Ortopeda Kraków

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Świetny gość, profesjonalnie i przyjemnie.
Polecam.
Przyjmuje w Ars-medica i szpitalu bonifratrów.
Odpowiada na wszystkie pytania tak, że już nie ma o co pytać.

Świetny gość, profesjonalnie i przyjemnie.
Polecam.
Przyjmuje w Ars-medica i szpitalu bonifratrów.
Odpowiada na wszystkie pytania tak, że już nie ma o co pytać.

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Mariusz Urban

Ortopeda, Lekarz sportowy

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Zdecydowanie polecam. Swietnie podejscie do pacjenta! Wnikliwa analiza problemu. Wg mnie bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.

Artur Skolarczyk

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Francesco Nullo 8a lok. 15

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

Opinia dodana przez: persuasion

dr Berta Kowalska

USG ortopedyczne, Ortopeda

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków

Bezbłędna w rozpoznawaniu schorzeń ortopedycznych używając USG.
Od 15 lat miałem problem z kolanami. Zażywałem VIOX, Celebrex, Mobic, aby uśmierzyć ból. Kilka artroskopii w USA i Polsce.
Po wizycie u dr. Kowalskiej i rozpoczęciu, zalecanej przez nią, kuracji z czynnikiem wzrostu + Jonex, ból całkowicie ustąpił i zwiększyła się mobilność moich kolan. Nareszcie mogę wstać i siąść bezboleśnie.

Bezbłędna w rozpoznawaniu schorzeń ortopedycznych używając USG.

Opinia dodana przez: WK50 health

ulica Śląska 11/10

Profesor Golec wspanały człowiek otoczył moją siostrę niepełnosprwną z zespłem Dauna opiekę lekarką pomógł znieść trudne chwile w chorobie. Słowa uznania pełen ciepła,miłosci troski dla pacjentów.

Opinia dodana przez: SABINA

CenterMed
św.Łazarza14

Człowiek kompetentny,mający czas dla pacjenta,wybitny fachowiec,bardzo uprzejmy,wytłumaczy wszystkie watpliwości,nigdy mnie nie odprawił z kwitkiem ,zawsze trafne diagnozy w rzadkiej chorobie -Polecam fachowiec jakiego ciężko spotkać i co najważniejsze nie z głową w chmurach tylko pochyli się nad kazdym pacjentem!!!!

Opinia dodana przez: jolanta

Szpital Św.Rafała

Kraków

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza! operował mi ścięgno ahillesa,nadal pozostaje w kontroli u Pana doktora.Jest to lekarz jakich teraz niestety mało-,wrażliwy,kompetentny,wspaniale potrafi nawiązać kontakt z pacjentem,powiem szczerze ,że bardzo się bałam ,po rozmowie z Panem doktorem strach uciekł a ja dzięki szybkiej interwencji miałam zeszyte ścięgno.Wizyta u tego ortopedy rozwiewa wszelkie wątpliwości,widać ,że to fachowy i dobry człowiek.polecam.Renata Zimowska

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66

Poświęcił mi prawie pół godziny!!, wytłumaczył dokładnie jaki ma plan leczenia, wystawił od razu skierowania na fizykoterapie..poradził co można robić w domu. Widać że stara się kompleksowo zrobić wszystko od razu a nie napisać Ketonal i kontrolę za miesiąc. Ze spotkania wynikło więcej niż z wszystkich poprzednich przez rok..Wizyta na NFZ, ale myślę że warto nawet zapłacić za konsultację prywatnie(zwłaszcza ze terminy są na maj już teraz)- podobno przyjmuje gdzieś w mieście. Ludzie w poczekalni zachwalali coś z USG stawów..ale w moim przypadku nie było konieczne więc sie nie wypowiadam...

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Lekarz- fantastyczny! Polecam. Rzeczywiście nie zbywa, ale stara się poznać wszelkie możliwe przyczyny danego stanu. Uprzejmy, z poczuciem humoru. Bardzo pomaga! Byłam konsultowana przez 5 lekarzy ortopedów, dwóch twierdziło że się kwalifikuję do operacji, dwóch mówiło że absolutnie to jest taki stan że tylko głupek się za to weźmie żeby operować, a dr Solarz- zanim wypowiedział się za/przeciw operacji- wysłał na rezonans magnetyczny, żeby mieć pełny obraz sytuacji.

Opinia dodana przez: Ewelina

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Według mojej opinii bardzo dobry lekarz. uratował mi palec. opieka po operacji perfekcyjna. próbowałem oszukać ,ze stosowałem się do zaleceń, nie udał się. teraz wiem ,że chce v dobrze , i zna się na tym co robi.

Opinia dodana przez: Dariusz

Ortopedzi w Krakowie