Płock Ortopeda

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Kościuszki 28
09-402 Płock

Najlepszy specjalista jakiego znam, a byłam już u kilku. Profesjonalnie podszedł do sprawy, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na każde pytanie. Z czystym sercem polecam!

09-402 Płock

Dr.Flont jest lekarzem godnym polecenia moim zdaniem,ponieważ doskonale zajmuje sie pacjentem w moim przypadku synem z końsko szpotawoscia prawej nogi i choroba Blounta nodze lewej.Pan doktor żetelnie objasnia zagadnienie choroby oraz cele jakie trzeba osiagnoc by poprawic życie dziecka.

Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Maciej Owczarek

Ortopeda, Rehabilitant

Jaworowa 12
09-401 Płock

Lekarz który w 1974 roku uratował mi życie. Wielkie kompetencje, miłość do ludzi!
Prawdziwy lekarz z powołania!

Prawdziwy lekarz z powołania!

Opinia dodana przez: Andrzej Lewandowski

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Neurochirurg, Neurolog

09-402 Płock

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.
Ortopeda Płock dr Rafał Mikusek

kompdent sp.j
tysiaclecia 13 c
09-400 Płock

Bardzo dobry lekarz, troskliwy opiekuje sie pacjentem po operacji. Mam 72 lata miałem operacje stawu kolanowego, czuje sie bardzo dobrze i żałuje że tak póżno się zdecydowałem na operacje. Wszystkim cierpiącym na kolana polecam dr.Rafała Mikuska w Płocku. Panie doktorze życzę Panu dużo zdrowia i siły aby mógł Pan jak najdłużej pomagać ludziom w ich cierpieniach. Z pozdrowieniem Wiesiek Olszewicz z Włocławka

Opinia dodana przez: Wiesiek

Chirurgicum Sp. z o.o.
ul. Gen. T. Kutrzeby 11
09-410 Płock

kozak. Nic nie lekceważy ale i nie straszy. pasjonat na bieżąco z nowinkami w medycynie. super gość.

Opinia dodana przez: Sławomir S

Chirurgicum Sp. z o.o.
ul. Gen. T. Kutrzeby 11
09-410 Płock

Od wielu lat jesteśmy pacjentami Doktora mamy za sobą udane zabiegi,w dniu dzisiejszym kolejna udana operacja wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego u męża Dziękujemy jesteśmy bardzo wdzięczni.

lekarz Andrzej Czerwiński

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

PRESTIGE MEDICAL SERVICES
MEDYCZNA 8/116
09-400 Płock

Jak zwykle mam szczęście do lekarzy. Miły, skrupulatny, zainteresowany pacjentem. Odpowiedział konkretnie na wszystkie pytania i z dużą nadzieję patrzy na dalszy przebieg leczenia.

Opinia dodana przez: kaha

09-402 Płock

Lekarz z powołaniem.znajacy swoj warsztat pracy ,spokojny ,zawsze chcący pomóc .Konkretny .godny zaufania .Polecam

Opinia dodana przez: Dariusz Bednarski

Szpital Sw Trójcy

09-410 Płock

Polecam, polecam ! Nie wierzylem ze ktos w Plocku sensownie mi ogarnie sprawe (jestem z Krakowa) a tu niespodzianka. Po powrocie spotkalem sie z naszymi ortopedami i sami byli zaskoczeni sposobem rozwiazania problemu bo rozwiazanie bylo nowatorskie i malo kto o nim slyszal w Polsce !! A on slyszal i jeszcze wiedzial jak zrobic i to zrobic dobrze.