Lekarze Otolaryngolog

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Słowackiego 42
62-300 Września

Bardzo miły, cierpliwy człowiek. Wiele razy w trakcie licznych wizyt przez nawracające anginy sugerował decyzje o zabiegu. Przekonał mnie, wskazał konkretnego specjalistę, we wszystkim pomógł. Przez zniszczone migdałki mocno chorowałem po kilka razy w roku. Od 6 lat nie byłem ani razu chory, wyleczył nie tylko gardło, ale całkowicie mnie.
Opinia dodana przez: Przemek B.

lek. med. Barbara Gałusza

Lekarz medycyny estetycznej, Otolaryngolog

Centrum Medyczne POLMED
ulica Startowa 1
80-461 Gdańsk

Super lekarz,rzadko można spotkać lekarza z tak miłym indywidualnym podejściem do pacjenta.To prawda,wszystko co robi dogłębnie tłumaczy,sympatyczny,delikatny,super diagnosta.Nic dodać nic ująć -właściwy człowiek na właściwym miejscu.Szacun
Opinia dodana przez: barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog
                                       dr n. med. Paweł Szwedowicz

dr n. med. Paweł Szwedowicz

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski

lek. med. Agnieszka Obarska

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Moja wizyta u Pani Dr Agnieszki Obarskiej związana była jeszcze z dodatkową funkcją jaką pełni Pani Doktór, mianowicie lekarza sądowego. Czułem prawdziwy "powiew świeżości", spotykając lekarza-profesjonalistę z natychmiast wyczuwalną empatią w stosunku do pacjenta. Zadaniem Pani Doktór, w moim przypadku, było zweryfikowanie podstaw do wystawionego Zaświadczenia Sądowego przez innego (prowadzącego mnie) lekarza usprawiedliwiającego moją niedyspozycyjność uczestniczenia w posiedzeniu sądu z powodów zdrowotnych. To jest dość delikatna materia, gdyż dotyczy wejścia ...
Opinia dodana przez: Janusz R. Guy
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Otolaryngolog
                                       lekarz Dawid Matyniak

lekarz Dawid Matyniak

CM Kwiatowa
Kwiatowa 1
Bydgoszcz

Na początku marca tego roku przeszedłem plastykę nosa ze względów zdrowotnych w Szpitalu Wojskowym, operował mnie Doktor Matyniak. W życiu nie pomyślałbym, że zdecydują się na taki zabieg. Myślę, że ocena bardzo dobra to i tak mało. Po trzech dniach czułem się już super. Od jutra rozpoczynam pracę, a oddycham jak odrzutowiec:)) Lekarz uprzejmy, poświęca czas, dokładnie wytłumaczy przebieg zabiegu, jest osobą kompetentną i godną zaufania, po prostu godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog dziecięcy
                                       lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Laryngolog
                                       lekarz Edward Mollin

lekarz Edward Mollin

Edward Mollin Twój Doktor
Partyzantów 1
83-400 Kościerzyna

Bardzo polecam pana Edwarda Mollina. Jest profesjonalny i wyszkolony w swojej dziedzinie. Potrafi wysłuchać pacjenta i szybko zdiagnozować co dolega i dobrać odpowiednie leczenie. Dodatkowo nie zapisuje drogich leków, tylko takie które działają i są w cenie dla każdego.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Otolaryngolog
                                       lekarz Krzysztof Kiciński

lekarz Krzysztof Kiciński

InVivo
Wita Stwosza 58
80-306 Gdańsk

Bardzo rzetelny i sumienny w tym co robi.Wzorowe podejście do pacjenta dorosłego jak i dziecka.Wszystko dokładnie wytłumaczy i nawet doradzi co dalej i gdzie szukać pomocy w skomlikowanych przypadkach.Takiego lekarza to ze świeczką szukać.
Opinia dodana przez: Sabina

lek. med. Aleksandra Olejniczak

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Edward Bauer

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

Bardzo dobry lekarz godny polecenia, dzieki doktorowi unikłem operacji,wytłumaczy przyczyny choroby bardzo dobry kontakt z pacjentem,mówi o chorobie w dostepnym dla kazdego jezyku jestem bardzo zadowolony i jako jedyny lekarz z którym sie otkałem dostałem aragon z kasy fiskalnej to swiadczy o uczciwosci -dziekuje doktorze

lekarz Jacek Stanek

ul. Prądnicka 10-12
30-002 Kraków

Lekarz jest świetnym fachowcem przy jednoczesnym bardzo przyjaznym podejściu do dzieci. Bardzo rzeczowo tłumaczył proces zabiegu syna (usunięcie trzeciego migdała i drenaż uszu) w prosty sposób zrozumiały dla laika. Oferuje swoją pomoc w razie nagłych powikłań. Miałam pierwszy kontakt z tym lekarzem póki co. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Laryngolog
                                       lekarz Alicja Koszel-Orłowska

lekarz Alicja Koszel-Orłowska

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny
Nefrytowa 12
05-500 Piaseczno

Pani doktor bardzo mi pomogła, podczas gdy inny lekarz bagatelizował mój problem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalnej opieki. Dziękuję!

lek. med. Anna Łuczyńska-Sopel

Gabinet Laryngologiczny
ulica Konopnickiej 1
47-300 Krapkowice

Polecam pani doktor kompetentna,otwarta dla pacjenta i jego opiekuna .Jest to osoba miła i życzliwa,bardzo dziękuję za opiekę nad moją córeczka,która dziś wyszła ze szpitala po usunięciu migdałka i przycięciu dwóch bocznych. Zawsze mogłam na panią liczyć ,pani doktor jest sympatyczna i pomocną 🙂♥️ Polecam ,taka lekarka to naprawdę rzadko się zdarza.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. med. Anna Fabijańska

Audiolog, Otolaryngolog

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
00-024 Warszawa

Panią doktor Annę Fabijańską spotkałem w bardzo trudnym dla mnie momencie i właśnie dzięki Jej najwyższej klasy profesjonalizmowi udało mi się przetrwać i wrócić do formy. Miałem napadowe utraty równowagi połączone z szumem usznym (i nadwrażliwością) nie do zniesienia. Moje szczęście polegało na tym, że pani Doktor jest specjalistką w tej dziedzinie. Pani Doktor skupia się na szczegółach i w bardzo klarowny sposób wyjaśnia mechanizm choroby i jest przy tym ...
Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Tymoteusz Pietrewicz

Larderm Pietrewicz
Świętojańska 16
Białystok

Wspaniały i bardzo zaangażowany Doktor. Podczas każdej wizyty szczegółowo wszystko tłumaczył a nawet skłaniał do zadawania większej ilości pytań by wszystkie wątpliwości były rozwiane. Czułam się jak wyjątkowy pacjent. Dziękuję Panu Doktorowi za takie podejście do pacjenta i za skuteczne leczenie. Polecam Doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Angelika

dr n. med. Krystyna Majzel

ulica Nasypowa
40-551 Katowice

Pani doktor robi dobre na mnie wrazenie. Dokladna i rzeczowa. Zwraca uwage na calego czlowieka a nie tylko jedna dolegliwosc.

dr n. med. Karolina Hydzik-Sobocińska

Otolaryngolog, Laryngolog

Bujwida 8/1
31-529 Kraków

U Pani doktor leczyłam się w SCM clinic i polecam ją za szybkie i skuteczne pozbycie się mojego sporego problemu, czyli polipów w nosie. Wszystko przebiegło błyskawicznie, na pierwszej wizycie w trakcie dokładnego badania laryngologicznego od razu wykonała mi rezonans magnetyczny , a na kolejnej endoskopowo usunęła polipy. Po zabiegu nie było żadnych problemów, dostałam jedynie szereg zaleceń, do których miałam stosować się około 14 dni. Na razie mam spokój ...
Opinia dodana przez: Pola

dr n. med. Dawid Kędzia

SOLUMED
Ul. Wyrzyska 18
60-425 Poznań

Gorąco polecam fachową opiekę medyczną, którą oferuje Pan doktor Dawid Kędzia. Bardzo sumienny, empatyczny i skrupulatny lekarz. Dokładnie mnie przebadał i tłumaczył wszystkie aspekty dotyczące leczenia. Wiem, że jeżeli będzie taka potrzeba to będę ponownie korzystać z pomocy Pana doktora Kędzia.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. med. Andrzej Bednarz

Alergolog, Otolaryngolog

Równa 16
58-100 Świdnica

Bardzo dobry specjalista. Nachodziłam się z synkiem po tylu lekarzach, wyladowalismy w szpitalu dwa razy. I nikt!! Żaden lekarz nie zorientował się, że chodzi o przerosniety trzeci migdal. W końcu trafiliśmy do dr Bednarza, jak synek stracił słuch... To było wybawienie. Bardzo dokładnie go przebadał, wszystko nam wytłumaczył, skierował na operację i zalecił leczenie... I jak czytam, że jakaś jedna paniusia z drugą podważają jego kompetencje, bo jest nie miły, ...
Opinia dodana przez: Monika