Wielkopolskie Ortopeda

Koszarowa 17
62-300 Września

Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek! Lekarz który dla innych może być przykładem, nie "odkłada pacjenta na bok" ( poprzedni ortopeda zobaczył wyniki badań i od razu zdecydował o operacji ) a Pan Janiak wnikliwie obejrzał, pytał się co robię, czy mnie boli itd. i postawił diagnozę, rehabilitację i dzięki niemu wszystko jest ok, a ja jestem pod kontrolą lekarza. Przyznam tez, że uśmiech ma bardzo ładny. Dziękuję i pozdrawiam Pana Michała

Opinia dodana przez: Aleksandra B

dr n. med. Robert Matuszewski

Traumatolog, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72
Ortopeda Konin lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Lekarz godny polecenia. Bardzo kompetentny, dokładny, uprzejmy i skuteczny. Poświęca pacjentowi dużo czasu, taktowny.Jak najbardziej polecam.

Opinia dodana przez: Beata

Zakład
Wyspiańskiego 8
63-300 Pleszew

niezwylke serdeczny lekarz, zrobił na nas ogromne wrażenie, żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta ...

Ortopeda Poznań lek. med. Jędrzej Kosmowski

HalluxCenter
ul. Wyspiańskiego 10
Poznań

na samym wstępie chciałabym bardzo podziękować dr Kosmowskiemu za przywrócenie mojej stopy do porządku. :) dr Jędrzej to człowiek miły i rzeczowy, bardzo troskliwy człowiek. w klinie przechodziłam zabieg palca koślawego prawej stopy. przed operacją dr zajął się mną bardzo dobrze, wszystko wyjaśnił, uspokoił, opisał w szczegółach co mnie czeka. zabieg trwał około godziny. Przed operacją troszeczkę się bałam, znieczulenia i bólu po operacji (z uwagi na wpisy przeczytane w internecie), ale muszę przyznać, że prawie wcale mnie nie bolało! z kliniki wyszłam sama bez niczyjej pomocy, i tylko przez 2 dni brałam tabletki przeciwbólowe. W najbliższym czasie czeka mnie jeszcze zabieg na drugą nogę, mam nadzieję, że wszystko przebiegnie równie sprawnie. pozdrawiam dr Jędrzeja.

Opinia dodana przez: Karolina

Praktyka Lekarska Paweł Kaczorowski
Janczewo 93B
66-400 Santok

Wspaniały lekarz, który pomógł przy kręgosłupie,szybko i sprawnie się zajął moją chorobą.Bardzo uprzejmy. Polecam

Opinia dodana przez: Beata

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
ulica Reymonta 35
60-791 Poznań

Genialny ortopeda, profesjonalista w zawodzie! Nie musiałam wiele mówić. Poruszał moimi nogami i wiedział wszystko, ocenił trafnie moje dolegliwości w kolanach - powypadkowa sprawa. Teraz czekam na umówiony zabieg.

Opinia dodana przez: Grzegorz Głowacki

Gabinet Ortopedyczny
Majkowska 13a
Kalisz

Zdecydowanie polecam doktora Doroczyńskiego. Miałem zespół cieśni nadgarstka lewego. Termin oczekiwania do szpitala ponad rok. Po wizycie u doktora w Poradni Ortopedycznej na Rogatce w Kaliszu zostałem zoperowany przez niego po 2 tygdodniach w szpitalu na Rogatce.
Pobyt kilka godzin i wyszedłem do domu. Atmosfera i personel bardzo miły. Bóle i drętwienie reki ustąpiły. Jestem bardzo wdzięczny doktorowi za szybki termin i fachowo przeprowadzony zabieg.

Opinia dodana przez: Tadeusz

Centrum medyczne Stanley
28 Czerwca 1956 r. 135
60-309 Wilda, Poznań

Jestem po artroskopii i rekonstrukcji ACL pół roku temu biegam gram w piłkę znowu !!! .Super lekarz specjalista w swoim fachu i najlepszy od kolan w Poznaniu. Polecam !!!

Opinia dodana przez: marek

Lekarz jedyny w swoim rodzaju ,który swą pracę wykonuje w 100 %..Wielki szacunek dla pana doktora