Osteoporolog

Osteoporolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam podkreślić ,że nie należała do najłatwiejszych.Właśnie wtedy ,jego życzliwość, otwartość , dyspozycyjność nawet w niedziele ,kompetencja były dla mnie ostoją .Gdyż moja pierwsza ciąża ,którą prowadził INNY LEKARZ skończyła się dla mnie tragicznie , ponieważ miałam kłopot z odklejającym się łożyskiem i zostało to zbagatelizowane ,urodziłam martwe dziecko miszet ,STRASZNE .P. Pajdowski prowadząc moją drugą ciążę dodawał mi otuchy i zawsze podnosił mnie na duchu .Wiedząc co przeżyłam.Jestem mu bardzo wdzięczna za to ,dzięki NIEMU donosiłam i urodziłam śliczną córeczkę 4 kg. z pełną punktacją .Pózniejsze wizyty były kontrolne ,badania USG,cytologia , badanie piersi i tarczycy . Moje zdrowie było w świetnej formie bez żadnych problemów .1 rok temu dostałam wys. ciśnienie zaczęłam leczyć się u p. kardiolog,która zrobiła mi TK i wyszło na niej , że mam małego torbiela na jajniku i wątrobie ,radziła aby to skontrolować u l. gin. Ponieważ , był to okres wakacyjny PDoktor umówił mnie na wizytę za tydzień . była u mnie moja koleż. która miała problemy z torbielami i była po 3 operacjach w ciągu 1 roku.Tak mnie przestraszyła , że nie powinnam czekać tylko jak najszybciej udać się do specjalisty S. Do dziś żałuję tej decyzji ,gdybym wiedziała ,że temu lekarzowi chodzi tylko o kasę i powikłań zamierzonych po operacji to co to jest TYDZIEŃ na czekanie na wizytę jak sobie o tym pomyślę to zastanawiam się gdzie ja miałam rozum .Jestem po operacji lekarza S. po wielkich przejściach , bólu który był narastający piekący ,zimny ,kujący ,ciągnący aż do pachwin, bólu w krzyżu ,płynach w miednicy stanu zapalnego ,który trwa 4 m-c , gorączce 39 c,wymiotach z krwią , biegunce z krwią ,plamieniach , krwotokach ze skrzepami ,po prostu piekło a lekarz S. wymagał wizyt co 3 tyg.za które płaciłam fortunę i nie dał nawet antybiotyku celowo ,aby dać diagnozę ,że jest nowotwór i chciał robić następną operację ,że nie wspomnę , że nie współżyjemy z mężem 6 m-c .dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie .Teraz jestem po wizycie u Pana D. A. Pajdowskiego, która trwała ponad godzinę o póznej porze za co PRZEPRASZAM panie czekające za mną ,przemiłą panią w recepcji ,która troszczyła się o każdego pacjenta czekającego wspaniała osoba .Mam kłopoty po operacyjne. Moje leczenie potrwa ,jestem pewna , że P. Doktor A. P. mi pomoże . CDN...

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Reumatolog, Osteoporolog

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

lekarz Marian Jan Zieliński

EKG, Osteoporolog

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Janusz Gębka

Osteoporolog, Internista

Bursztynowa 2 (Kolmed)

2 lata szukałem swojej "ziarnicy złośliwej". Jedna wizyta u tego doktora i dzisiaj mogę powiedzieć "przeminęło z wiatrem"

POLECAM ręcząc całym swoim zdrowiem.

POLECAM ręcząc całym swoim zdrowiem.

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Dobry lekarz, rzeczowy. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowia, zleca wszystkie możliwe badania.

Sieniewicza 41
Kielce

Byłam u wielu lekarzy, ale dr wzbudziła moje zaufanie i jako jedyna wykryła moją chorobę i zajęła się mną profesjonalnie. Zawdzięczam jej zdrowie.

Cegielniana 20
Rybnik

Bardzo polecam jest doswiadczonym lekarzem nie moglam ruszyc reka juz na drugi dzien po wizycie nastapila bardzo znaczna poprawa.

Bronisław Wójcik

Reumatolog, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Wizyty domowe

Podgórna 4
40-095 Katowice

Doktor Dugerjav Baansuren uratował mojej Mamie życie.
Zapalenie ucha leczone antybiotykami i sterydami przez innych lekarzy doprowadziło do zatrucia organizmu i prawie zapalenia móżgu.

Doktor Dugerjav Baansuren całkowicie wyleczył moją Mamę dodatkowo Mama słyszy na lewe i prawe ucho.

Laryngolog prowadzący moją Mamę powiedział, że to jest nie możliwe aby słyszała na chore lewe ucho / ogólnie zdziwił się, że jeszcze żyje /...

Serdecznie polecam tego ...

Doktor Dugerjav Baansuren uratował mojej Mamie życie.

Serdecznie polecam tego lekarza dla mnie jest mega mistrzem medycyny starszej od naszej medycyny o 2000 lat ...

d
ddud
80-291 Barcin

dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss