lekarz Patrycja Wysocka

Jak to się mówi lekarka z powołania. Wiedza + dociekliwość+ empatia i przemiła osobowość, to cechy, które sprawiają, że jest bardzo dobrym lekarzem , który chce pomóc i pomaga.

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego spotkałam w życiu. Nieoceniona wiedza, trafne diagnozy, super podejście.

Wspaniała Pani doktor, szkoda, że już nie przyjmuje pacjentów w Poznaniu. Bardzo miła , ludzka a przede wszystkim bardzo kompetentna. Służyła pomocą w każdej potrzebie. Diagnozy trafne. Potrafiła postawić pacjenta na nogi a także umiała rozmawiać pod kątem psychologicznym. Postawiła bardzo wysoką poprzeczkę innym lekarzom. Bardzo bym chciała, żeby dr Wysocka zaczęła znów przyjmować w Poznaniu. Dziękuję za leczenie i pozdrawiam gorąco.

Dlaczego Pani Doktor już nie ma w Poznaniu? :( Straciłam najlepszego lekarza w swoim życiu. Nadzwyczaj kompetentna lekarka odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu nie traktująca pacjenta jako kolejny przypadek w Jej karierze lekarskiej niezwykle wnikliwa i stawiająca trafne diagnozy rozumiejąca ludzkie ułomności.Najlepsza lekarka wśród ludzi i najlepszy człowiek wśród lekarzy.

Dlaczego Pani Doktor już nie ma w Poznaniu? :(
Straciłam najlepszego lekarza w swoim życiu.

Najlepsza lekarka do której się dostałam kolejki do pani doktor sa owszem długie, alecóż to znaczy gdy lekarz pochyla się nad pacjentem z pełnym zrozumieniem jego chorób i nawet więcej.Niezwykle wnikliwa pani doktór stawiająca trafne diagnozy umiejąca rozmawiać z pacjentem nie patrząca na zegarek ,potrafiąca w sposób zrozumiały dla pacjenta wyjaśnić wszystkie zawiłości dotyczące jego schorzenia jestem zachwycona i gdziekolwiek pani doktór będzie będę tam i Ja polecam wszystkim panią doktór P.Wysocka to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek.

Pierwszy lekarz rodzinny, którego mogę nazwać kompetentnym. Kolejki do niej zawsze sa horrendalne, rejestracja graniczy z cudem, opóźnienia w przyjęciach sięgają 40 minut. Dlaczego? Nie patrzy na zegarek, nie "odhacza" pacjentów, z każdym porozmawia, poświęca mu czas. Tłumaczy, co się dzieje, z czego może dany objaw wynikać, z czym to może być powiązane. Wypisuje skierowania na badania. Analizuje. Hmmm... traktuje chorego podmiotowo, nie przedmiotowo. Człowiek od razu wychodzi z gabinetu nieco zdrowszy ;) I tak jak się mówi, że nadmierna specjalizacja słuzby zdrowia prowadzi do tego, że lekarz od nogi nie zna się już na ręce - tak ona łączy różne objawy, szuka powiązań. Polecam.

Przemiła kobieta. Pierwszy lekarz na jakiego trafiłam, który na prawdę "wczuwa się" w to co robi. Po drugiej wizycie pamiętała co mi dolega, jakie miałam poprzednie wyniki nie zaglądając do karty. Polecam wszystkim.

Bardzo polecam panią doktor mila,kompetentna,poświęca czas wytłumaczenie na czym polega zdiagnozowana choroba ,odpowiada na zadane pytania.Polecam!!!