dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol

Ginekolog położnik, Ginekolog

Rzeczywiście, wizyty trwają około 10 minut. Jednak za każdym razem postawiona diagnoza okazuje się prawidłowa a ja uzyskuje odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, więc widocznie tyle wystarcza. Nie mogę zgodzić się jednak z opinią, że do lekarki przychodzą tylko ciężarne, chociażby dlatego, że sama jestem pacjentką dr Rudol od kilku lat a w ciąży nigdy nie byłam;) Faktem natomiast jest, że dzięki niej zostałam prawidłowo zdiagnozowana, mimo, że problem, który według wcześniejszych opinii innych ginekologów i endokrynologów był ginekologiczny, wcale taki nie był. Dla mnie plusem jest fakt, że atmosfera w gabinecie jest dosyć "luźna", więc trudno mówić o skrępowaniu podczas badania. Po za tym lekarka zna dobrych specjalistów z innych dziedzin, dzięki czemu w razie innych problemów, pacjentka kierowana jest w odpowiednie miejsce.

Pani Doktor jest przemiłą osobą i wizyty przebiegają w luźnej atmosferze. Przestałam stresować się wizytami u ginekologa, odkąd na nią trafiłam. Jednakże - byłam leczona 2 LATA na nawracające infekcje - wykupiłam chyba 3/4 apteki, a p. dr nie wiedziała, co mi jest... ostatecznie powiedziała, że wykona badanie w szpitalu w Pyskowicach. Potem okazało się, że miałam polip, który mi usunęła, nie informując mnie o tym i nie dowiedziałabym się, gdybym sama nie zapytała. Na szczęście po tym zabiegu infekcje ustały. Drazni mnie również gadanie o dziecku ze względu na wiek (mam prawie 31 lat). Poza tym naprawdę fajna babka.

Z całego serca polecam Pani Doktor! Jest przemiłą osobą i bardzo dokładnym lekarzem. Prowadziła moją ciążę i przyjmowała dzidziusia na świat ( CC) w szpitalu gdzie pracuje - Pyskowice (również polecam).Fachową opieką nas obdarowała za co jesteśmy bardzo jej wdzięczni. Mam porównanie z poprzednim lekarzem,więc z czystym serce mogę polecić panią Patrycję! Nie tylko dla kobiet ciężarnych ale również dla kobiet z innymi problemami (m.in hormonalnymi).

Pani Doktor jest miła i uprzejma, ale niestety mam wrażenie , że wizyty w swoim gabinecie traktuje jak wyścigi. Będąc jej pacjentka, nie przebywałam w gabinecie dłużej niż 5 min. Szkoda, bo ogólnie jest dobrym specjalistą, ale widać ze zależy jej na czasie. Prowadziła również moja ciążę, ale niestety jeśli nie jest się pacjentka z cc ( rodziłam naturalnie) to nie ma co liczyć na jej zainteresowanie w trakcie rozwiązania.

Napisała bym "Bóg istnieje", ale to nie to miejsce... otóż TRAFIŁAM NA ŚWIETNEGO GINEKOLOGA!!! Wyobraźcie sobie, że istnieją. Przeszłam już pięciu więc wiem co mówię. Weszłam do gabinetu jak zwykle przerażona, jednak u pani doktor Rudol byłam pierwszy raz i pierwszy raz mogę powiedzieć, że lekarz spełnił moje oczekiwania. Pani doktor jest bardzo kompetentna, tłumaczy wszystko co robi podczas badania, cytologii jak i usg a przy tym jest niezwykle delikatna i radosna! Świetny fachowiec. Widać, że lubi swoją pracę. Wytłumaczyła problem, nie straszyła mnie i w ogóle jestem bardzo zadowolona. Poleciła bym panią doktor każdemu, nawet facetom hehe
A.A.

Niestety pacjent traktowany jest przedmiotowo , 10 min dla każdego za nie małą kasę jeżeli jesteś chora to szukaj innego lekarza do gabinetu przychodzą tylko ciężarne pacjentki. Brak czasu lekarza to niestety się czuje nawet recepty są napisane byle jak w pośpiechu bo już następny za drzwiami - kasa się liczy

Serdecznie polecam panią doktor, wyjątkowo przyjemna kobieta, miło nastawiona do pacjenta, działa kompleksowo, kierując także do innych specjalistów. Godna polecenia

Byłam i mogę z czystym sumieniem polecić. Kiedy lekarz wie o czym mówi to jest super, kiedy jeszcze do tego ma dobry kontakt z drugim człowiekiem to wiadomo już, że lepiej nie można było trafić. Takie mam odczucia po wizycie u Pani Doktor. Z resztą ilość pacjentek w poczekalni mówi sama za siebie.

Pani doktor jest naprawdę super lekarzem, poprowadziła moją ciążę, zleca potrzebne badania, za każdym razem sprawdzała czy z szyjką jest OK (koleżanki ginekolog chyba sprawdzał tylko 3 razy) o USG się pyta, bo zdaje sobie sprawę że co za dużo to nie zdrowo, ale rozumie że chcemy mieć pamiątkę maleństwa - USG dodatkowo płatne 40 zł. W 100% polecam. Jak będę znowu w ciąży, to też do niej wrócę ;)

jesli każda wizyta u ginekologa jest dla Ciebie ciężkim przeżyciem,jeśli masz problemy o ktorych ciężko Ci mowic a które nie interesowały Twoich lekarzy to umów się na wizytę do pani doktor.Profesjonalna pod każdym względem,ale przede wszystkim lekarka,która jest dla Ciebie partnerem a nie zarozumiałym ignorantem w białym kitlu. EK.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Marek Pabian

Dubiela 3a lok. 2