Ortopeda Rzeszów

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Bardzo dobry doktor ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Opinia dodana przez: Michal

prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Doktor moze dobry dla osob doroslych ,ale nie dla dzieci .Jego zachowanie i podejscie dla dzieci jest straszne. Bylam u niego z 4letnim synem dobrze nie weszlam a doktor odrazu .Rozebrac do majtek-zamiast zagadac do dziecka po woli a on hamsko sie odzywa .syn byl wystraszony .Wstal przed synem i mowi glosnym nie milym glosem STAC NA BACZNOSC! syn moze nie wiedzial oco chodzi i zaczal plakac nastepnie sie darl CHODZ TU NATYCHMIAST !SYN juz calkiem sie zrazil ani tyle nie podszedl do niego. Zaczal doktor mowic z kad my jestesmy z lasu czy z kad ze dziecko sie boi .ze przyszedl do lekarza a nie na cukierki . Ze zachowuje sie jak dwu-latek . Ze juz duzy z niego chlopak . Kiedy mnie cos pytal patrzyl na mojego meza a ja siedzialam z 2strony i jeszcze pytal czy glucha jestem ze musi powtarzac . Skoro mowi cicho i nie w moja str to nie slyszalam dobrze . Szczerze mowiac jak dla dzieci nie polecam . Wizyta trwala z 10min kiedy zapytalam ile za wizyte a on hamsko odpowiedzial 200zl za kare (ciekawe jaka ha ha) chyba ze zle trafilam z dzieckiem do niego . Dalam i wyszlam Ps;. z dzieckiem po roznych lekarzach jezdzilam i kazdy lekaz do dziecka ma ppdejscie zagadal i wgl posmial a tu jak wojsku masakra !

Opinia dodana przez: Milka

al. prof. Adama Krzyżanowskiego 6
35-328 Rzeszów

Konkretna, fachowa porada.
Wróciłam do Pani doktor po upływie roku, widząc u dziecka poprawę.
To co zleciła wykonałam i widzę efekty

Konkretna, fachowa porada.
Wróciłam do Pani doktor po upływie roku, widząc u dziecka poprawę.
To co zleciła wykonałam i widzę efekty

Opinia dodana przez: Maria

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Pomimo tego, że wielkich tłumów nie było w kolejce do pana doktora, to spędziłam w jego gabinecie ze 3 minuty. Zainteresowanie pacjentem niewielkie (wizyta na NFZ). Dopiero pewnie przy prywatnej wizycie odpowiednio by potraktował pacjenta. Więcej do niego nie pójdę.

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej k/Rzeszowa
Rudna Mała 600
36-060 Rzeszów

Lekarz rzeczowy. U niego nie usłyszycie długotrwałych opowiadań. On działa- LECZY. Zrobił atroskopie kolana- jest super, jednak słabo tłumaczy co robić dalej. Panie doktorze nie wystarczy zrobić artro, trzeba jeszcze wytłumaczyć pacjentowi co dalej- wtedy będzie Pan idealnym ortopedą w regionie. Pozdrawiam i zdecydowanie polecam. Zrobił co trzeba- to najważniejsze.

Opinia dodana przez: Dominik

Al. J. Piłsudskiego 31/120
35-074 Rzeszów

Udałam się do tego lekarza ze skręceniem stawu kolanowego. Wcześniej chodziłam do chirurga.
Nie dość, że na termin dosyć długo się czeka to jeszcze w kolejce spędziłam kilka ładnych godzin. Ogólnie kolano bolało, "uciekało" do środka przy każdym kroku. Lekarz zbadał- powiedział, że jest stabilne i zapytał "czego ode mnie Pani oczekuje".

Kilka tygodni po wizycie udałam się również na oczekiwane USG- co się okazało- kolano nie stabilne, zerwane więzadło, uszkodzona rzepka i płyn w stawie kolanowym.

Osobiście nie polecam.

Rzeszów

Porażka a nie lekarz. Miałem problemy z kolanem a mianowicie nie mogłem dotknąć pięta do pośladka ( sprawiało mi to duży ból) po serii kilku badań polegających na ruszaniu moją noga pan Dubiel stwierdził, że nic mi nie jest i , że nie jestem muzułmaninem, więc dotknięcie pięta do pośladka nie jest mi potrzebne do życia. Dodatkowo lekarz nie chciał spojrzeć na rezonans, który wykonałem w innej placówce, bo jak stwierdził każdy inaczej robi rezonans i on nie będzie umiał go przeczytac, kazał zrobić rezonans w Rudnej za 500 zł ( porostu chciał mnie naciągnąć na kasę). Jak się później okazało u innego lekarza miałem zerwane więzadło, przeszedłem rekonstrukcję i wszystko jest dobrze.

Opinia dodana przez: Pawel

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Doktora Mariusza Sieczek zobaczyłam po raz pierwszy na wizycie w szpitalu, gdzie trafiłam na operację wymiany kolana. Operacja przebiegła profesjonalnie. Po operacji doktor był bardzo opiekuńczy i miły. Po 5 tygodniach chodzę na nogach bez pomocy kul. Bardzo polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Genowefa

Oddział Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej

35-241 Rzeszów

Leczyłam się u Pana Dolińskiego po wypadku samochodowym. Nie dość, że lekarz był nieuprzejmy, gburowaty i robił mi łaskę, że w ogóle mnie przyjął, to nawet nie poświęcił czasu na zbadanie uszkodzonego kolana. Wyniki badań same mówiły za siebie, że konieczne jest leczenie i najprawdopodobniej będzie wymagany zabieg. Na moje pytanie, co z ciągłym bólem w kolanie, otrzymałam odpowiedź, że jak nie przestanie boleć po 3 tygodniach, to wówczas mam przyjść znowu. Tylko, że ból od wypadku pogarszał się i nie było mowy, że przestanie boleć. Pan Doliński dziurę w kolanie kazał smarować maścią przeciwbólową. Po takiej "diagnozie" udałam się do kompetentnego lekarza, który udzielił mi wszelkich niezbędnych informacji, przeprowadził potrzebne badania i leczenie zostało podjęte. Nie polecam Pana Marka Dolińskiego. Strata czasu na tak niekompetentnego lekarza. Dziwie się, że w ogóle wykonuje swój zawód, nie wie co robi i tylko patrzy w monitor komputera podczas każdej wizyty.

Opinia dodana przez: Adrianna

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Ortopedzi w mieście Rzeszów