Ortopeda Katowice

509-438-039
Paderewskiego 63
40-283 Katowice

Krótko - dziękuję za profesjonalną pomoc. Szerzej - to pierwszy lekarz z ponad dziesięciu u których byłem w przeciągu paru lat mojego problemu z biodrem, który zobaczył na zdjęciu rentgenowskim stare, źle zrośnięte złamanie, o którym nawet nie wiedziałem. Pomogło mi to bardzo i pozwoliło na właściwe traktowanie problemu w przyszłości. Zna się na tym co robi, sympatyczny i uczciwy. Odpowiedział cierpliwie :) na wszystkie moje pytania. Recommended.

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Szczerze mówiąc trudno mi ocenić kompetencje Pana Doktora po jednej wizycie, aczkolwiek muszę faktycznie przyznać, że jeśli chodzi o jakość kontaktu, ilość poświęconego czasu oraz dostosowanie leczenia do planów rodzinnych - oceniam wysoko. Skuteczność zaleceń będę mogła ocenić za czas jakiś (wczoraj byłam na wizycie), myślę jednak że absolutnie warto 'zaryzykować' choć jedną wizytę ;)
Opinia dodana przez: MG

lekarz Igor Karczewski

USG ortopedyczne, Traumatolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Uprawiam MTB i... dopadł mnie konflikt udowo panewkowy. Doktor Karczewski zdiagnozował moją dolegliwość, wyjaśnił co z tym trzeba zrobić, zaproponował zabieg (artroskopia stawu biodrowego) w Sport-Klinice w Żorach i go przeprowadził. Dziś, po niespełna dwóch miesiącach od zabiegu po raz pierwszy wsiadłem na rower i zrobiłem lekki trening. Jestem mega zadowolony, zaczynam przygotowania do sezonu 2014
Doktor Karczewski poświęcił dużo czasu przed zabiegiem oraz zaraz po, by mi wszystko szczegółowo ...
Opinia dodana przez: Jacek Sufin

LANCET
Fliegra 16
40-060 Katowice

Byliśmy na konsultacji z roczną córką. Lekarz nawet jej nie dotknął, kazał tylko przejść się po gabinecie. Powiedział, że nie trzeba się martwić, choć mieliśmy uzasadnione obawy, a na konsultację skierował nas pediatra. Wizyta trwała może 3 min., za które zapłaciliśmy oczywiście sporo kasy. Osobiście nie polecam!
Opinia dodana przez: A.

Słupska 12/72
40-715 Katowice

Uprzejma Pani doktor, z wiedza i doswiadczeniem i dobrym podejsciem do pacjenta. Szczegolowe wyjasnienie jakimi cwiczeniami moge zredukowac dolegliwosci i to rzeczywiscie pomaga! Zabieg profesjonalnie wykonany.

Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Pan Konik to lekarz z powołania, człowiek małomówny ,ale perfekcjonista w działaniu. Jestem po rekonstrukcji wiązadła metodą artroskopową i jestem w pełni zadowolony z leczenia. Nie odczuwam jakichkolwiek dolegliwości z przed zabiegu. Zabieg został wykonany w klinice Tom-Med w Katowicach. Bardzo szybko wróciłem do zdrowia, po zabiegu nie odczuwałem bólu pooperacyjnego. Okazało się że poprzedni lekarz, u którego diagnozowałem schorzenie( dr Karczewski) źle je ocenił na podstawie MR, a jedynie ...
Opinia dodana przez: Karol

Wojska Polskiego 15
40-669 Katowice

zdecydowanie polecam, dobry specjalista, sympatyczny młody człowiek, który angażuje się w swoją pracę i poświęca odpowiedni czas dla pacjenta

Im St Leszczyńskeigo

Katowice

Cóż, ja niestety i to zdecydowanie nie polecam tego ortopedy. Wybrałem się do tego lekarza w czerwcu b.r po urazie skrętnym kolana. Lekarz zbadał moje kolano tylko mechanicznie, sugerując zmiany przeciążeniowe w kolanie, tudzież zapalenie więzadła pobocznego piszczelowego. Na moją sugestię o zrobieniu rezonansu lekarz lekko oburzył się odpowiadając, że to ja przyszedłem do niego nie na odwrót, on leczy metodą małych kroków i jeżeli pierwsze metody leczenia zachowawczego nie ...
Opinia dodana przez: Mateusz

specjalistyczna praktyka lekarska
Panewnicka 29/1
40-730 Katowice

Jest bardzo dobrym specjalista od kręgosłupów.

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Polecam! Córka ma wiele problemów z układem kostnym i zawsze pan doktor ją bada, zleca dodatkowe badania. Tłumaczy co robić i jak postępować!
Jeden z najlepszych lekarzy :-)
Opinia dodana przez: Ewa

Ortopedzi w Katowicach