Ortopeda Kraków

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Świetny gość, profesjonalnie i przyjemnie.
Polecam.
Przyjmuje w Ars-medica i szpitalu bonifratrów.
Odpowiada na wszystkie pytania tak, że już nie ma o co pytać.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Mariusz Urban

Ortopeda, Lekarz sportowy

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Zdecydowanie polecam. Swietnie podejscie do pacjenta! Wnikliwa analiza problemu. Wg mnie bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.

Artur Skolarczyk

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Francesco Nullo 8a lok. 15

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.
Opinia dodana przez: persuasion

dr Berta Kowalska

USG ortopedyczne, Ortopeda

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków

Bezbłędna w rozpoznawaniu schorzeń ortopedycznych używając USG.
Od 15 lat miałem problem z kolanami. Zażywałem VIOX, Celebrex, Mobic, aby uśmierzyć ból. Kilka artroskopii w USA i Polsce.
Po wizycie u dr. Kowalskiej i rozpoczęciu, zalecanej przez nią, kuracji z czynnikiem wzrostu + Jonex, ból całkowicie ustąpił i zwiększyła się mobilność moich kolan. Nareszcie mogę wstać i siąść bezboleśnie.

Opinia dodana przez: WK50

ulica Śląska 11/10

Profesor Golec wspanały człowiek otoczył moją siostrę niepełnosprwną z zespłem Dauna opiekę lekarką pomógł znieść trudne chwile w chorobie. Słowa uznania pełen ciepła,miłosci troski dla pacjentów.
Opinia dodana przez: SABINA

CenterMed
św.Łazarza14

Człowiek kompetentny,mający czas dla pacjenta,wybitny fachowiec,bardzo uprzejmy,wytłumaczy wszystkie watpliwości,nigdy mnie nie odprawił z kwitkiem ,zawsze trafne diagnozy w rzadkiej chorobie -Polecam fachowiec jakiego ciężko spotkać i co najważniejsze nie z głową w chmurach tylko pochyli się nad kazdym pacjentem!!!!
Opinia dodana przez: jolanta

Szpital Św.Rafała

Kraków

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza! operował mi ścięgno ahillesa,nadal pozostaje w kontroli u Pana doktora.Jest to lekarz jakich teraz niestety mało-,wrażliwy,kompetentny,wspaniale potrafi nawiązać kontakt z pacjentem,powiem szczerze ,że bardzo się bałam ,po rozmowie z Panem doktorem strach uciekł a ja dzięki szybkiej interwencji miałam zeszyte ścięgno.Wizyta u tego ortopedy rozwiewa wszelkie wątpliwości,widać ,że to fachowy i dobry człowiek.polecam.Renata Zimowska

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Świetny lekarz, cierpliwy, rzeczowy i znający się na swoim fachu. Od razu konkretnie podszedł do sprawy - złamanie kostki bocznej stopy. Obejrzał prześwietlenie, zapisał odpowiednie leki na ustąpienie obrzęku i przyspieszenie zrostu kości, umówił termin kolejnej wizyty kontrolnej i rzeczowo wyjaśnił co się z noga stało i na czym będzie polegało leczenie.
Lekarz z powołaniem. Oby takich lekarzy - znających się na tym co robią i życzliwie podchodzących do pacjenta ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66

Poświęcił mi prawie pół godziny!!, wytłumaczył dokładnie jaki ma plan leczenia, wystawił od razu skierowania na fizykoterapie..poradził co można robić w domu. Widać że stara się kompleksowo zrobić wszystko od razu a nie napisać Ketonal i kontrolę za miesiąc. Ze spotkania wynikło więcej niż z wszystkich poprzednich przez rok..Wizyta na NFZ, ale myślę że warto nawet zapłacić za konsultację prywatnie(zwłaszcza ze terminy są na maj już teraz)- podobno przyjmuje gdzieś ...

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Według mojej opinii bardzo dobry lekarz. uratował mi palec. opieka po operacji perfekcyjna. próbowałem oszukać ,ze stosowałem się do zaleceń, nie udał się. teraz wiem ,że chce v dobrze , i zna się na tym co robi.
Opinia dodana przez: Dariusz

Ortopedzi w Krakowie