Filtruj terminy

Patomorfolog Toruń

Toruń

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

Konopackich 3
87-100 Toruń

Witam, czytałem wszystkie opinie i muszę się do nich odnieść bo nie pozostanę w spokoju.
Na badaniu byłem około miesiąca od momentu w którym to piszę. Czas oczekiwania na badanie wydłużył się raptem kilka minut, ale jako rodzynek w towarzystwie Pań które tam oczekiwały szybko upłynął. Samo badanie było raczej bezbolesne strach większy niż ból.

Przyszedłem zbadać guz w okolicach piersi dość spory bo na wygląd jak brzoskwinia , ale w trakcie odnalazł się też mały usytuowany w okolicach brodawki. Stąd moja opinia jest taka że tylko dzięki wnikliwości Pani doktor udało się go namierzyć więc, moja opinia jest taka:
PROFESJONALNE BADANIE, WNIKLIWE I DOKŁADNE, EMPATIA I SERDECZNOŚĆ(RZADKO SPOTYKANE DZISIAJ), otoczki i inne sprawy nie maja tu znaczenia.
JA POLECAM.
Życzę wszystkim zdrowia.
Piotr CH.

Opinia dodana przez: Piotr

Toruń

Koszmar! Nie polecam, chyba że chcecie żeby świat Wam się zawalił przez BŁĘDNĄ diagnozę.Zero wyrozumiałości i kompetencji. Marlena Edyta

Opinia dodana przez: edyta

Patomorfolodzy w mieście Toruń