Ortopeda Warszawa

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Znakomity lekarz, który zastosował terapie po której moje dolegliwości ustąpiły. Byłam już przynajmniej u 4 lekarzy bez żadnego efektu.
Opinia dodana przez: Violetta

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Pan doktor jest bardzo dokładny, do czasu kolejnej wizyty zlecił noszenie stabilizatora. Na wizycie okazało się, że stabilizator zdziałał cuda:) Uważam że doktor Plewiński jest godny polecenia ;)
Opinia dodana przez: Agata

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)

Lekarz, któremu można całkowicie zaufać.
Ogromna wiedza, którą w przystępny sposób przekazuje pacjentowi- absolutnemu laikowi, jak ja!
Cierpliwy, empatyczny, słucha pacjenta bez zniecierpliwienia.
Postawiona przez doktora Grabika diagnoza była bardzo trafna i zdecydowała o podjęciu przeze mnie leczenia. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Barbara

Skarbka z Gór 132 J/25

Rzadka w obecnych czasach uprzejmość wobec pacjenta, przyjęcia do ostatniego oczekującego. Szacunek dla Pańskiego podejścia do zawodu.
Opinia dodana przez: Adam

Znakomity specjalista. Od operacj minęło już 5 lat i wszystko w porządku. Polecam każdemu, kto ma problemy z haluksami.
Opinia dodana przez: Beata

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Lekarz godny polecenia dwa razy miała operację ktora przeprowadzil dr Janiczek jestem bardzo zadowolona zawsze uśmiechnięty miły nigdy bym nie poszła do innego żebym miała czekać na operację latami bardzo dziękuję panie doktorze wdzięczna pacjetka

Szpital Bródnowski

Lekarz godny polecenia. Duże doświadczenie mimo młodego wieku, solidny, dokładny a przy tym sympatyczny.
Opinia dodana przez: Marlena

Super specjalista. Dokładna diagnoza, profesjonalne podejscie. Widać, że ortopedia i chirurgia jest powołaniem dr. Pawła.

LIM

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

Ortopedzi w Warszawie