Ortopeda Warszawa

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Lekarz godny polecenia dwa razy miała operację ktora przeprowadzil dr Janiczek jestem bardzo zadowolona zawsze uśmiechnięty miły nigdy bym nie poszła do innego żebym miała czekać na operację latami bardzo dziękuję panie doktorze wdzięczna pacjetka

Szpital Bródnowski

Lekarz godny polecenia. Duże doświadczenie mimo młodego wieku, solidny, dokładny a przy tym sympatyczny.
Opinia dodana przez: Marlena

Super specjalista. Dokładna diagnoza, profesjonalne podejscie. Widać, że ortopedia i chirurgia jest powołaniem dr. Pawła.

LIM

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

ul. Patriotów 110/20a

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa obsługa -naprawdę polecam!!!

LinMed Rehabilitacja
Al. Komisji Edukacji Narodowej 97 (przy metro Stokłosy)

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile dany przypadek wymaga. Jest dokładny i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania pacjenta. Polecam .
Opinia dodana przez: Urszula

Lucyna Nowakowska

Psycholog, Ortopeda dziecięcy

goławicka 4/32

Takich psychologów jak pani Nowakowska ze świecą szukać!!! Profesjonalistka z ogromem doświadczenia, mimo to rutyna jest jej obca i do każdego przypadku podchodzi ze stu procentowym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Izabella
Byłam bardzo zadowolona. Lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, dokładnie tłumacząc, skąd są moje dolegliwości i co robić, żeby ich nie mieć. Nie zapisał mi żadnych tabletek mówiąc, że w ortopedii nie leczy się tabletkami.

Klinika Rehabilitacji Sportowej Ortoreh
Solec 18/20

Doskonały fachowiec. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania - nie jest nastawiony na kasę. Miałem u dr Chomickiego zabieg artroskopii oraz rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego. Gdy dowiedziałem się, że muszę poddać się zabiegowi pojawił się strach, ale po doskonałym wytłumaczeniu, przez doktora, na czym polega uraz i jak będzie przebiegał zabieg - obawy zniknęły. W niecałe 1/2 roku po dość skomplikowanym zabiegu w pełni powróciła sprawność - nawet wróciłem ...

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)

Doktor Sokołowicz świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dziękuję za profesjonalne podejście do mojej choroby. Obdarzyłam Dr.Sokołowicza pełnym zaufaniem. Konkretny, rzeczowy i sympatyczny. Jestem zadowolona z efektów leczenia.
Gorąco polecam.
Pacjentka Anna Nabywaniec