lekarz Patrycja Zwiorek-Kucharek

Kochani, proszę podpowiedzcie, gdzie szukać Pani Doktor Patrycji Zwiorek-Kucharek? Chodziłam do niej do Medyka w Zabrzu, później do Gliwic i jak z stamtąd odeszła nie potrafię ją odnaleźć. Pyskowice też nic nie wiedzą, Piekary Śląskie też nie pomogły a w Internecie przypisują Panią Doktor do tych przychodni. Jeśli ktoś zna kontakt, proszę o podanie. Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam, bardzo mi pomogła.

Jak najbardziej polecam panią doktor. Zmagaliśmy się z problemem u mojej córki która miała od 2 roku życia jęczmienie- gradówki i opuchnięte oczy, a już ma 5 lat. W Kędzierzynie i okolicach zwiedziliśmy wszystkich lekarzy prywatnie i nikt nie stwierdził u niej problemu z oczami. W szpitalu w Koźlu na okulistyce lekarka stwierdziła ze dziecko wkłada paluszki do oczu i przez to dzieje się takie coś(nic poza tym). Pani doktor wykryła u córki astygmatyzm (-3), żaden inny lekarz nam tego nie powiedział. Najgorszy ból jest taki że myślała że widzi dobrze :-( jęczmienie i gradówki powstawały na wskutek wady wzroku. Bardzo polecam tą przesympatyczna panią, wszystko dokładnie wytłumaczy i powie wprost nie owijając w bawełnę.