lekarz Patrycja Gawrońska

Okulista

W lutym 2016 roku niespodziewanie straciłem wzrok w lewym oku. Pani dr Patrycja Gawrońska z Ośrodka Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej (OKOM) bezbłędnie rozpoznała u mnie zakrzep żyły skroniowej dolnej siatkówki i wdrożyła właściwe leczenie. To dzięki jej fachowej opiece i wysokim kompetencjom zawodowym mój stan uległ znaczącej poprawie. Pani dr Patrycja Gawrońska jest nie tylko godnym polecenia specjalistą, niosącym skuteczną pomoc, ale przede wszystkim lekarzem o wielkim sercu, życzliwym i serdecznym dla swoich pacjentów

Wciąż poszukujesz "Okulista Wrocław"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław

oko
Olszewskiego Karola 58