Ortopeda Kraków

ulica Poznańska 8/1U

Pan Doktor jest wyjątkowym lekarzem, idealnym do trudnych przypadków. Uratował mi nogę po całkowitym zerwaniu ścięgna Achillesa. jest osobą pełną pasji i oddania w tym co robi, a przy tym ma fantastyczny kontakt z pacjentem. Reasumując, wielkim szczęściem w nieszczęściu jest trafić w fachowe ręce Pana Doktora. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości, bo my pacjenci potrzebujemy takich wspaniałych lekarzy. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Anna

Oddział Kliniczny Ortopedii i Rehabilitacji oraz Poradnia Urazowo-Ortopedyczna Szpitala Uniwersyteckiego

W ubiegłym roku los zetknął mnie z leka- rzem profesjonalistą o ujmującym sposobie bycia. Jest nim ortopeda Krzysztof Miśkowiec. Podjął się u mnie operacyjnej korekty wadliwie zrośniętej kości nadgarstka, która dawała szansę na 100 procentową sprawność ręki. Korekta -w pełni udana-była ryzykowna choćby ze względu na mój wiek; mam 65 lat. TEMU doktorowi zawdzięczam, że mam obie pełnosprawne ręce. Dzięki Ci Doktorze.

Opinia dodana przez: Barbara

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

LEKARZ GODNY POLECENIA,SPOKOJNIE POTRAFI ROZMAWIAĆ Z RODZICEM JEDNOCZEŚNIE ZBADAĆ STAN DZIECKA. CÓRKA JAK BAŁA SIĘ LEKARZY TAK TU NAWET NIE ZAPŁAKAŁA. NA RAZIE JEST OK CZAS POKARZE EFEKTY LECZENIA

Cieślewskiego 17/75

Ten lekarz robił mi endoprotezy obu bioder . wyszły doskonale. wróciłem do sprawności bardzo szybko Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

MEDICINA

Kraków

Przemila, wyjatkowo cierpliwa lekarka, taka jak dla dziecka powinna byc. Na razie korygujemy nasze wady, nie sa powazne ale jednak wymagaja korekty. ziobaczymy jak nam pojdzioe leczenie pod okiem pani dr. Na razie wzbudza zaufanie

Ultramedica
marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca.
Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. ...
Opinia dodana przez: Piotr

ulica Twardowskiego 59

Operował mi cieśń nadgarstka. Spokój oraz podejście do pacjenta bardzo dobrze wpływa na samopoczucie w trakcie zabiegu. Kompetentny, uprzejmy, bardzo dobry lekarz. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: tpd

uniwersytecki szpital dziecięcy w krakowie

Kraków

Wktam oplwiem wam moja chkstorie w dość młodym wieku stwierdzono u mnie skolikze na początku bylam pszestraszona ale gdy zobaczyłam doktora oleksika strach miną swietne podejscje dk pacjeta i wspanialy nketylkk jako lekarz ale tak ze jakk człowiek dokladnke wytłumaczył mi naczym operacja polega i wszystko dokładnie ze szczegółami teraz skrzywienie sie ponaglo i muszę iść na drugą operacje na poczatku stycznia wszystkim nalrawde polecam wspaniały lekarz wszystkjm ktorzy ske ...
Opinia dodana przez: nieznana

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

Pan lek. med. Piotr Morawiecki jest pierwszą osobą, która wreszcie potraktowała moje leczenie poważnie i wreszcie rozpoznała którą to ja kość złamałem w lewym nadgarstku. Do tej pory trzech lekarzy stawiało na grochowatą, a to grochowata nie była... Jest to osoba, która słucha, co może zabrzmieć banalnie, ale wcale banalnym nie jest. Chory jest traktowany poważnie, a badania przeprowadzane przez pana lek. med. Morawieckiego są wnikliwe, szczegółowe. Jest to moim ...

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3

Jako mieszkaniec Niemiec przyzwyczajony do rozpieszczania pacjenta przez lekarzy i szpitale, miałem przyjemność być pacjentem dr. Sebastianowicza w Nowym Targu. Jego kompetencje, a przede wszystkim życzliwość i podejście do pacjenta z ogromną kulturą i chęcią pomocy każdemu z pacjentów /czego byłem świadkiem/ zaskoczyła mnie w tak miły sposób, że polecam tego Pana każdemu . Jest to medyk z prawdziwego zdarzenia . Wielkie dzięki Panie Doktorze i pozdrawiam! Marek Bukowski Wilhelmshaven
Opinia dodana przez: Marek Bukowski

Ortopedzi w Krakowie