stopę. Jego leczenie okazało się w pełni efektywne. Do tego ma poczucie humoru (choć pewnie nie dla każdego). Ogólnie czułam, że mogę zaufać jego wiedzy. Cieszę się bardzo, że akurat na niego trafiłam na izbie przyjęć. Po zdjęciu RTG od razu zauważył ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Witold Miecznikowski

Ortopeda

liczba opinii: 9

509-438-039
Paderewskiego 63
40-283 Katowice

Średnia ocen: 4,6/5
Krótko - dziękuję za profesjonalną pomoc. Szerzej - to pierwszy lekarz z ponad dziesięciu u których byłem w przeciągu paru lat mojego problemu z biodrem, który zobaczył na zdjęciu rentgenowskim stare, źle zrośnięte złamanie, o którym nawet nie wiedziałem. Pomogło mi to bardzo i pozwoliło na właściwe traktowanie problemu w przyszłości. Zna się na tym co robi, sympatyczny i uczciwy. Odpowiedział cierpliwie :) na wszystkie moje pytania. Recommended.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Ryszard Gerber

Traumatolog, Ortopeda

  (+2 więcej)
liczba opinii: 9

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Katowicach
Warszawska 42
40-008 Katowice

Średnia ocen: 3,5/5
Całkowicie się nie zgadzam z osobami które wypowiadały sie i oceniały dr Gerbera przede mną, jest fantastycznym lekarzem, u którego spędza się czas prawie jak ze znajomym na piwie i właśnie to jest w nim najlepsze - że nie traktuje pacjenta z góry (jak to robi większość "wykwalifikowanego zespołu medycznego") tylko jak równego sobie. Mimo swojego młodego wieku zetknąłem się z dużą liczbą lekarzy, którzy wymyślali u mnie wszelakie choroby ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Anna Rozwadowska-Wróblińska

USG, Traumatolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 9

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

Średnia ocen: 3,2/5
Super lekarka. Ma niesamowitą wprawę i podejście w badaniu dzieci. Dzięki niej moja wnuczka uniknęła ciężkiej operacji bioderka. solidna i bardzo życzliwa, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

Ortopedzi w KatowicachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat