lekarz Witold Porzucek

Chirurg dziecięcy

Wspaniały sympatyczny, podejście do dziecka niesamowite, rozmowa z rodzicem idealna, mega spokojny gdybyśmy mieli takich lekarzy wszystkich medycyna była by piękna i pacjęci też byli by inni. Gorąco polecam wszystkim tego chirurga.

Genialny lekarz. Uratował mi życie. Doktor Porzucek operował mnie w 2008r w szpitalu na Szpitalnej. Na pierwszej wizycie zrobił na mnie złe wrażenie, ale potem miałam do niego zaufanie i już się nie bałam. Doktor przeprowadzał u mnie operacje na przepuklinę kresy białej, ale niestety kiedy mnie otworzył, okazało się, że mam zerwany mięsień brzucha i nadchodzące zapalenie otrzewnej. Przeprowadził operacje tak profesjonalnie, że dzisiaj, a minęło 7 lat, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Powiem wprost, gdyby nie doktor Porzucek, to pewnie leżałabym od 7 lat na cmentarzu. Zawdzięczam mu życie. ...

Genialny lekarz. Uratował mi życie.
Doktor Porzucek operował mnie w 2008r w szpitalu na Szpitalnej. Na pierwszej wizycie zrobił na mnie złe wrażenie, ale potem miałam do niego zaufanie i już się nie bałam. Doktor przeprowadzał u mnie operacje na przepuklinę kresy białej, ale niestety kiedy mnie otworzył, okazało się, że mam zerwany mięsień brzucha i nadchodzące zapalenie otrzewnej. Przeprowadził operacje tak profesjonalnie, że dzisiaj, a minęło 7 lat, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Powiem wprost, gdyby nie doktor Porzucek, to pewnie leżałabym od 7 lat na cmentarzu. Zawdzięczam mu życie. Takiego lekarza to ze świecą szukać. I każdy lekarz powinien się od niego uczyć profesjonalizmu i podejścia do pacjenta.

Rewelacyjny lekarz. Poznaliśmy p. doktora w szpitalu. Bardzo sympatyczny, cierpliwy i kompetentny. Operował naszego syna, niby drobiazg ale pan doktor potraktował sprawę poważnie. Bardzo gorąco polecam!!!! Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy. Monika Wróblewska

Bardzo gorąco polecam!!!! Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy.
Monika Wróblewska

polecam zdecydowanie polecam, na świecie jakby każdy lekarz brał z Pana Doktora przykład byłoby idealnie.

Takiego lekarza to ze świeczką szukać!!!Zrobił więcej niż musiał i dozgonnie będę Mu wdzięczna.

Polecam w 100 % tego specjalistę spotkaliśmy go w szpitalu w Poznaniu ul. Szpitalna przeprowadzał operacje mojej córce, bardzo kompetentny lekarz a zarazem super człowiek.

Wspaniały lekarz-polecam Katarzyna Grzejdziak

Wspaniały lekarz-polecam Katarzyna Grzejdziak

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK,ZWSZE POMOCNY,WYJASNIA DOKŁADNIE CO DOLEGA DZIECKU.PO ZABIEGU ZAWSZE INFORMUJE OSOBISCIE CO ZROBIŁ I CZEGO NALEŻY OCZEKIWAĆ .

Wspaniały człowiek .Operował moją córkę kilka razy(była w bardzo ciężkim stanie walczyli o jej życie przez 3 mies.)DZisiaj jest już prawie zdrowa ale nigdy nie zapomnimy jak było cięzko ale dr Porzucek się nie poddawał.