Ortopeda Rzeszów

Szpital Wojewódzki nr . 2

Rzeszów

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, wykonywał u mnie artroskopie kolana. Wszystko dokładnie i rzetelnie wyjaśnił przed zabiegiem i po. Odpowiada szczegółowo i fachowo na wszystkie pytania. Nie zbywa pacjentów, zawsze jest dla nich kulturalny, miły, uprzejmy, życzliwy a takie cechy u większości lekarzy to niestety rzadkość. Generalnie lekarz z powołania i świetny fachowiec, oby takich lekarzy więcej w naszej służbie zdrowia.

Opinia dodana przez: Jacek

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Szpital Miejski im. Jana Pawła II ul. Rycerska 4
35-051 Rzeszów

Ciekawe, że lekarz ten zdaje się, że jeszcze w trakcie specjalizacji ma więcej opinii niż nie jeden profesor z 40 letnim stażem pracy, prawie wszystkie wpisy elokwentne „na jedno kopyto”, niezły PR trzeba przyznać.. Ale ja nie o tym. W sumie lekarz jest OK jak na podkarpacką posuchę w dziedzinie ortopedii. Prywatnie wysłucha, robi USG, ale niestety nie wystawi żadnego skierowania z Profamili bo nie ma takich uprawnień i w sumie i tak trzeba przejść przez lekarza rodzinnego jak trzeba zrobić dodatkowe badania. No chyba, że ktoś ma dużo pieniędzy to sobie zapłaci za wszystko. Poza tym wydaje się, że lekko gwiazdorzy, a nieomylny nie jest... Ale generalnie jak wspomniałem może być.

Opinia dodana przez: Marcin

Paweł Bilski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Rzeszów

Lekarz medycyny Paweł Bilski to świetny specjalista. Pracuje w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie na Klinicznym Oddziale Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej z Pododdziałem Wczesnej Rehabilitacji Narządu Ruchu u Dzieci, a także w tamtejszej poradni i w Zespole Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie (niewykluczone, że gdzieś jeszcze). Ma świetne podejście do dzieci, poczucie humoru - co jest ważne. Jest bardzo uprzejmy, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, kompleksowo tłumaczy chorobę i starannie przygotowuje zalecenia.

Moją chorobę zdiagnozował dość szybko - z czego jestem bardzo zadowolona. Od razu skierował mnie na oddział szpitalny. Próbował wcisnąć mnie jak najszybciej w grafik operacji - za co bardzo mu dziękuje. Wykonał mi artroskopię kolana. Tego samego dnia musiałam zacząć ćwiczyć, a następnego dnia wstawać z łóżka. Noga mnie już w ogóle nie boli - to chyba dobrze, nie? Jako pierwszy lekarz potraktował moje schorzenie poważnie, nie śmiał się, że udaje i takie tam.

Tego lekarza polecam wszystkim małym pacjentom. Nie pożałujecie! ;)

ORTOPEDA
Rejtana 10
35-505 Rzeszów

To prawdziwy lekarz znający się na swoim fachu. Bez zwłoki i wahania zajął się moim złamaniem guzka mniejszego kości ramienia. Nie spotkałem w życiu takiego lekarza, ale jedno jest pewne dzięki Doktorowi, jego opiece i poświęconemu czasowi dziś mam sprawną rękę i tylko dwie blizny przypominają mi o tym że było zle. Rzyczliwy czlowiek gotowy oddzwonic, odpisać na sms, jeśli ktoś miał styczność z Tym lekarzem to będzie go wspominał jako wzór. Pozdrawiam i szczerze dziękuje że normalnie mogę zyc.

Opinia dodana przez: Łukasz

Rzeszów

To świetny specjalista Ortopedii, to Lekarz z powołania, który przejmuje się każdym pacjentem i każdego traktuje z szacunkiem i zrozumieniem. Dwukrotnie skorzystałam z opieki lekarskiej dr Harmaty: pierwszy raz, przypadkowo, po wypadku operował mi nogę po skomplikowanym złamaniu prowadząc przez 9 miesięcy do jej pełnego usprawnienia i drugi raz świadomie powierzając mu bolące kolano, które wymagało artroskopii. Jestem bardzo zadowolona! To wspaniały Lekarz, warto Mu zaufać!
Dziękuję Doktorze!
Teresa Maria ...

Dziękuję Doktorze!
Teresa Maria G.

Opinia dodana przez: TerGlo glodzikt

Rzeszów

Leczyłam się u dr Słodzińskiego w tym roku po kontuzji na nartach. Uszkodzenie lewego kolana. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Podczas wizyt byłam pod wrażeniem podejścia doktora do pacjenta. Nie było pytania na które nie dostałam odpowiedzi, po każdej wizycie wychodziłam w pełni wyedukowana na temat swojego stanu zdrowia. Pan doktor ma fajne podejście, empatyczne. Dokładnie tłumaczy co i jak bada, dlaczego i co na tej podstawie stwierdza. Wizyta z badaniem to 30-40 minut, a więc sporo czasu poświęca Pan doktor. Godny polecenia ortopeda.

Opinia dodana przez: Karolina

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej k/Rzeszowa
Rudna Mała 600
36-060 Rzeszów

Dr Kulczyk przeprowadził u mnie artroskopie barku... miałem rozległe zniszczenia, z którymi to dr uporał się znakomicie. Pełen profesjonalizm i prawdziwa pasja z jego strony. Szkoda, że jest mało takich lekarzy ja On.! Polecam

Opinia dodana przez: Kamil

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej k/Rzeszowa
Rudna Mała 600
36-060 Rzeszów

Operowana byłam przez pana doktora Wejmana i wszystko było na najwyższym poziomie.Dziękuję za to, że moja stopa po operacji wygląda ładnie i mogę chodzić w sandałkach.

Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Boguslaw Rydzak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

NZOZ Ortopeda
Rejtana 10 Rzeszów
35-505 Rzeszów

Bardzo dobry fachowiec.Po 5 latach leczenia córki u niego ,mogę to powiedzieć z ręką na sercu.Leczę u doktora ciężką wadę stóp końsko-szpotawa.Leczył nas na NFZ i nigdy nie odczułam że nas inaczej traktuje.Zawsze wysłuchał co mam do powiedzenia.Pełen profesjonalizm..Polecalam doktora że super fachowiec i niespotkałam się jak dotąd z negatywem.Bardzo się cieszę że do niego trafiłam.Postawił mi dziecko na nogi ,a wada naprawdę ciężka.Jeśli ktoś szuka fachowca to polecam.Facet zna się na tym co robi...To tyle...

Opinia dodana przez: Jadwiga

Iranka Osmeckiego 4 b
35-506 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz, polecam każdemu. W dodatku kulturalny, potrafi na spokojnie wytłumaczyć. Stara się wszystko zrobić jak najlepiej. Szkoda że mało takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Jakub

Ortopedzi w mieście Rzeszów