lekarz Patrycja Gburzyńska-Czudzinowicz

Miła, sympatyczna i najważniejsze kompetentna. Gorąco polecam. Diagnoza trafiona w 10. Polecam tego lekarza, ponieważ ma doskonałe podejście do dzieci,bardzo rzeczowo i konkretnie tłumaczy dolegliwości dziecka. Bardzo miły kontakt w relacji rodzice-lekarz. Można uzyskać odpowiedź na wiele pytań w trakcie jednej wizyty. Co najważniejsze człowiek nie boi się ich zadawać. Z pewnością warto korzystać z usług pani doktor.

Polecam Panią doktor. Zawsze trafna diagnoza, miła, z podejściem do dzieci co jest w jej zawodzie najważniejsze. Bada szczegółowo, jeśli jest potrzeba wystawia skierowania.

Wciąż poszukujesz " Koszalin"?

Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna
Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin