Filtruj terminy

Paluch Koslawy

Ortopeda Gorzów Wielkopolski dr Paweł Bąk

Gorzowskie Centrum Medyczne Medi-Raj Sp. z o.o.
Górczyńska 17
66-400 Gorzów Wielkopolski

Witam. Z czystym sumieniem polecamy Pana doktora Pawła Bąka bardzo zdolny,ambitny lekarz,który lubi wyzwania podjął się bardzo ciężkiej i skomplikowanej operacji (gdzie sam na samym początku nie był przekonany do leczenia,gojenia się i zrostu kości),ale mimo wszystko spróbował z czego z całego serca dziękujemy,gdzie inni lekarze jak zobaczyli w jakim stanie jest stopa to od razu mówili,że stopa do amputacji.Na każde nasze telefony kiedy chcieliśmy się coś zapytać co nas ...
Opinia dodana przez: Karolina i Robert
Ortopeda Elbląg lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Cudowny lekarz , a przede wszystkim człowiek. Kompetentny, życzliwy i wyrozumiały. Lekarz , przyjaciel pacjenta i psycholog w jednym . Diagnoza postawiona w punkt, całkowicie zbieżna z MRI , zastosowane leczenie również trafne. Tyle ile łez wylałam z powodu kolan to wie tylko Pan Doktor i ja, jednak tak jak obiecał wszystko jest ok. Polecam, polecam, polecam. :-)
Opinia dodana przez: Aleksandra Opalanko
Traumatolog Katowice dr n. med. Andrzej Barczyński

dr n. med. Andrzej Barczyński

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

wizyta już od 50

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Brak serca i empatii dla umierającego w Zduńskiej Woli ojca a także nieobecność na jego pogrzebie. Smutne to Panie doktorze.!!!
Opinia dodana przez: Paulina
Traumatolog Poznań dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

Traumatolog, Ortopeda

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.
Ortopeda Koszalin lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Ortopeda, Chirurg ortopeda

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Szukałam i znalazłam lekarza dla mojej mamy. Uprzejmy i miły, wyjaśnił i widać było, że uspokoił mamę. Po zabiegu wszystko w porządku, a mama uśmiechnięta i to się liczy bo lepiej się w bucie czuje i przed latem ma większą odwagę. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B