Ortopeda Kraków

MEDICINA

Kraków

Przemila, wyjatkowo cierpliwa lekarka, taka jak dla dziecka powinna byc. Na razie korygujemy nasze wady, nie sa powazne ale jednak wymagaja korekty. ziobaczymy jak nam pojdzioe leczenie pod okiem pani dr. Na razie wzbudza zaufanie

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Zdecydowanie polecam dr Tomczyka! Leczyłam się u wielu ortopedów z uwagi na moje problemy z kolanem. Już od samego początku leczenia u dr Tomczyka, wykazał się on dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w rozwiązanie problemu pacjenta. Od razu zauważył błędy, jakich dopuścili się na izbie przyjęć po moim wypadku, od razu wykonał potrzebne badania (USG), zlecił rehabilitację, a gdy wciąż były wątpliwości rezonans magnetyczny. Okazało się, że rok chodziłam z kawałkiem uszczerbionej kości w kolanie, a nikt tego wcześniej nie zauważył. Dr Tomczyk natychmiast zlecił operację, ale z uwagi na terminy poddałam się jej u innego lekarza, który zapewnił mnie, że problem jest rozwiązany. Jednak po kilku miesiącach z powodu dolegliwości bólowych znowu wróciłam do dr Tomczyka i ten z właściwą sobie dociekliwością postanowił zlecić kolejne badania. Okazało się, że podczas operacji nie usunięto źródła problemu (znaleźli mi chondromalację chrząstki rzepki i ją przeczyścili, ale fragmentu kości nie wyciągnęli). Z wynikami badań od dr Tomczyka wróciłam do lekarza, który mnie wcześniej operował i było mu tak głupio, że wykonał kolejną operację w ciągu kilku dni. Jednak na dalsze leczenie wróciłam znowu do dr Tomczyka, którego darzę wielkim zaufaniem. Zlecił rehabilitację i wykonał zastrzyki "zabezpieczające", żebym jak najdłużej mogła się cieszyć własnym stawem kolanowym. Na razie nie narzekam, ale jak znowu wrócą dolegliwości bólowe (byle jak najpóźniej), to jak w dym idę do dr Tomczyka! I polecam to pozostałym.
zadowolona pacjentka
Aneta

Opinia dodana przez: Aneta

Cieślewskiego 17/75

Ten lekarz robił mi endoprotezy obu bioder . wyszły doskonale. wróciłem do sprawności bardzo szybko Polecam

Opinia dodana przez: Krzysztof

Ultramedica
marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca.

Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. A tu TAKA MIŁA NIESPODZIANKA w postaci Pana Doktora Oberca. Dodam że syn jest po operacji (oczywiście operował Doktor Oberc w szpitalu „Górka” w Busku Zdroju. ) chwalić Boga na razie wszystko w porządku i nie ulega wątpliwości że niemała w tym zasługa Doktora Oberca.
Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze.
Rodzina Woźniaków.
Ps.
Miło jest przekonać się na własnej skórze o życzliwości lekarza .

Opinia dodana przez: Piotr

uniwersytecki szpital dziecięcy w krakowie

Kraków

Wktam oplwiem wam moja chkstorie w dość młodym wieku stwierdzono u mnie skolikze na początku bylam pszestraszona ale gdy zobaczyłam doktora oleksika strach miną swietne podejscje dk pacjeta i wspanialy nketylkk jako lekarz ale tak ze jakk człowiek dokladnke wytłumaczył mi naczym operacja polega i wszystko dokładnie ze szczegółami teraz skrzywienie sie ponaglo i muszę iść na drugą operacje na poczatku stycznia wszystkim nalrawde polecam wspaniały lekarz wszystkjm ktorzy ske wacnaja mowie naprawde warto sie zglosic do niego polecam ogromnie wszystkkm co nkewiedza czy sie zgłosić

Opinia dodana przez: nieznana

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

Pan lek. med. Piotr Morawiecki jest pierwszą osobą, która wreszcie potraktowała moje leczenie poważnie i wreszcie rozpoznała którą to ja kość złamałem w lewym nadgarstku. Do tej pory trzech lekarzy stawiało na grochowatą, a to grochowata nie była... Jest to osoba, która słucha, co może zabrzmieć banalnie, ale wcale banalnym nie jest. Chory jest traktowany poważnie, a badania przeprowadzane przez pana lek. med. Morawieckiego są wnikliwe, szczegółowe. Jest to moim zdaniem osoba bardzo kompetentna. Do tego dochodzi jeszcze kultura osobista na najwyższym poziomie. Czułem się jak syn, a nie jak "pacjent". Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza każdemu, i będę to robił. Mnie też go polecono i bardzo dziękuję temu kierowcy taksówki, który to zrobił!

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3

Jako mieszkaniec Niemiec przyzwyczajony do rozpieszczania pacjenta przez lekarzy i szpitale, miałem przyjemność być pacjentem dr. Sebastianowicza w Nowym Targu. Jego kompetencje, a przede wszystkim życzliwość i podejście do pacjenta z ogromną kulturą i chęcią pomocy każdemu z pacjentów /czego byłem świadkiem/ zaskoczyła mnie w tak miły sposób, że polecam tego Pana każdemu . Jest to medyk z prawdziwego zdarzenia . Wielkie dzięki Panie Doktorze i pozdrawiam! Marek Bukowski Wilhelmshaven

Opinia dodana przez: Marek Bukowski

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Wnikliwy, empatyczny, znakomity specjalista, polecam, byłam na konsultacji z powodu bolesnego barku, świetna i szybka decyzja dotycząca postępowania i dalszych zaleceń. Gorąco polecam !

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Dr Antoni Widawski jest skutecznym w leczeniu lekarzem i z zadowoleniem mogę stwierdzić, że dolegliwość z którą wcześniej "walczyłam" prawie rok ustąpiła w wyniku terapii prowadzonej przez z pana doktora. Ponadto atutami dr Widawskiego jest uprzejmość oraz kompleksowość podejścia do choroby i pacjenta, a także tłumaczenie sposobu leczenia. Polecam znajomym i nie tylko :)

Opinia dodana przez: Marta

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

Jestem pacjentką Doktora Pawła Kamińskiego . Po wizycie i profesjonalnych konsultacjach, w styczniu 2015 przeszłam operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego.
Nie ukrywam, że bałam się tej operacji, ale życzliwość, uprzejmość oraz skuteczność działania Pana Doktora dodały mi otuchy i sprawily, ze pozbyłam się wszelkich obaw. Swoją pewnością i doświadczeniem sprawił, że wiedziałam iż w jego rękach będę bezpieczna. I tak rzeczywiście było.
Pan Doktor Paweł Kaminski to wspaniały, ...

Pan Doktor Paweł Kaminski to wspaniały, doświadczony chirurg-ortopeda. Trafnie diagnozuje, wspaniale i pewnie operuje – pełen profesjonalizm. Jestem zadowolona z operacji i bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił.! Aktualnie czekam na operację drugiego kolana i wiem, ze będę w dobrych rękach.
Polecam wizytę u Pana Doktora Pawła Kamińskiego wszystkim potrzebującym, którzy zwątpili, że zmiany na lepsze są możliwe.

Barbara Wrona z Krakowa

Opinia dodana przez: Barbara