mgr Patrycja Leonciuk-Frelichowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Pani Patrycja to profesjonalistka w każdym calu. Dzięki niej odzyskałam swoje życie. Przyłączam się do tych wszystkich pozytywnych komentarzy i pragnę jeszcze raz bardzo podziękować tej wspaniałej kobiecie.

Niceasdasdassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Psycholog z powołania. Potrafi wysłuchać, ma w sobie wiele empatii. Jest kontaktowa, baaardzo sympatyczna, kompetentna. Osobiście uwielbiam spotkania z Panią Patrycją i z całego serca ją polecam!

Psycholg na najwyższym poziomie, profesonalne podejście, rzeczowe tłumaczenie ważnych i trudnych kwestii. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Polecam wszystkim potrzebującym. Profesjonalistka a do tego przemiła.

Polecam wszystkim potrzebującym. Profesjonalistka a do tego przemiła.

Pani psycholog ma unikalne umiejętonści przystępnego tłumaczenia kwestii naprawdę trudnych.

Jestem zachwycona. Pani Patrycja jest niezwykle kontaktowa i bardzo kompetentna. Bardzo dziękuję jej za pomoc.