dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol

Ginekolog położnik, Ginekolog

3,9

Polecam z całego serce . Jedyna Pani doktor która zajęła się mną i moimi problemami. Po 2 latach wspaniałej opieki czekam na swoje wymarzone dziecko !!! Wspaniała osoba , ciepła, zawsze służy pomocą, wysłucha, doradzi !!! Wspaniała atmosfera w gabinecie , uśmiech wszystkich pracujących osób! Czysto,ciepło i bezpiecznie ! Pani doktor jest najlepsza !!!! ❤❤❤❤

Czysto,ciepło i bezpiecznie ! Pani doktor jest najlepsza !!!! ❤❤❤❤

Rzeczywiście, wizyty trwają około 10 minut. Jednak za każdym razem postawiona diagnoza okazuje się prawidłowa a ja uzyskuje odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, więc widocznie tyle wystarcza. Nie mogę zgodzić się jednak z opinią, że do lekarki przychodzą tylko ciężarne, chociażby dlatego, że sama jestem pacjentką dr Rudol od kilku lat a w ciąży nigdy nie byłam;) Faktem natomiast jest, że dzięki niej zostałam prawidłowo zdiagnozowana, mimo, że problem, który według wcześniejszych opinii innych ginekologów i endokrynologów był ginekologiczny, wcale taki nie był. Dla mnie plusem jest fakt, że atmosfera w gabinecie jest dosyć "luźna", więc trudno mówić o skrępowaniu podczas badania. Po za tym lekarka zna dobrych specjalistów z innych dziedzin, dzięki czemu w razie innych problemów, pacjentka kierowana jest w odpowiednie miejsce.

Jak najbardziej mogę polecić Panią doktor. Miła, ciepła osoba, z profesjonalnym podejściem do pacjentki. Dzięki Pani doktor, mój stres przed wizytą u ginekologa, minął. Oby więcej takich ludzi z powołania. Pozdrawiam.

Pani Doktor jest przemiłą osobą i wizyty przebiegają w luźnej atmosferze. Przestałam stresować się wizytami u ginekologa, odkąd na nią trafiłam. Jednakże - byłam leczona 2 LATA na nawracające infekcje - wykupiłam chyba 3/4 apteki, a p. dr nie wiedziała, co mi jest... ostatecznie powiedziała, że wykona badanie w szpitalu w Pyskowicach. Potem okazało się, że miałam polip, który mi usunęła, nie informując mnie o tym i nie dowiedziałabym się, gdybym sama nie zapytała. Na szczęście po tym zabiegu infekcje ustały. Drazni mnie również gadanie o dziecku ze względu na wiek (mam prawie 31 lat). Poza tym naprawdę fajna babka.

Niestety czuje sie w gabinecie ogromną presje czasu, a przecież bylam prywatnie i kochana pani dr 6 czy 10 minut nie wystatcza na zbadnie, usg i zastanowienie się jakie leki przepisać pacjentce, zawiodłam się i na pewno juz tutaj nie wrócę, człowiek to nie jarzyna żeby pani go przedmiotowo traktowała

Pani dr to miła osoba i tu zalety już się kończą, w gabinecie czuje sie presje czasu pacjentki są umawiane co 10 minut. Badanie po łebkach, recepty wypisywane też po łebkach. Pani dr mnie nie słuchała, jakby myślami byla gdzieś indziej, wszystko w wielkim pośpiechu, nie omówiła kierunku leczenia, ciężko było zebrać myśli, także musiałam zmienić lekarza

Z całego serca polecam Pani Doktor! Jest przemiłą osobą i bardzo dokładnym lekarzem. Prowadziła moją ciążę i przyjmowała dzidziusia na świat ( CC) w szpitalu gdzie pracuje - Pyskowice (również polecam).Fachową opieką nas obdarowała za co jesteśmy bardzo jej wdzięczni. Mam porównanie z poprzednim lekarzem,więc z czystym serce mogę polecić panią Patrycję! Nie tylko dla kobiet ciężarnych ale również dla kobiet z innymi problemami (m.in hormonalnymi).

Pani Doktor jest miła i uprzejma, ale niestety mam wrażenie , że wizyty w swoim gabinecie traktuje jak wyścigi. Będąc jej pacjentka, nie przebywałam w gabinecie dłużej niż 5 min. Szkoda, bo ogólnie jest dobrym specjalistą, ale widać ze zależy jej na czasie. Prowadziła również moja ciążę, ale niestety jeśli nie jest się pacjentka z cc ( rodziłam naturalnie) to nie ma co liczyć na jej zainteresowanie w trakcie rozwiązania.

Napisała bym "Bóg istnieje", ale to nie to miejsce... otóż TRAFIŁAM NA ŚWIETNEGO GINEKOLOGA!!! Wyobraźcie sobie, że istnieją. Przeszłam już pięciu więc wiem co mówię. Weszłam do gabinetu jak zwykle przerażona, jednak u pani doktor Rudol byłam pierwszy raz i pierwszy raz mogę powiedzieć, że lekarz spełnił moje oczekiwania. Pani doktor jest bardzo kompetentna, tłumaczy wszystko co robi podczas badania, cytologii jak i usg a przy tym jest niezwykle delikatna i radosna! Świetny fachowiec. Widać, że lubi swoją pracę. Wytłumaczyła problem, nie straszyła mnie i w ogóle jestem bardzo zadowolona. Poleciła bym panią doktor każdemu, nawet facetom hehe
A.A.

Niestety pacjent traktowany jest przedmiotowo , 10 min dla każdego za nie małą kasę jeżeli jesteś chora to szukaj innego lekarza do gabinetu przychodzą tylko ciężarne pacjentki. Brak czasu lekarza to niestety się czuje nawet recepty są napisane byle jak w pośpiechu bo już następny za drzwiami - kasa się liczy