Ortopeda Tyczyn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne "REH-MEDIQ"
ulica Orkana 5
36-020 Tyczyn

Ciekawe, że lekarz ten zdaje się, że jeszcze w trakcie specjalizacji ma więcej opinii niż nie jeden profesor z 40 letnim stażem pracy, prawie wszystkie wpisy elokwentne „na jedno kopyto”, niezły PR trzeba przyznać.. Ale ja nie o tym. W sumie lekarz jest OK jak na podkarpacką posuchę w dziedzinie ortopedii. Prywatnie wysłucha, robi USG, ale niestety nie wystawi żadnego skierowania z Profamili bo nie ma takich uprawnień i w sumie i tak trzeba przejść przez lekarza rodzinnego jak trzeba zrobić dodatkowe badania. No chyba, że ktoś ma dużo pieniędzy to sobie zapłaci za wszystko. Poza tym wydaje się, że lekko gwiazdorzy, a nieomylny nie jest... Ale generalnie jak wspomniałem może być.

Opinia dodana przez: Marcin

ulica Orkana 5