mgr Patrycja Pieniekmgr Patrycja Pieniek - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Patrycja Pieniek

Dietetyk

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka. Doświadczenie zdobywałam w szpitalach oraz poradniach dietetycznych. Wciąż poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i warsztatach dedykowanych dietetykom. Dzięki zdobytemu tytułowi współpracuję zarówno z pacjentami pragnącymi schudnąć, jak i cierpiącymi na choroby dietozależne. Prywatnie jestem miłośniczką pełnej smaków i zdrowej kuchni.

Gotowanie jest moją pasją, dlatego przygotowywane przeze mnie plany żywieniowe są różnorodne i smaczne. Pragnę udowodnić, że dieta nie oznacza pozbawienia się przyjemności jaką jest jedzenie i z powodzeniem można stworzyć posiłki, które nie tylko będą spełniały wymagania diety, ale będą przede wszystkim trafiały w gusta pacjentów. Jadłospisy, które tworzę dostosowuję zarówno do umiejętności kulinarnych jak i preferencji smakowych osób, dla których je tworzę.

Moim celem podczas rozmowy z pacjentem jest nawiązanie współpracy, która pozwoli na dokładne poznanie jego potrzeb i możliwości. Preferuję holistyczne spojrzenie na problem, dlatego prowadzone przeze mnie wywiady są szczegółowe i dostosowane do konkretnego przypadku. Jestem świadoma, że tylko indywidualne podejście do rozmowy oraz układanego planu żywieniowego pozwala uzyskać sukces i zadowolenie pacjenta.