Poznań Ortopeda

Chirurg ogólny, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

Ortopeda Poznań lek. med. Jędrzej Kosmowski

HalluxCenter
ul. Wyspiańskiego 10
Poznań

Bardzo dobry ortopeda. Mialem duże probleby z kolanem . Wszyscy mówili żeby operować. Pan doktor zalecił zestaw ćwiczeń i dolegliwości minęły po 3 tygodniach. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Michał Widermański

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
ulica Reymonta 35
60-791 Poznań

Genialny ortopeda, profesjonalista w zawodzie! Nie musiałam wiele mówić. Poruszał moimi nogami i wiedział wszystko, ocenił trafnie moje dolegliwości w kolanach - powypadkowa sprawa. Teraz czekam na umówiony zabieg.

Opinia dodana przez: Grzegorz Głowacki

Poznań

Dobry specjalista. Jego kompetencje i doświadczenie górują nad wiedzą innych. Godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Magdalena

Szewska 5/6
Poznań

Naprawdę świetny ortopeda, polecam każdemu, kto do tej pory nie znalazł nikogo dobrego z zakresu ortopedii.

Opinia dodana przez: Julia

os. Lotnictwa Polskiego 9g lok. 2
60-406 Poznań

Wspaniały człowiek. Uratowal moja rękę przed kalectwem.Naprawił to co spartaczył jego poprzednik.Zauważyłam ogromne zaangażowanie Pana doktora w moją sprawę i autentyczna troskę o stan zdrowia. Operowal tez drugą rękę dostrzegając rozwoj choroby dzięki czemu oszczędzil mi sporo bólu i cierpienia.Bardzo sympatyczny i serdeczny człowiek. Każda wizyta zero stresu dużo dobrego słowa od Pana doktora.Polecam z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: Daria

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.

Bukowska 61
60-567 Poznań

Jest to bardzo dobry lekarz . Cieszy się dużym autorytetem wśród pacjentów . Pomaga zaczynasz od małych problemów kończąc na dużych.

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Niestabilność odczuwana w obrębie baru ustąpiła całkowicie po diagnostyce i adekwatnie zastosowanej operacji. Mimo wcześniejszych dlugotrwałych dolegliwości i operacji wykonanych przez innych lekarzy, problem nie ustępował. Dzisiaj po operacji którą wykonał dr Ogrodowicz jestem w pełni sprawną osobą. Polecam, lekarz godny zaufania, cierpliwy i profesjonalny.

Opinia dodana przez: Agata