Ortopeda Warszawa

Wspanialy ,kompetentny czlowiek ,dzieki niemu pracuje i funkcjonuje bez bolu ,grozil mi wozek inwalidzki ,mojego wnuka wyprowadzil z zanoszenia sie (bezdech ,sinienie i wiotczenie cialka ,mial wtedy 10 miesiecy .Dziekuje.
Opinia dodana przez: wladyslawa

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Dr.Krysiak 2 lata temu wyleczył moją nogę po skomplikowanym złamaniu, dobrze postawiona diagnoza, wizyty kontrolne zawsze dokładne badanie, rtg itd.
Do dnia dzisiejszego jestem pod jego opieką i zwracam się z każdym problemem, bardzo życzliwy, kompetentny, fachowiec w swojej dziedzinie z dużą wiedzą. polecam
Opinia dodana przez: Mariusz

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Lekarz bardzo dobry , konkretny i bardzo kontaktowy .Wysluchuje pacjenta cierpliwie i widac wielki profesjonalizm i kmpetencje
Opinia dodana przez: Danuta Aalto

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

2 lata temu Pani doktor operowała moje kolano. Diagnoza konkretna nie owijała w bawełnę powiedziała że albo operacja albo za kilka lat mogę przestać chodzić. Dziękuje jej z całego serca można powiedzieć, że za nowe kolano.
Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Mateusz

Klinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREH

Pan Doktor jest pełen profesjonalizmu. Ogromna jego wiedza sprawiła, iż uświadomił mnie, jakim mam problem ze stopą i pomógł mi w jej leczeniu. Dokładnie wysłuchał informacji o moich dolegliwościach, sprawdził stan opisanych miejsc, wszystko wyjaśnił i ukierunkował leczenie. Dzięki skutecznie postawionej diagnozie wróciłem do zdrowia, za co jestem bardzo wdzięczny. To specjalista godny polecenia! Szanuje pacjenta, jest kompetentny, odpowie na wszystkie pytania. Wizyty przebiegają
w bardzo serdecznej atmosferze. Pozdrawiam ...
Opinia dodana przez: Artur Opieka

SANA CLINIC
ul. Jana III Sobieskiego 110/1AV

Młody a w pełni kompetentny. Szybki a dokładny. Lekarz z powołania. Zaangażowany w to, co robi. Naprawdę polecam tego lekarza z pełną odpowiedzialnością. Zarówno prywatnie jak i na NFZ ;)

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7

Jestem zadowolona z wizyty u tego doktora. Dokładnie przebadał, zapoznał się z dokumentacją, odpowiedział na nurtujące mnie pytania i dał potrzebne skierowania. Przy tym cały czas był sympatyczny i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Sylwia_z _Wwy

SPZOZ Warszawa Ursynów
ulica Zamiany 13

Pani doktor godna polecenia!!! Jestem bardzo zadowolona z leczenia córki. Zawsze na wizycie otrzymuję informację na temat przebiegu schorzenia dziecka.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.

dr n. med. Hanna Więcławek-Wassermann

Traumatolog, Rehabilitant

Krochmalna 57 lok. 6

Witam!jestem na początku leczenia u pani doktor Hanny ,ale polecam w 100%!Jestem nieufna jeśli chodzi o lekarzy,ale p.Hanna od razu wzbudziła moje zaufanie!Wytłumaczyła mi wszystko cierpliwie i poświęciła mi bardzo dużo czasu!Byłam na wizycie w Konstancinie w CKR!Pozdrawiam

Ortopedzi w Warszawie