Ortopeda Wrocław

Prywatny Gabinet Urazowo

51-114 Wrocław

Lekarz, który jako pierwszy postawił właściwą diagnozę (potwierdzoną następnie zaleconym badaniem obrazowym). Odpowiedział wyczerpująco i w sposób przystępny dla laika na wszystkie zadane pytania oraz zalecił metodę leczenia, która przynosi oczekiwane efekty (jestem aktualnie w trakcie rehabilitacji). Doktor patrzy ma osobę całościowo, po przeprowadzonym wywiadzie bierze pod uwagę nie tylko bezpośredni cel wizyty, ale również inne dolegliwości mieszczące się w obszarze specjalizacji ortopedy. Uprzejmy, życzliwy. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Bardzo serdeczny, kontaktowy lekarz i bardzo dobry fachowiec. Punkcja kolana po operacji i wysięku płynu maziowego wykonana po mistrzowsku - praktycznie lekkie ukłucie i zero bólu. bardzo dobry kontakt i dostępność Szczerze polecam.

KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
54-203 Wrocław

Uprawiam boks. Po poważnym urazie, miałem problemy z bólem w barku i kręgami szyjnymi. Odwiedziłem kilkunastu specjalistów, dopiero doktor Dubniewicz wybawił mnie z bólu. Od tamtej pory polecam wszystkim znajomym i każdy z nich jest pod wrażeniem fachowości doktora :) - Dziękuję Doktorze!

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Dobry fachowiec,przyjazny,uśmiechniety,tlumaczy tak ze świetnie rozumie sie diagnozę. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: maria

lekarz Czesław Kalinowski

Traumatolog, Ortopeda

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej

AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław

Bardzo dobry specjalista.U mojego syna prawidłowa diagnoza, leczenie i wszystko na dobrej drodze do zdrowych nóg.

lekarz Grzegorz Markowicz

Ortopeda, Medycyna estetyczna

Poradnia Stomatologiczna "PORANNA"
Poranna 31A
53-026 Wrocław

Pan Markowicz wydaje mi się bardzo odpowiedni jeśli ktos szuka doświadczonego specjalisty od medycyny estetycznej w dodatku takiego, którego wiedza jest poświadczona certyfikatami. Bazując na wlasnym doświadczeniu szczerze go polecam.
Opinia dodana przez: stonka

ulica Energetyczna 8/1
52-423 Wrocław

Byłam operowana w Dzierzoniowie Pan Martynkiewicz to wspaniały ortopeda bardzo chcę aby znowu mi operował drugą nogę endoproteza super ale ortopedia zamknieta szkoda????
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Andrzej Kochman

USG ortopedyczne, Ortopeda

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Jest to najlepszy Ortopeda i Człowiek.Dzięki p.Doktorowi wogóle chodzę.Polecam Pana Doktora wszystkim z problemami ortopedycznymi.Zawsze uśmiechnięty,uczynny i interesuje się pacjentem ,robi wszystko aby pacjentom służyć pomocą i dobrą radą.Z wyrazami szacunku wdzięczna pacjentka Teresa

Ostrowskiego 3
Wrocław

bardzo dobry ortopeda ustalił na zdjęciu złamanie, którego wcześniej nikt nie zauważył

Ortopedzi w Wrocławiu