lekarz Patrycja Chrościcka

2,9

Jak dla mnie jest cudowna i jako lekarz i jako a może przede wszystkim kobieta. Zamierzam z tych przyczyn kontynuować "widzenia się" jak najczęściej. Decyzja jednak należy od Niej💐bo jak mniemam jest zapracowaną mocno Kobietą.

Wspaniały, godny polecenia lekarz. Pani Doktor jako Pani pacjentka z Wołoskiej proszę o kontakt tel, bo chcę się u Pani leczyć dalej. Pozdrawiam.

Profesjonalna, nie trzeba się domyślać "co miała na myśli" - mówi konkretnie, wprost, niezależnie czy spodoba się to pacjentowi, czy nie (czasem lekko "wbija" w fotel, ale wychodzi się z gabinetu z potrzebą przemyślenia sprawy). Nie narzuca swojego zdania. Proponuje różne rozwiązania. Stara się odpowiedzieć na zadawane pytania, jeśli nie wie - mówi, że nie wie lub prezentuje swoją opinię informując, że nie ma pewności co do tej konkretnej sprawy. Tłumaczy językiem przystępnym, dostosowując się do zainteresowań pacjenta. Wysoki poziom energii i lotność intelektualna. Zdecydowanie POLECAM i żałuję, że zrezygnowała ...

Wysoki poziom energii i lotność intelektualna. Zdecydowanie POLECAM i żałuję, że zrezygnowała z pracy w placówce, w której się leczę.
Pani doktor - poszukuję Pani !!!

Wspaniała, empatyczna osoba. Wiele wie o tym co właśnie ją interesuje w psychiatrii. Polecam panią doktor każdemu kto ma w rodzinie osobę lekko sfiksowaną lub sam potrzebuje pomocy

Absolutnie nie polecam wizyty u tej Pani. Jest tylu innych, kompetentnych lekarzy, że naprawdę lepiej wybrać się do kogoś innego. Jestem osobą obiektywną i staram się u każdego znaleźć dobre cechy. Niestety tutaj ich po prostu nie było. Pani lekarka w porównaniu do innych lekarzy, z którymi miałem styczność okazała się niekompetentna, pozbawiona elementarnej wiedzy na temat choroby, którą u mnie wcześniej zdiagnozowano i na dodatek bardzo niekulturalna. Nie spodziewałem się bowiem, że lekarz, na dodatek psychiatra może obrażać pacjenta bez powodu i nigdy nie spotkałem się ani wcześniej, ani ...

Nie spodziewałem się bowiem, że lekarz, na dodatek psychiatra może obrażać pacjenta bez powodu i nigdy nie spotkałem się ani wcześniej, ani później z taką sytuacją.

Z ciekawości poprosiłem o dostęp do dokumentacji medycznej i okazało się, że lekarka mija się w niej z prawdą, np. opisując rzeczy, które nie miały miejsca, a nie opisując tych niewygodnych dla siebie.

Bardzo nieprzyjemna, niegrzeczna i niekompetentna osoba. Nie powinna pracować z ludźmi. Zrobiła mi bardzo dużo krzywdy.

Lekarka nie ma pojęcia o niczym, nie słucha pacjenta i zbywa, jest nieuprzejma. Stracony czas.......