mgr Patrycja Prusmgr Patrycja Prus - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Patrycja Prus

Dietetyk

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

O mnie

Jestem absolwentką dietetyki – tytuł magistra zdobyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wciąż poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach ...

Jestem absolwentką dietetyki – tytuł magistra zdobyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wciąż poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i warsztatach dedykowanych dietetyce klinicznej. Dzięki zdobytemu tytułowi współpracuję zarówno z pacjentami pragnącymi schudnąć, jak i cierpiącymi na choroby dietozależne. Doświadczenie zdobyłam praktykując w warszawskich szpitalach i poradniach dietetycznych.

Prywatnie jestem miłośniczką pełnej smaków i zdrowej kuchni. Gotowanie jest moją pasją, dlatego przygotowywane przeze mnie plany żywieniowe są różnorodne i smaczne. Pragnę udowodnić, że dieta nie oznacza pozbawienia się przyjemności jaką jest jedzenie i z powodzeniem można stworzyć posiłki, które nie tylko będą spełniały wymagania diety, ale będą przede wszystkim trafiały w gusta pacjentów. Jadłospisy, które tworzę dostosowuję zarówno do umiejętności kulinarnych jak i preferencji smakowych osób, dla których je tworzę.

Moim celem podczas rozmowy z pacjentem jest nawiązanie współpracy, która pozwoli na dokładne poznanie jego potrzeb i możliwości. Jestem świadoma, że tylko indywidualne podejście do rozmowy oraz układanego planu żywieniowego pozwala uzyskać sukces i zadowolenie pacjenta.


Znajomość języków obcych:
Angielski

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani Patrycja jest bardzo sympatyczną i rzetelną dietetyczką. Ogromnie wspiera, nie ocenia, a radzi. Można bez problemu powiedzieć jej wszystko, a Ona wspomoże i wesprze. Przygotowuje smaczne zestawy dań uwzględniając to co dana osobo lubi/nie lubi lub po czym źle się czuje. Jeśli jest taka potrzeba sugeruje zrobić badania lub skierować się do specjalisty jeśli stan pacjenta tego wymaga. Można bez problemu jej zaufać, a wyniki dzięki obopólnej pracy (zwłaszcza pacjenta) są bardzo pozytywne. Bardzo dziękuję.

Pani Patrycja jest bardzo sympatyczną i rzetelną dietetyczką. Ogromnie wspiera, nie ocenia, a radzi. Można bez problemu powiedzieć jej wszystko, a Ona wspomoże i wesprze.
Przygotowuje smaczne zestawy dań uwzględniając to co dana osobo lubi/nie lubi lub po czym źle się czuje. Jeśli jest taka potrzeba sugeruje zrobić badania lub skierować się do specjalisty jeśli stan pacjenta tego wymaga.
Można bez problemu jej zaufać, a wyniki dzięki obopólnej pracy (zwłaszcza pacjenta) są bardzo pozytywne.
Bardzo dziękuję.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat