Ortopeda Warszawa

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Jestem pacjentką doktora Janiczka w Oberclinic. Od dwóch lat tułam się z bólem stawu barkowego, dzięki doktorowi widzę światełko w tunelu. Zaproponowane leczenie zaczyna dawać rezultaty. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę to to, że lekarza cechuje ogromna kultura osobista, da się to zauważyć nawet jak idzie korytarzem. Sympatyczny, każdy przypadek traktuje mocno indywidualnie i umie po ludzku wytłumaczyć medyczne zawiłości.
Opinia dodana przez: Justyna

Szpital Bródnowski

Lekarz godny polecenia. Duże doświadczenie mimo młodego wieku, solidny, dokładny a przy tym sympatyczny.
Opinia dodana przez: Marlena

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5

Jestem rok po operacji kolana- rekonstrukcji chrząstki i łąkotki, wszystko się elegancko wygoiło i śladu po urazie nie ma. Bardzo sobie chwalę pana doktora, jest to wysokiej klasy specjalista, sympatyczny i nastawiony na pacjentów. Ja chodziłam do niego do Poradni Chorób stopy w Warszawie
Opinia dodana przez: mirra

Super specjalista. Dokładna diagnoza, profesjonalne podejscie. Widać, że ortopedia i chirurgia jest powołaniem dr. Pawła.

LIM

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

ul. Patriotów 110/20a

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa obsługa -naprawdę polecam!!!

LinMed Rehabilitacja
Al. Komisji Edukacji Narodowej 97 (przy metro Stokłosy)

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile dany przypadek wymaga. Jest dokładny i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania pacjenta. Polecam .
Opinia dodana przez: Urszula

Lucyna Nowakowska

Psycholog, Ortopeda dziecięcy

goławicka 4/32

Takich psychologów jak pani Nowakowska ze świecą szukać!!! Profesjonalistka z ogromem doświadczenia, mimo to rutyna jest jej obca i do każdego przypadku podchodzi ze stu procentowym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Izabella
Byłam bardzo zadowolona. Lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, dokładnie tłumacząc, skąd są moje dolegliwości i co robić, żeby ich nie mieć. Nie zapisał mi żadnych tabletek mówiąc, że w ortopedii nie leczy się tabletkami.

Klinika Rehabilitacji Sportowej Ortoreh
Solec 18/20

Doskonały fachowiec. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania - nie jest nastawiony na kasę. Miałem u dr Chomickiego zabieg artroskopii oraz rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego. Gdy dowiedziałem się, że muszę poddać się zabiegowi pojawił się strach, ale po doskonałym wytłumaczeniu, przez doktora, na czym polega uraz i jak będzie przebiegał zabieg - obawy zniknęły. W niecałe 1/2 roku po dość skomplikowanym zabiegu w pełni powróciła sprawność - nawet wróciłem ...

Ortopedzi w Warszawie