dr Patrycja Tylicz-Lisińska

Pozdrawiam Panią doktor i dziękuję za sprawne zabiegi usuwania zmarszczek. Miła, kompetentna i obeznana we współczesnych metodach i praktykach medycyny estetycznej.

Jestem kobietą po 40-tce. Od kilku lat korzystam z zabiegów wygładzających cerę. Wykonałam już piling lekarski oraz nici z kwasu hialuronowego. Jestem bardzo zadowolona. Planuję jeszcze botoks na czoło i oczy. Panią dr serdecznie polecam. Jest osobą bardzo miłą i kompetentną. Dobrze zna się na swojej specjalizacji.

Bardzo dobrze zna się na nowoczesnych metodach medycyny estetycznej. Po zabiegach u dr. Tylicz-Lisińskiej wyglądam dużo lepiej. Zmarszczki na czole zniknęły a opadające powieki przestały być problemem. Zabieg na powiekach zajął Pani Doktor 5 minut. Od kilku lat dba o stan mojej skóry i jestem bardzo zadowolona z jej pomocy.

Gorąco polecam. Świetnie usunęła zmarszczki i wygładziła moją cerę. Polecam do wszelkich zabiegów z medycyny estetycznej!

Nie polecam tego lekarza. Nie umie dobrze ocenić zdjęcia rtg. Ząb musi boleć,bo tak ma. Zwalała winę na mnie, że przechodziłam opatrunek. Chciała założyć już plombę. Inny lekarz stwierdził torbiel przy korzeniu zęba.