lekarz Paloma Kryczka

1,9
1,8

Szczyt chamstwa i beszczelności. Pani doktor wykłóca się z pacjentem o fakty z jego życia. Badania przeprowadza w sposób co najmniej dziwny. Wszystko robi bez słowa wytłumaczenia, chociaż w tej sytuacji to najmniejszy problem. W gabinecie stwarza bardzo nerwową atmosferę. Niemalże krzyczy, unosi się nie wiadomo dlaczego. Tragedia!!

Pani doktor to dramat. Nie wiem co robi w ŚCO. Podejście do pacjenta tragiczne. Bezczelna osoba. Krzyczy, używając wulgaryzmów. Powinna mieć zakaz pracy z ludźmi! A do osób chorych wręcz zakaz zbliżania się!

Tego się nawet nie da skomentować. Pani doktor z pewnością by się dogadała, ale z doktorem Mengele.

Tego się nawet nie da skomentować.
Pani doktor z pewnością by się dogadała, ale z doktorem Mengele.

Nigdy, nigdy w życiu nie spotkałam tak niekompetentnej i niewychowanej kobiety. To jest lekarz? Przeżyłam z nià w szpitalu gehennę. Skarga do dyrektora szpitala oraz wyżej wpłynie jeszcze na dniach. Ludzie kochani, nie odpuszczajcie tej babie, bo wyszliscie ze szpitala. Nie narażajcie swoich bliskich na tak niekompetentnego i bezczelnego "lekarza".Pozbywa się po kolei każdego pacjenta, stawia się ponad wszystko. Ale koniec "kariery" tej pani bliski jak sądzę. Zebrała sie grupa ktora stworzyla petycje do dyrektora szpitala. Podpisujcie, niech wiecej nie "krzyczy" za nasze pieniądze.!!

Bezczelna bez krzyty człowieczeństwa,żaden z niej lekarz umie tylko krzyczeć i odsyłać pacjentów do hospicjum czy domu starców,moja mama leżała na oddziale z podejrzeniem nowotworu co potwierdziły badania, a pani doktor żadnego podejścia ani do mamy ani do nas,gbur nie da się z nią rozmawiać. Żadnej komunikacji nic nie umie wytłumaczyć a krzyki niech sobie pozostawi dla swojej rodziny a nie dla pacjentów.

Za pozwoleniem dyżurki zabrałam z oddziału mamę na OIOM to umierającego męża a mojego taty. Po powrocie pani ordynator zaczęła krzyczeć na mamę, że wyszła i że nie ma prawa opuszczać oddziału. Mimo moich spokojnych próśb o niekrzyczenie na swoją pacjentkę a moją mamę nadal to robiła aż ludzie zaczęli wychodzić na korytarz. Cóż, pani ordynator myślała chyba, że skulę po sobie uszy i udam, że sprawy nie było. Myliła się, następnego dnia na biurko dyrektora trafiła oficjalna skarga na ordynatorkę a na Oddziale Wewnętrznym II nastąpił nagle cud. Nie dość, że pani ordynator magicznie ucichła (niestety, unikała sali mamy i nawet głupiego przepraszam nie usłyszała), reszta personelu też magicznie zaczęła być miła, pierwszy raz od początku pobytu przyszedł do mamy jej lekarz prowadzący (wcześniej nawet nie wiedziała kto nim jest) i nawet z nią rozmawiał, potem odwiedzał, informując o wynikach i planowanych badaniach - co wcześniej nie miało miejsca. I zaznaczam, nie oczekiwałam specjalnego traktowania mojej mamy, była pacjentem jak każdy inny. Skarga dotyczyła skandalicznego zachowania jakim było krzyczenie na pacjenta. Nie bójcie się i piszcie skargi, może wreszcie coś zmienią!

Bardzoc dobry lekarz, choć nie jestem z Kielc i nie wiem jakim jest człowiekiem prywatnie ale wiem,że lekarzem jest znakomitym.

Brak kompetencji oraz podstawowej wiedzy medycznej. Kompetencje, jak i uprzejmość pozostawiają wiele do życzenia. Jako ordynator wystawia złą wizytówkę swojemu oddziałowi. Taka osoba zdecydowanie nie powinna pracować jako lekarz, nie mówiąc już o pełnieniu funkcji ordynatora.

Zarówno kompetencje, jak i uprzejomść pozostawiają wiele do życzenia. Jako ordynator wystawia złą wizytówkę swojemu oddziałowi.

Leżałem na oddziale II wewnętrznym Zespolonego szpitala Wojewódzkiego w Kielcach gdzie ordynatorem jest ta pani. Nie uprzejma, chamska, brak jakich kolwiek informacji na temat zdrowia oraz zastosowanego leczenia, brak pełnego zdjagnozowania - poprostu wyszedłem ze szpitala i jest jeszcze gorzej niż przed wizytą w nim. Bardzo duża umieralność na oddziale w ciągu 8 dni 11 pacjentów!!!! Brak profesjonalnego podejśćia KONOWAŁ JAK KAŻDY INNY. liczy sie kasa i nic poza tym.