Ortopeda Warszawa

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety dołączam do grona osób bardzo niezadowolonych z wizyty u Pana Doktora. Uważam, że brak w tym wypadku odpowiednich kompetencji. Czekałam na wizytę miesiąc, gdyż Pan doktor jako jeden z niewielu ortopedów robi w placówce w ktorej się leczę i USG, i tym samym konsultuje. Niestety, uważam to za czas stracony, gdyż Pan doktor odmówił podjęcia się prostego leczenia i skierował mnie na USG do innego ortopedy. Podsumowując - ODRADZAM.
Opinia dodana przez: Niezadowolona

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

2 lata temu Pani doktor operowała moje kolano. Diagnoza konkretna nie owijała w bawełnę powiedziała że albo operacja albo za kilka lat mogę przestać chodzić. Dziękuje jej z całego serca można powiedzieć, że za nowe kolano.
Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Mateusz

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93

Pełen profesjonalizm , bardzo dobry kontakt z pacjentem , odpowie na każde pytanie i wątpliwość , wizyta przebiega w spokojnej atmosferze . Pan Doktor Weiss posiada obszerną wiedzę i doświadczenie zrobi naprawdę wszystko aby pomóc pacjentowi.Bardzo dziękuję Panie Doktorze za trzy udane operacje moich rąk. Kryztyna Laskowska
Opinia dodana przez: Krystyna

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Centrum Medyczne MediCenter
Wołoska 88

Kompetencje tego lekarza pozostają pod znakiem zapytania. Brak zainteresowania stanem pacjenta i jego dolegliwością. Lekceważące podejście do pacjenta. Chore miejsce ogląda z daleka. Brak rzeczowej, fachowej i konkretnej opinii oraz porady odnośnie stawu i dalszego leczenia. Lekarz był bardzo nieprzyjemny i nie stronił od złośliwych uwag na temat stanu zdrowia pacjenta. Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Pan doktor jest bardzo dokładny, do czasu kolejnej wizyty zlecił noszenie stabilizatora. Na wizycie okazało się, że stabilizator zdziałał cuda:) Uważam że doktor Plewiński jest godny polecenia ;)
Opinia dodana przez: Agata

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)

Lekarz, któremu można całkowicie zaufać.
Ogromna wiedza, którą w przystępny sposób przekazuje pacjentowi- absolutnemu laikowi, jak ja!
Cierpliwy, empatyczny, słucha pacjenta bez zniecierpliwienia.
Postawiona przez doktora Grabika diagnoza była bardzo trafna i zdecydowała o podjęciu przeze mnie leczenia. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Barbara

Skarbka z Gór 132 J/25

Rzadka w obecnych czasach uprzejmość wobec pacjenta, przyjęcia do ostatniego oczekującego. Szacunek dla Pańskiego podejścia do zawodu.
Opinia dodana przez: Adam

Znakomity specjalista. Od operacj minęło już 5 lat i wszystko w porządku. Polecam każdemu, kto ma problemy z haluksami.
Opinia dodana przez: Beata

Ortopedzi w Warszawie