Osocze Bogatoplytkowe Prp

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Ortopeda Elbląg lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Miałam okazję korzystać z usług Pana Doktora - w zasadzie korzystał mój 7 letni synek. Ja byłam tylko słuchaczem. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor jest kompetentny, miły, uprzejmy - wszystko dokładnie tłumaczy, do tego jego diagnoza była w 100% trafiona ( choć poprzednicy całkowicie ją wykluczali). Leczenie nie trwało wiec za długo. Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!! POLECAMY Ja i mój Synek Szymon.

Opinia dodana przez: Ewa