Ortopeda Warszawa

Szpital Bródnowski

Lekarz godny polecenia. Duże doświadczenie mimo młodego wieku, solidny, dokładny a przy tym sympatyczny.
Opinia dodana przez: Marlena

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5

Jestem rok po operacji kolana- rekonstrukcji chrząstki i łąkotki, wszystko się elegancko wygoiło i śladu po urazie nie ma. Bardzo sobie chwalę pana doktora, jest to wysokiej klasy specjalista, sympatyczny i nastawiony na pacjentów. Ja chodziłam do niego do Poradni Chorób stopy w Warszawie
Opinia dodana przez: mirra

Super specjalista. Dokładna diagnoza, profesjonalne podejscie. Widać, że ortopedia i chirurgia jest powołaniem dr. Pawła.

LIM

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

ul. Patriotów 110/20a

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa obsługa -naprawdę polecam!!!

LinMed Rehabilitacja
Al. Komisji Edukacji Narodowej 97 (przy metro Stokłosy)

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile dany przypadek wymaga. Jest dokładny i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania pacjenta. Polecam .
Opinia dodana przez: Urszula

Lucyna Nowakowska

Psycholog, Ortopeda dziecięcy

goławicka 4/32

Takich psychologów jak pani Nowakowska ze świecą szukać!!! Profesjonalistka z ogromem doświadczenia, mimo to rutyna jest jej obca i do każdego przypadku podchodzi ze stu procentowym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Izabella
Byłam bardzo zadowolona. Lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, dokładnie tłumacząc, skąd są moje dolegliwości i co robić, żeby ich nie mieć. Nie zapisał mi żadnych tabletek mówiąc, że w ortopedii nie leczy się tabletkami.

Klinika Rehabilitacji Sportowej Ortoreh
Solec 18/20

Doskonały fachowiec. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania - nie jest nastawiony na kasę. Miałem u dr Chomickiego zabieg artroskopii oraz rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego. Gdy dowiedziałem się, że muszę poddać się zabiegowi pojawił się strach, ale po doskonałym wytłumaczeniu, przez doktora, na czym polega uraz i jak będzie przebiegał zabieg - obawy zniknęły. W niecałe 1/2 roku po dość skomplikowanym zabiegu w pełni powróciła sprawność - nawet wróciłem ...

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)

Doktor Sokołowicz świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dziękuję za profesjonalne podejście do mojej choroby. Obdarzyłam Dr.Sokołowicza pełnym zaufaniem. Konkretny, rzeczowy i sympatyczny. Jestem zadowolona z efektów leczenia.
Gorąco polecam.
Pacjentka Anna Nabywaniec