Ortopeda Poznań

Bukowska 61
60-567 Poznań

Jest to bardzo dobry lekarz . Cieszy się dużym autorytetem wśród pacjentów . Pomaga zaczynasz od małych problemów kończąc na dużych.

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem.Lekarz z powołania.Po prostu ma dużą ambicję rzeczywiście wyleczyć pacjenta.Konkretny,sympatyczny i empatyczny.Odpowiedzialny.
Opinia dodana przez: Piotr

Ortop Poliklinika
ul. Jana Umińskiego 21
61-518 Poznań

Nie wiem w jakich schorzeniach się specjalizuje ten lekarz, ale czuje, że jestem na to chora :-) Cóż za uśmiech!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Niestabilność odczuwana w obrębie baru ustąpiła całkowicie po diagnostyce i adekwatnie zastosowanej operacji. Mimo wcześniejszych dlugotrwałych dolegliwości i operacji wykonanych przez innych lekarzy, problem nie ustępował. Dzisiaj po operacji którą wykonał dr Ogrodowicz jestem w pełni sprawną osobą. Polecam, lekarz godny zaufania, cierpliwy i profesjonalny.
Opinia dodana przez: Agata

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.

Łozowa 90 B/14
61-443 Poznań

swietny lekarz godny polecenia po dzisiejszej wizycie moge stwierdzic ze,sympatyczny i bardzo uprzejmy ,podpowiedział co robic aby reka była sprawna ,polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: ewelina

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Bardzo dobry lekarz, polecam :) Dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie. Chętnie odpowiada na pytania i jest bardzo miły.
Opinia dodana przez: Lilia

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
28 Czerwca 1956 r. 135/147
61-545 Poznań

Pan Doktor operował mnie w Klinice z powodu cieśni nadgarstka, drętwienia całkowicie ustąpiły, przemiły lekarz! Pozdrawiam Doktorze:)
Opinia dodana przez: Danuta

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Od wrzesnia 15r cierpiałam z powodu bólu obu stawów biodrowych na skutek głębokich zmian zwyrodnieniowych w stawach.Zażywalam tramal 4xdz. aby móc jakoś funkcjonowac., chodząc o 2 kulach.Doktor Niciejewski w ciagu 3tygodni podjąl decyzje o operacji endoprotezy jednego stawu po uprzednich niezbednych badaniach.W sposóp przystepny wyczerpujący wyjaśnił przebieg operacji ewentualne powiklania jak i rokowanie.Okazał się być lekarzem z dużą wiedzą praktykiem kompetentnym i wiarygodnym .Wszczepienie endoprotezy tak trudnego zabiegu odbyło sie ...
Opinia dodana przez: UrszulaOlejniczak

LUX MED Sp. z o.o.
ul. Franklina Roosevelta 18
60-829 Poznań

Byłem BARDZO MIŁO zaskoczony, że wizyta na NFZ była tak konkretna. Lekarz cierpliwie wysłuchał, odpowiadał na wszystkie wątpliwość. Bardzo konkretna i merytoryczna wizyta. Pan doktor szukał przyczyny bólu do końca. Na NFZ zrobione zdjęcie RTG, podana tzw blokada. Lekarz cierpliwy i godny zaufania. Oby system opieki pomagał takim lekarzom jak doktor Kasongo na dobre leczenie i poświęcenie czasu to ludzie byliby bardziej uzdrowieni już samym dobrym i cierpliwym podejściem lekarza. ...
Opinia dodana przez: Radosław

Ortopedzi w Poznaniu