Ortopeda Kraków

Grzegórzecka 102 lok. 7

Jeżeli ktoś ma problemy z kręgosłupem - to tylko dr. Kłosiński. Mnie przez kilka lat dokuczał ból w odcinku lędźwiowym, potem zaczęłam tracić czucie w nodze. Wynik rezonansu: kręgozmyk 9 mm. Dr Kłosiński na konsultacji powiedział że konieczna jest operacja (stabilizacja implantem tytanowym L4/L5/S1), bo w przeciwnym razie w niedalekiej przyszłości czeka mnie wózek inwalidzki. Uprzedził mnie że najprawdopodobniej operację trzeba będzie przeprowadzić w dwóch etapach: z dostępu tylnego, a potem z przedniego. Dokładnie wyjaśnił postępowanie i późniejszą rehabilitację oraz ograniczenia wynikające z unieruchomienia odcinka lędźwiowego. Owszem, bałam sie bardzo, ale zaufałam Panu dr. To było trzy lata temu. Teraz czuję się rewelacyjnie; nic mnie nie boli, jestem aktywna: ćwiczę, chodzę na basen. A co najważniejsze Pan dr przez swoje zaangażowanie, troskę i kompetencje daje wiarę, że są lekarze którym w pełni można zaufać. Z całego serca polecam!

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

USG ortopedyczne, Ortopeda dziecięcy

Kraków

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy czy wszystko jest tak jak być powinno - to każda wizyta podnosi mnie na duchu że tak właśnie jest i widzę tego efekty :) jesteśmy pod stałą opieką pana dr-a i mogę szczerze polecić go innym.

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Źle złożona operacyjnie stopa, kilkanaście tygodni gipsu, drut w kości śródstopia, brak zrostu i kompletna deprecha - to efekt "leczenia" zanim trafiłem do Pana Goudy.
Po wypowiedzeniu przez niego magicznych słów "Gdyby to była moja noga wyciągnąłbym drut i chodził na pięcie..." zdecydowałem się na żywca wyciągnąć drut z kości, ściągnąć gips i chodzić na pięcie. Zrost po dwóch tygodniach !!
Z czystym sumieniem polecam.

Z czystym sumieniem polecam.

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków

Dr. Bonczar to fantastyczny człowiek i lekarz.
Ze spokojem wytłumaczył mi skąd się bierze
moja dolegliwość i co trzeba zrobić dalej.
Nie zbywa pacjentów.
Bardzo mu dziękuję i polecam wszystkim.

Dr. Bonczar to fantastyczny człowiek i lekarz.
Ze spokojem wytłumaczył mi skąd się bierze
moja dolegliwość i co trzeba zrobić dalej.
Nie zbywa pacjentów.
Bardzo mu dziękuję i polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Wiesław-N.Sącz Kler

ulica Armii Krajowej 5/222

Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANA DOKTORA MARIUSZA KRUKA.

Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANA DOKTORA MARIUSZA KRUKA.
Jego osobę można oceniać na kilku płaszczyznach. Jako człowiek jest bardzo miły, spokojny, opanowany i emanuje bardzo pozytywna energią. Daje poczucie spokoju,pewności i co najważniejsze szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Bardzo troszczy się o swojego pacjenta do tego stopnia, że poświęca swój cenny, wolny czas na wizytę po operacyjną w celach kontrolnych (po mimo weekendu). Większość lekarzy oddelegowała by ten obowiązek innym kolegom po fachu, jednak Pan doktor Kruk zjawił się osobiście. Co do oceny jako specjalisty ortopedii na swoim przypadku mogę zapewnić, że byłem zdiagnozowany i zoperowany na najwyższym, światowym poziomie zarówno pod względem opieki przed i po operacji. Przed zabiegiem Pan doktor przeprowadził se mną rozmowę podczas której wyjaśnił mi wszystkie "za" i "przeciw" pokazując wadę której nie dostrzegli inni specjaliści. Ostateczną decyzję co do zabiegu pozostawiając jednak mi. Po za tym powiedział o alternatywnych możliwościach, absolutnie nie narzucając swojej operacji. Po wykonanej przez Pana doktora pracy można było bez problemu dostrzec jego dobre serce. Z dużą energią i wkładem osobistym nie zakończył swojego obowiązku na samym zabiegu. Dawał wiele rad i pokazywał możliwości, tak abym jak najszybciej z pełną mocą i werwą wrócił do życia z czasu przed wypadkiem i mógł dalej spełniać swoje pasje i marzenia które bez w pełni sprawnej kostki zostały by tylko w moim sercu.

dr n. med. Robert Chrzanowski

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Św. Rafała

Kraków

Jakiś roku temu podczas jazdy rowerem, a uprawiam ekstremalną jazdę po lasach itp doznałem wypadku. W wyniku tego wypadku doznałem poważnego złamania nogi z przemieszczeniem... Niezbędna była operacja. Trafiłem do Szpitala w Jędrzejowie gdzie operował mnie P. dr Chrzanowski. Bardzo balem się o nogę. P. dr opanowanym i spokojnym głosem wyjaśnił mi przebieg operacji dzięki czemu czułem, że jestem w dobrych rękach. Operacja przebiegła ok, noga zrosła się prawidłowo. Z pełnym przekonaniem polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Karol

lekarz Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne, USG

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.

Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Witam. Nie mogę ocenić wnikliwie kompetencji doktora jako np chirurga,gdyż moje złamanie już trochę ma i wymagało kontroli i ponownego założenia gipsu. Natomiast mogę ocenić podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo uprzejmy i wyrozumiały. Założył mi plastikowy gips i wytłumaczył jak mogę sobie pomoc gdyby mnie uwierał, nawet zwrócił uwagę czy włożę sweter na gips i czy nie będę miala z tym problemu. To w sumie mój trzeci gips na rece i zdecydowanie najlepiej założony. Uważam, że to ma ogromne znaczenie, gdyż życie może strasznie obrzydnąć jak gips gniecie lub jest zbyt gruby i w związku z tym cięzki lub miejscowo zbyt luzny i ociera a zlamana reka w nim lata. Cena gipsu- polowa mniej niż np.w Lux Medzie.
Pozdrawiam, Anna

Opinia dodana przez: Haribir haribir3

ulica Radzikowskiego 19/6

6 lat borykalem sieze schorzeniem stawu skokowego, wielu ortopedow z wielkimi tytulami, doktoryzowalo sie na moim stawie bez rezultatu, az ktos polecil mi dr kasprzyka i moj koszmar sie skonczyl, Dotychczas polecilem go wielu znajomym i do dzis nikt z nich nie wydal w jakiejkolwiek formie złej opini co do jego profezjonalizmu, i nadal bede go polecal jako lekarza ortopede ktorego wiedz i praktyka pomaga wrocic do lepszej sprawnosci pacjenta i napewno nie zawodzi pacjenta, a polecam go z pelna odpowiedzialnoscia :)

Opinia dodana przez: Jarek Wolak jarek.wolak

Centrum Medycyny Bólu
os. Wiślane Tarasy ul. Grzegórzecka 673/u-3

Niesamowity ciepły człowiek, wyrozumiały, kompetentny, poświecą tyle czasu pacjentowi ile wymaga dana wizyta, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania . Kompleksowo zajmuje się całym pacjentem. Mimo że nie operował syna ręki to zawsze pyta się o nią i ja ogląda. Operował kręgosłup mojego syna i dzięki niemu oraz całemu zespołowi w Klinice w Zakopanem syn dzisiaj samodzielnie się porusza, Dziękuje panie profesorze
Z całego serca polecam

Z całego serca polecam