lekarz Patrycja Krzyżanowska-Berkowska

Z całego serca dziękuję Pani Dr hab. n. m. Patrycji Krzyżanowskiej Berkowskiej za wyjątkowo złożoną operację usunięcia zmętniałej podwichniętej soczewki , z wszczepieniem i podszyciem nowej w moim prawym oku. - Ja widzę !!! – to okrzyk radości w chwili zdjęcia opatrunku z mojego oka rano w dzień po operacji. Jest to niesamowite uczucie zobaczenia znów wyraźnie wszystkiego wokół, kolorów, twarzy moich bliskich, obrazów , okiem które jeszcze wczoraj było powleczone gęstą mgłą, wielokrotnie większą od zaćmy. Pani Doktor z rozległą wiedzą i doświadczeniem leczy w chorobach siatkówki, w zaćmie ...

Pani Doktor z rozległą wiedzą i doświadczeniem leczy w chorobach siatkówki, w zaćmie wrodzonej u dzieci, specjalizuje się w terapii jaskry, w chirurgii zaćmy u dorosłych i, co w moim przypadku ważne, w chirurgii podszycia soczewki. Specjalistów tej klasy w operacji podszycia soczewki jest niewielu w Polsce
Dziś 12 dni po operacji ja widzę!!! Jeszcze raz z całego serca dziękuję przemiłej sympatycznej Pani Dr hab. n. m. Patrycji Krzyżanowskiej Berkowskiej, Jej
zręcznym wspaniałym dłoniom i całemu zespołowi operacyjnemu w bloku Operacyjnym z Panią Dr n. m. Agnieszką Zamirowską Anestezjolog w dniu zabiegu 16.07.2021 g. 15:20 – 18:19.
Wyrażam serdeczne podziękowanie Zarządowi Kliniki Spektrum OOK we Wrocławiu, ul Zaolziańska 4 za przyjęcie mnie, na moją dramatyczną prośbę, do leczenia w jednej z najlepszych klinik w Polsce.

Wdzięczny pacjent
Stanisław Furman z Rodziną