lek. dent. Patrycja Klimek

Jest nieuprzejma, wprowadza niemiłą atmosferę, nie odpowiada na pytania pacjenta np "ile mam zębów do leczenia" odp "trochę tego jest".Nie wiem czy jest dobra bo byłam na pierwszej wizycie i trudno mi ocenić jej robotę.Jestem zaskoczona takim podejściem bo nigdy się nie spotkałam z podobnym.

Bardzo mila i uprzejma Pani Dr. Polecam w 100%. Zna sie na rzeczy dzięki niej wiem ile mam zębów do roboty pod zadnym pozorem nie wmawia ze trzeba wyrwać wrecz przsciwnie.

Pani kompetentna, świetnie znając się na pracy którą wykonuje. Oferuje usługi na najwyższym poziomie wykonania. Bardzo uprzejma, bardzo polecam.

Świetna specjalistka z profesjonalnym i uprzejmym podejściem do pacjenta. Kompetentna i pomocną w doborze leczenia. Dokładna i delikatna w wykonywanych zabiegach. Wszystkie wykonywane usługi są bardzo estetyczne bez względu czy leczona jest jedynka czy ósemka. Polecam w 100%

Pani bardzo nie uprzejma, zero wytłumaczenia co do problemów z zębami. Odniosłem wrażenie ze powinie wyrwać zęba bo mnie boli niż go leczyć. OMIJAĆ!

Obojetny stosunek do pacjenta brak dobrej oceny i leczenie tego co nie trzeba ze szkoda dla pacjenta. radze omijec szerokim łukiem te panią

Jestem bardzo zadowolona miłe profesjonalne podejście do pacjenta po prostu rewelacja bardzo dziękuje

Rewelacja, przestałem się bać wizyt u dentysty! Fantastyczne podejście - bardzo profesjonalne i niezwykle uprzejme z precyzyjnym wytłumaczeniem problemów z zębami.

Rewelacja, przestałem się bać wizyt u dentysty!