lek. dent. Patrycja Helmich

Stomatolog dziecięcy

Plus za przystępną cenę implantów. Polecam bardzo profesjonalnie i bez stresu. Pani Patrycja nawet pozwoliła wybrać kolor plomby, żeby ładnie w buzi wyglądało. Naprawdę fajne podejście. Mił ludzie i fajny gabnet trafiła z polecenia ale zostanie na stałe. Polecam

Plus za przystępną cenę implantów. Polecam bardzo profesjonalnie i bez stresu. Miła atmosfera i podejście do pacjenta (mój mąż strasznie się bał ;) ale po wszystkim bardzo sobie chwalił i oczywiście umówił się na kolejną wizytę ;)

bardzo sympatyczna pani stomatolog, ma bardzo dobre podejście do dzieci polecam wszystkim maluchom

Pani doktor jest miła i sympatyczna, ma wspaniałe podejście do dzieci, serdecznie polecam

Bardzo profesjonalne podejście do dzieci. Mój synek w końcu spokojnie bez stresu i bólu ma wyleczone wszystkie ząbki a ja mam spokój. Bardzo miła Pani doktor. Polecam z całego serca.