lekarz Patrycja Kosińska

Arogancka , nie ma za grosz empatii, wie wszystko najlepiej .. brak słów na temat tej pani , kolejna która minęła się z powołaniem

Super lekarka, potrafi zrozumieć i wysłuchać. Dzieki niej schudłam 8 kg , zmniejszyła mi się insulinoopornisc i żyje od nowa w innym, lepszym ciele. Dziekuje.

Trafić pod opiekę tej lekarki na Sor Tarnów to jedna wielką porażka, ze względu na jej arogancki stosunek do pacjenta, zero empati i kultury w stosunku do osoby w podeszłym wieku. Po przywiezieniu mojej mamy na SOR tarnow przez karetkę pogotowia (która została wezwana przez centrum teleopieki (mama posiada opaskę życia w ramach korpusu wsparcia seniora) lekarka ta nakrzyczała na moją mamę ze zawraca jej głowę wysokim ciśnieniem które mimo usilnych starań nie udało się zbic i rosło coraz bardziej powodując coraz gorsze samopoczucie. Nadmieniam że nie przyszla na sor ...

została wezwana przez centrum teleopieki (mama posiada opaskę życia w ramach korpusu wsparcia seniora) lekarka ta nakrzyczała na moją mamę ze zawraca jej głowę wysokim ciśnieniem które mimo usilnych starań nie udało się zbic i rosło coraz bardziej powodując coraz gorsze samopoczucie. Nadmieniam że nie przyszla na sor sama tylko lekarz pogotowia podjął decyzję o jej przewiezieniu karetka z uwagi na fakt że miesiąc temu mama wylądowała w szpitalu z ciężka hiponatremia i hipokalemia (poziom sodu 108). Mama z płaczem wróciła do domu i ogromnym urazem na wzywanie jakiejkolwiek pomocy. Lekarka wydarła się na nią nie dopuszczając do słowa co spowodowało że wróciła do domu jeszcze bardziej chora i zdenerwowana. Na pewno nie zostawię tak tej sprawy i nadam jej stosownego biegu.

Cudowna pani doktor, doskonałe podejście do pacjenta, bardzo empatyczna życzliwa i pomocna,z ogromną wiedzą i profesjonalizmem.

Świetna lekarka bardzo dobrze dobrała mi lęki ustabilizowała mi nadciśnienie dziś100% jestem wyleczony. Pani dr. Patrycja jest najfajniejsza.

Pani doktor jest najlepszym lekarzem jeśli chodzi o ustawianie leków na nadciśnienie. A odwiedziłam juz paru. Potrafi miło wytłumaczyć i dobrała mi leki jak nikt inny.Troche długie kolejki w Poradni ale warto poczekać

Lekarka bez cienia empatii. Po przywiezieniu na SOR odmówiła kontaktu z najbliższą rodziną bez uzasadnienia. Po kilku godzinach wielu próśb nadal zabroniła kontaktu z rodziną! Zamiast zajmować się pacjentami wolała opowiadać historie ze swojego życia koleżnkom i kolegom z pracy.Trafić na tą Panią to istny koszmar. Nie życzyłabym aby ta lekarka leczyła mojego największego wroga.Zero profesjonalizmu. NAJGORSZY LEKARZ Z JAKIM MIALAM DO CZYNIENIA W SWOIM ŻYCIU!!!!

Pani doktor bardzo niemiła, po przywiezieniu przez pogotowie na SOR z bardzo wysokim ciśnieniem jak na mój wiek, kołataniem serca, dodam że występował ból głowy, który utrzymuje się od 4 miesięcy każdego dnia !!! Stwierdziła że powinnam za wszystko zapłacić bo ciśnienie wysokie to nic się nie dzieje a ból głowy to żadna choroba i po co ja w ogóle pogotowie wzywałam. A mojej mamie powiedziała że życzy jej żeby pogotowie nie dojechało jak będzie potrzebować pomocy. Lekarka, która ma wysokie mniemanie o sobie a tak na prawdę nic nie wie i nie interesuje się pacjentem, tylko jeszcze się wydziera na niego. Bardzo niemiła !