Ortopeda Warszawa

ul. Patriotów 110/20a

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa obsługa -naprawdę polecam!!!

LinMed Rehabilitacja
Al. Komisji Edukacji Narodowej 97 (przy metro Stokłosy)

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile dany przypadek wymaga. Jest dokładny i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania pacjenta. Polecam .
Opinia dodana przez: Urszula

Lucyna Nowakowska

Psycholog, Ortopeda dziecięcy

goławicka 4/32

Takich psychologów jak pani Nowakowska ze świecą szukać!!! Profesjonalistka z ogromem doświadczenia, mimo to rutyna jest jej obca i do każdego przypadku podchodzi ze stu procentowym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Izabella
Byłam bardzo zadowolona. Lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, dokładnie tłumacząc, skąd są moje dolegliwości i co robić, żeby ich nie mieć. Nie zapisał mi żadnych tabletek mówiąc, że w ortopedii nie leczy się tabletkami.

Klinika Rehabilitacji Sportowej Ortoreh
Solec 18/20

Doskonały fachowiec. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania - nie jest nastawiony na kasę. Miałem u dr Chomickiego zabieg artroskopii oraz rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego. Gdy dowiedziałem się, że muszę poddać się zabiegowi pojawił się strach, ale po doskonałym wytłumaczeniu, przez doktora, na czym polega uraz i jak będzie przebiegał zabieg - obawy zniknęły. W niecałe 1/2 roku po dość skomplikowanym zabiegu w pełni powróciła sprawność - nawet wróciłem ...

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)

Doktor Sokołowicz świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dziękuję za profesjonalne podejście do mojej choroby. Obdarzyłam Dr.Sokołowicza pełnym zaufaniem. Konkretny, rzeczowy i sympatyczny. Jestem zadowolona z efektów leczenia.
Gorąco polecam.
Pacjentka Anna Nabywaniec
Opinia dodana przez: Anna Nabywaniec

dr Łukasz Buczyński

Traumatolog, Ortopeda

ul.barska

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach

lek. med. Piotr Tarkowski

Traumatolog, Ortopeda

wizyta już od 100

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

Chciałabym podzielić się opinią o lekarzu. W listopadzie 2010 r poddałam się operacji halluxa i palców koślawych, operacja nie udała się. W marcu 2011 r noga była powtórnie operowana przez tego samego lekarza, bez skutku. Nie mogłam chodzić szukałam pomocy w kilku placówkach służby zdrowia, jednak nikt nie chciał podjąć się kolejnej próby operacji. Po 9 miesiącach zwolnienia z chorą nogą wróciłam do pracy. Przez przypadek znajomy lekarz polecił mi ...
Opinia dodana przez: Alina

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Pan Doktor ma świetne podejście do dzieci i co najważniejsze do rodziców. Martwiliśmy się o stopy synka, doktor nam wszystko wytłumaczył, zalecił odpowiednie ćwiczenia. Polecamy z czystym sumieniem.

Fizjoklinika s.c.
Al. Jerozolimskie 99 lok 57

Mój problem zaczął się już dawno tylko nikt nie chciał mi pomoc.Wcześniejsze konsultacje z wieloma lekarzami kończyly się niczym a ja czulam się coraz bardziej niesprawna zawjazanie butów było problemem a przytym nieznosny ból lewego biodra a później juz i całej nogi.Aż wreszcie spotkała kogoś kto polecił mi doktora Pawła Olszewskiego na wizytę musiałem trochę poczekać ale było warto juz na pierwszej wizycie lekarz jasno opowiedział mi o problemie i ...
Opinia dodana przez: Marzena

Ortopedzi w Warszawie