Otylosc Dzieci I Mlodziezy

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard
Psychoterapeuta Wrocław mgr Agnieszka  Kiełbik

mgr Agnieszka Kiełbik

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Prywatna Praktyka Psychologiczna
ul. Klimasa 47b/6
Krzyki, Wrocław

Pani psycholog została mi polecona przez moją znajomą. Mialam okazje byc u roznych specjalistow, a tu w koncu zostalam zwyczajnie wysluchana, otoczona wsparciem. Psycholog pomogła mi spojrzeć na sprawy mojego dziecka inaczej. Miałam i nadal jeszcze mam, ciężką sytuacje - rozwód z mezem, dziecko ma 6,5 lat, więc bardzo to przezywalo. Nie chciało spać, jesć, zaczęły się problemy z zachowaniem w zerowce, teraz jest w pierwszej klasie. Dzieki pani psycholog zmienilam podejscie do tego co się dzieje. Poprawa widoczna juz nastąpiła po paru wizytach i dzieki temu, że zaczelam zachowywac się wobec corki tak jak poradzila pani psycholog. Teraz nadal chodzi na spotkania, i chyba niebawem nie bedzie juz potrzeby regularnych wizyt , mam lepszy kontakt z nią. Dziękuję raz jeszcze za pomoc . Basia

Opinia dodana przez: Basia
Dietetyk Wrocław  Sylwia Sobczak - Piżuch

Be Light Dietetyk Online

Wrocław

Dwa lata temu rozpocząłem moją przygodę ze zdrowiem. Moje dane startowe. Wzrost 175 cm waga 96 kg. do tego przewlekłe nadciśnienie tętnicze krwi co skutkowało tego 3 tabletkami dziennie żebym zawału nie dostał . Zawdzięczam to wszystko złym nawykom żywieniowym, niezdrowe przekąski , obiady na stacjach benzynowych w postaci hot doga i na kolacje kolejny fast food . Dziś ważę 70 kg bez większego wysiłku . Wiem że już nigdy nie wrócę do mojej dawnej wagi bo nie zniósł bym tego. Dziś jestem innym człowiekiem, nie muszę łykać tabletek na nadciśnienie bo już go nie mam i co ważne uwielbiam jeść i robię to bezkarnie. Dziękuje za wskazanie drogi . Polecam w 100 %”

Opinia dodana przez: G
Dietetyk Warszawa mgr Natalia Łasek

Poradnia Dietetyczna nVit
ul. Widok 10

Chciałbym gorąco polecić Panią Natalię. Jest bardzo kompetentnym i skutecznym specjalistą. Jako pacjent dostałem indywidualnie przygotowany jadłospis uwzględniający upodobania, sytuację życiową i mój stan zdrowia. Kontakt i wizyty są bardzo przyjemne. Polecam.

Opinia dodana przez: Mariusz
Psychiatra Warszawa lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny Syntonia
Elektoralna 13/118

Byłam już jakiś czas temu i gorąco polecam Panią doktor. Pomogła mi z moją depresją zktórą nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Ania

Dietetyk Kraków mgr inż. Magdalena Bugaj

EMBE Doradztwo Żywieniowe
Bujwida 8/1 31-529 Kraków
32-400 Grzegórzki, Kraków

Pani Magda jest bardzo rzeczowa i sumienna, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wzięła pod uwagę moje problemy z tarczycą oraz alergie pokarmowe których mam sporo. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Joanna

Wilkosz- Med