lek. med. Oskar Janeczek

Neurolog

Pan Doktor jest świetnym specjalistą, szybko i sprawnie postawił trafną diagnozę, bardzo uprzejmy i życzliwy jasno przekazuje instrukcję i zalecenia polecam każdemu!

Bardzo dobry specjalista, na którego nie można narzekać! Pan Janeczek ma serce na dłoni i wie, jak pomóc pacjentowi. Mocno polecam!

Bardzo dobre podejście do klienta, a przynajmniej do mnie. Mam problem z układem nerwowym i doktor poprowadził ze mną wywiad w odpowiedni sposób, a także nieco uświadomił mi prroblemy, z którymi będziemy walczyć. Polecam.

Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam serdecznie ;) Ja po wizycie jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo bardzo uprzejmy doktor ;)

Nie mogę się zgodzić z częścią komentarzy. Ja bardzo sobie cenię doktora Janeczka. Uważnie mnie wysłuchał i przeprowadził badanie, skierował mnie na rezonans głowy i w tej chwili czekam na kolejną wizytę u niego już z wynikiem rezonansu.

Lekarz . który nie slucha pacjenta i pisze zupełnie nieprawdziwe dane po rozmowie z pacjentem podczas wizyty, przejawia nonszalancje lub tez ma zla pamięć( nic nie notuje podczas rozmowy) . Z tego tez powodu wystawione orzeczenie lekarza nie jest wiarygodne. Poza tym jest lekarzem bardzo krytykującym i budzącym podejrzliwość. Brak empatii do ludzi . Jezeli chodzi o jego badanie neurologiczne nie mogę się wypowiedzieć czy zostało wykonane prawidłowo{ praktycznie i opisowo }. . Nie polecam absolutnie tego lekarza.

Lekarz . który nie slucha pacjenta i pisze zupełnie nieprawdziwe dane
ludzi .
wykonane prawidłowo{ praktycznie i opisowo }. .
Nie polecam absolutnie tego lekarza.

Zgadzam się co do uprzejmości tego lekarza . Zadaje dużo pytan . Robi rutynowe badania lecz w jego opisie sa rozbieznosci tego co mowi pacjet i tego co on sam pisze . Mysle, ze powodem jest stress lekarza . Często spogląda na zegarek bo następny pacjent czeka ,,,,,, a wizyta opozniona pierwszego pacjenta z powodu korkow w trafiku.

Zgadzam się co do uprzejmości tego lekarza . Zadaje dużo pytan . Robi rutynowe
badania lecz w jego opisie sa rozbieznosci tego co mowi pacjet i tego co
korkow w trafiku.

Mam te same odczucia po wizycie. Doktor jest bardzo dokładny. Czułam się bezpiecznie, bo wiedziałam, że niczego nie przeoczy :) Do tego bardzo sympatyczny człowiek. To prawda poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi :)

Jestem pod wielkim wrażeniem dr Oskar Janeczek. Bardzo profesjonalny wywiad i badanie. Zadaje bardzo dużo pytań, przegląda poprzednie badania i mocno je analizuje. Wizyta trwała ponad 45 minut. Jeszcze żaden neurolog (chodziłam tylko do prywatnych klinik) nie poświęcił mi tyle czasu i nie był dociekliwy by zdiagnozować chorobę. Polecam z czystym sumieniem.