Ortopeda Katowice

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Lekarz godny polecenia.Miły,konkretny,rzeczowy ze świetnym podejsciem do pacjentów,a przy tym z poczuc

NZOZ "SZPITAL AVIMED" Sp. z o. o.
ulica Gliwicka 159
40-857 Katowice

Bardzo dobry lekarz.Miałam robione zabiegi cieśni nadgarstków obu rąk i łokieć tenisisty przez pana dr.Mariusza i i jestem bardzo zadowolona , objawy jakie miewałam przed zabiegiem ustąpiły .Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjęta .Jest godny polecenia.

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Pragnę w imieniu mojej Babci, ale przede wszystkim w imieniu naszej rodziny serdecznie podziękować Panu Ordynatorowi za wzorową - i co najważniejsze - profesjonalną opiekę medyczną jakiej doświadczyła moja Babcia w Górnośląskim Centrum Medycznym im. Leszka Gieca, na Wydziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mimo ogromnego bólu i cierpienia moja Babcia czas spędzony w szpitalu wspomina bardzo miło.

Pragnę serdecznie podziękować nie tylko Panu Ordynatorowi ale również całemu personelowi ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice

Najlepszy lekarz pod słońcem serdecznie polecam, naprawdę bardzo pomógł mnie i moim bliskim.
Sprawdzcie sami.

Gabinet Michał Łaszczyca
Bażantów 41M lok. 5
40-668 Katowice

Do Pana doktora trafiłam w 2009 roku bez uprzedniego umawiania się. Miał w tym dniu dyżur. Już na samym wstępie okazał się człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i możliwie zdiagnozował , wskutek czego dowiedziałam się niemal wszystkiego na temat stanu zdrowia. Pan doktor tak dobrze poskładał moją nogę, że cały okres leczenia i rehabilitacji przebyłam bezboleśnie. Będąc pod jego opieką pacjent odczuwa troskę i bezpieczeństwo. ...

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Pan doktor Ochudło to w 1000...% godny polecenia lekarz 😷
Dzięki Doktorowi nadal chodzę na własnych nogach i póki co naradzie mogę zapomnieć o wózku inwalidzkim 🤗☺️
Opinia dodana przez: Barbara

Katowice

Polecam wyjątkowego lekarza Pana Marcina Hajzyka - osoba która przywraca zdrowie!Dziękuję Doktorze za pomoc!

Katowice

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy.

lekarz Andrzej Ziajka

Ortopeda, Chirurg ogólny

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Bardzo konkretny człowiek wytłumaczy co to za choroba ja miałam zespół ciesni nadgarstka pan doktor wytłumaczył na czym polega zabieg na ten zabieg czekałam tydzień polecam.

EUROMEDIC

Katowice

Dzieki fachowości doktora i jego zaangażowaniu mimo przebytego skomplikowanego złamania biegam , tańczę i jeżdzę na rolkach. Wielkie dzięki i polecam doktora gorąco.

Ortopedzi w Katowicach