Łódzkie Ortopeda

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

SPORTALL Karol Krajewski
ul. Jana Pawła II 17/19
95-200 Pabianice

Powiem krótko NAJLEPSZY LEKARZ NA JAKIEGO TRAFIŁAM PRZEZ SWOJE DŁUGIE ŻYCIE. POLECAM WSZYSTKIM Z URAZAMI ORTOPEDYCZNYMI. UPRZEJMOŚĆ, PROFESJONALIZM, CIERPLIWOŚĆ I GODNE TRAKTOWANIE PACJENTA. U TEGO LEKARZA CZUJEMY SIĘ WAŻNI, A NIE JAKO ZAWADZAJĄCY MARUDERZY.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Łódź

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Świetny lekarz.Cechuje go duża empatia wobec pacjenta.Na chorobę patrzy nie tylko od strony schorzenia, którym zajmuje się ortopedia - patrzy całościowo .Gorąco polecam - rzadko dzisiaj o takiego specjalistę.
Opinia dodana przez: Jolanta

Oddział Kliniczny Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Artroskopowej Stawu Kolanowego
Drewnowska 75
91-002 Łódź

Pan profesor Marek Synder leczy naszego synka który ma choroba perthesa. Jestesmy zadowoleni z rezultatów jak i ze sposobu leczenia.Niema żadnych problemów z kontaktem E-mail szybka odpowiedz jest naprawdę fachowcem w swojej dziedzinie godny polecenia
Ortopeda Łask dr n. med. Radosław Grabowski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Najlepszy ortopeda jakiego w życiu spotkałem! Polecam w 100%.

Nie zamieniłbym doktora na żadnego innego.

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

Godny polecenia,miły,kompetentny. Posiada dużą wiedzę. Potrafi dobrze wytłumaczyć na czym polega choroba i jak ją leczyć. Empatyczny.
Opinia dodana przez: Sylwia

Szpital
Północna 42
91-425 Łódź

Polecam wszystkim potrzebującym,
Super podejście, duża fachowość, życzliwość, cierpliwość i uprzejmość. Robi wszystko by pomóc pacjentowi. Tylko więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Janusz

20-go Stycznia 58/1
95-200 Pabianice

Bardzo profesjonalny , godny zaufania,kompetentny ,podejmuje trudne i ciężkie przypadki .
Umie wszystko dokładnie pacjentowi wytłumaczyć i w razie ciężkiego urazu pocieszyć ,a tego właśnie pacjentowi jest potrzebne.Bardzo polecam, oprócz tego jest miły i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Jadwiga

Więckowskiego Stefana 63/1
90-747 Łódź

Super specjalista. Traktuje ludzi z szacunkiem. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie na bloku operacyjnym.