Ortopeda Otwock

lekarz Bogumił Leszczyński

05-400 Otwock

Pan dr Leszczynski nie zyje. Byłam jego pierwszą pacjentką. Przemiły przystojny. Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie
Opinia dodana przez: mo
Lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, wytłumaczył dokładnie moje złamanie i odpowiedział na każde moje pytania. Lekarz merytoryczny i tłumaczy w taki sposób zdrowotne zagadnienia, iż każdy zrozumie. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Paweł Polaczek

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

S.P.S.K.im.A.Grucy
Otwock ul.Konarskiego 13
Otwock

Lekarz z powolania wytlumaczy wszystko o chorobie z dokladnoscia .po operacji przychodzil do corki codziennie .polecam
Opinia dodana przez: katarzyna
Dr Ceran jest lekarzem kompetentnym, empatycznym, pomocnym itd, itp. Krótko mówiąc - piątka z plusem!
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Adam Czwojdziński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Otwock

Dr Adam Czwojdziński to nie tylko bardzo dobry lekarz , ale również wspaniały człowiek.Wyleczył moją córeczkę z dysplazji stawów biodrowych za co jestem mu wdzięczna.
Opinia dodana przez: Iwona
Mąż czeka już dłuższy czas na przyjęcie do szpitala w Otwocku. Zaraz ruchoma kość przebije mu skórę. Cóż nie był u Pana doktora prywatnie, więc i czekać trzeba długo oj, długo! Co tam empatia u doktora, co tam wrażliwość. Niech cierpi. Zobaczymy jak długo i poinformuję Państwa i media pewnie też

lekarz Andrzej Podgórski

Ortopeda, Reumatolog

ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Bardzo miły, serdeczny, ciepły człowiek o wysokiej kulturze osobistej, a jednocześnie rzeczowy i kompetentny lekarz. Chociaż ani ja nie byłam szczególną pacjentką, ani mój przypadek wyjątkowy, to pan doktor Andrzej Podgórski, mimo że była już pierwsza w nocy (trafiłam ze złamaniem nadgarstka na ostry dyżur)a przede mną mnóstwo pacjentów, wyjaśnił dokładnie co się stało z moją ręką, jakie są metody leczenia. Nastawił złamanie i unieruchomił, ale uprzedził, że być może ...

lekarz Marta Burbul

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

LEKARZ WIDZĄCY PACJENTA PODMIOTOWO - NIE JAKO PRZYPADEK CHOROBOWY.
Do mojego problemu - poluzowanie trzpienia endoprotezy biodra - Pani Doktor podeszła
z pełnym zaangażowaniem aż do ustąpienia problemu.
Serdecznie dziękuję PANI DOKTOR!!!!!
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Cezary Walczyński

Warszawska 17/19
05-400 Otwock

Bardzo dobry lekarz pełen profesjonalizm zawodowy, złota rączka. Miły i cierpliwy dla pacjenta. Po operacji interesuje się pacjentem. Polecam serdecznie korzystajcie Państwo z Jego wiedzy i umiejętności lekarskiej.
Opinia dodana przez: Gabriela

dr Konrad Małachowski

Chirurg ortopeda

ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.

Ortopedzi w Otwocku