Ortopeda Warszawa

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety dołączam do grona osób bardzo niezadowolonych z wizyty u Pana Doktora. Uważam, że brak w tym wypadku odpowiednich kompetencji. Czekałam na wizytę miesiąc, gdyż Pan doktor jako jeden z niewielu ortopedów robi w placówce w ktorej się leczę i USG, i tym samym konsultuje. Niestety, uważam to za czas stracony, gdyż Pan doktor odmówił podjęcia się prostego leczenia i skierował mnie na USG do innego ortopedy. Podsumowując - ODRADZAM.
Opinia dodana przez: Niezadowolona

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93

Pełen profesjonalizm , bardzo dobry kontakt z pacjentem , odpowie na każde pytanie i wątpliwość , wizyta przebiega w spokojnej atmosferze . Pan Doktor Weiss posiada obszerną wiedzę i doświadczenie zrobi naprawdę wszystko aby pomóc pacjentowi.Bardzo dziękuję Panie Doktorze za trzy udane operacje moich rąk. Kryztyna Laskowska
Opinia dodana przez: Krystyna
USG ortopedyczne Warszawa lek. med. Małgorzata Dąbrowska-Marchel

lek. med. Małgorzata Dąbrowska-Marchel

USG ortopedyczne, USG dzieci

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

csk mswia

Kompetencje tego lekarza pozostają pod znakiem zapytania. Brak zainteresowania stanem pacjenta i jego dolegliwością. Lekceważące podejście do pacjenta. Chore miejsce ogląda z daleka. Brak rzeczowej, fachowej i konkretnej opinii oraz porady odnośnie stawu i dalszego leczenia. Lekarz był bardzo nieprzyjemny i nie stronił od złośliwych uwag na temat stanu zdrowia pacjenta. Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Pan doktor jest bardzo dokładny, do czasu kolejnej wizyty zlecił noszenie stabilizatora. Na wizycie okazało się, że stabilizator zdziałał cuda:) Uważam że doktor Plewiński jest godny polecenia ;)
Opinia dodana przez: Agata

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)

Lekarz, któremu można całkowicie zaufać.
Ogromna wiedza, którą w przystępny sposób przekazuje pacjentowi- absolutnemu laikowi, jak ja!
Cierpliwy, empatyczny, słucha pacjenta bez zniecierpliwienia.
Postawiona przez doktora Grabika diagnoza była bardzo trafna i zdecydowała o podjęciu przeze mnie leczenia. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Barbara

Skarbka z Gór 132 J/25

Rzadka w obecnych czasach uprzejmość wobec pacjenta, przyjęcia do ostatniego oczekującego. Szacunek dla Pańskiego podejścia do zawodu.
Opinia dodana przez: Adam

Znakomity specjalista. Od operacj minęło już 5 lat i wszystko w porządku. Polecam każdemu, kto ma problemy z haluksami.
Opinia dodana przez: Beata

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Jestem pacjentką doktora Janiczka w Oberclinic. Od dwóch lat tułam się z bólem stawu barkowego, dzięki doktorowi widzę światełko w tunelu. Zaproponowane leczenie zaczyna dawać rezultaty. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę to to, że lekarza cechuje ogromna kultura osobista, da się to zauważyć nawet jak idzie korytarzem. Sympatyczny, każdy przypadek traktuje mocno indywidualnie i umie po ludzku wytłumaczyć medyczne zawiłości.
Opinia dodana przez: Justyna

Ortopedzi w Warszawie