Lekarze Ostrów Wielkopolski

mgr RafaŁ Olczyk

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Śmigielskiego 17 B/7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Zabiegi pozwoliły mi pozbyć się bólu kręgosłupa szyjnego. Cena niska a jakość wysoka więc same plusy - polecam :-)
Opinia dodana przez: Anna L.

lekarz Sylwia Szwedowska-Tarczyńska

Psychiatra

ul.Okólna
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pani doktor jest świetną specjalistką psychiatrii. Zawsze pomocna, nie zbywa pacjenta, przyjmie przed terminem pacjenta jeśli jest taka potrzeba. Bardzo kulturalna, miła osoba. Niektóre komentarze tu są idiotyczne pisane przez kogoś kto nigdy u tej Pani nie był (Pytałem ją o to) Przepisuje leki nowej generacji, gdzie wielu innych psychiatrów stosuje leki z lat 70tych. Serdecznie polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Jan Garstka

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Pielęgniarek Szkolno-- Środowiskowych " Zdrowie" s.c.
Grabowska 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Miły, sympatyczny, żartobliwy i gaduła :D
Byłam z synem wtedy 8 letnim.
Bardzo profesjonalne podejście, wystarczyła jedna wizyta, aby pomógł młodemu. Teraz znowu się do niego wybieram - tym razem 3 migdał młodego (teraz ma 11 lat)
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Wojciech Łapuć

Radiolog

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Ostrów Wlkp.
Kościuszki 15
63-400 Ostrów Wielkopolski

ODRADZAM TEGO CZŁOWIEKA. Wizyta na odczepne, przeklinanie w obecności 6letniego syna, który był badany. Pan zamiast tracić czas na chamskie docinki skupiłby się na omówieniu badania! Ewidentnie minął się z powołaniem. Szkoda nerwów i czasu na takiego „lekarza”, radzę poszukać od razu kogoś kompetentnego.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

ulica Brzozowa 7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Polecam z całego serduszka! Pan Ryszard to przemiła osoba. Bardzo bałam się mojego zabiegu a to z jakim spokojem podszedł do tego lekarz bardzo mnie uspokoiło, jest otwarty na wszelkie pytania oraz można mu zaufać w 100%
Opinia dodana przez: wikkki

lekarz Maciej Kaźmierczak

Ortopeda

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Nie zgadzam się z negatywnymi ocenami dotyczącymi dr Kaźmierczaka. Ocena charakteru danej osoby zawsze jest oceną subiektywną, rozumiem, ale w żadnym przypadku nie nazwałabym go niemiłym czy gburowatym.. Przede wszystkim ma wszystkie cechy, które powinien posiadać lekarz: jest kompetentny, wzbudza zaufanie, traktuje pacjenta poważnie i indywidualnie. Poszłam do dr Kaźmierczaka z polecenia znajomej, okazało się, że mam zerwane więzadło krzyżowe. Dr wszystko mi wytłumaczył, po czym przeprowadził rekonstrukcję. Efekt jest ...

dr Adrian Mikołajczyk

Ortopeda

ulica Lotnicza 24
63-400 Ostrów Wielkopolski

Mogę polecić. Po oględzinach i USG trafna diagnoza-zapalenie ścięgna w lewej górnej kończynie. Po przyjęciu leków wróciłem do normalnego funkcjonowania.
Dzisiaj idę do niego z inną dolegliwością, ponieważ można mu zaufać..
Opinia dodana przez: Tomasz

Bibianna Muszyńska-Czerewkiewicz

Psycholog

mielczarskiego 40
63-400 Ostrów Wielkopolski

Po trzech wizytach jestem po raz pierwszy przepełniony nadzieja że ktoś może mi pomóc. Uczęszczałem do kilku psychologów ale rozmowa z panią Bibianna jest całkiem inna. Jak na razie olbrzymi szacunek
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Piotr Napierała

Pediatra

ks. mjr. Dymarskiego 9
63-400 Ostrów Wielkopolski

Niestety odradzam wizyty u tego człowieka.
Absolutnie zero empatii do pacjenta, wydawać się może, że pracuje za karę.

Wizyty prywatna, która kompletnie nie miała sensu.

Joanna Kasznia

Zakład.
Kościuszki 44
63-400 Ostrów Wielkopolski

Miła, uprzejma i wyrozumiała. Dentysta z powołania. Człowiek o złotym sercu. Mogę ją z czystym sumieniem polecić.
Opinia dodana przez: Dorota Ciachowska