lekarz Patrycjusz Zieniuklekarz Patrycjusz Zieniuk - zdjęcie profilowe

lekarz Patrycjusz Zieniuk

Lekarz godny polecenia, atmosfera w czasie wizyty miła, badanie bardzo delikatne i dokładne. Pan Doktor jest świetnym specjalistą, ma rewelacyjne podejście do pacjentki, dzięki czemu wizyta jest bezstresowa.

super , prowadził moje dwie ciąże. jest rewelacyjny, warto na niego czekać. Bardzo kompetentny, życzliwy człowiek i lekarz. dokładny, rzetelny, . . . same zalety!!!! :)

Chyba żadne słowa nie oddadzą tego, jak bardzo jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na tego lekarza. Jedyny, u którego czuję się tak zupełnie komfortowo, swobodnie, gdzie nie wyczuwam żadnego zniecierpliwienia. Nikt nigdy tak dokładnie nie tłumaczył mi, co mi dolega, ani jakie są możliwości leczenia. W dodatku nigdy nie zostałam odesłana, gdy bez zapisu potrzebowałam 2 minut konsultacji, choć kolejki pod gabinetem robią się coraz dłuższe-wręcz pan doktor zachęcał, żeby przyjść z wynikami od innego specjalisty ("jakby pani przechodziła obok, to zapraszam"), więc naprawdę interesują go losy pacjentek. Mam poczucie bycia w dobrych rękach, a to jest nie do przecenienia. A na dodatek jest to tak delikatny, sympatyczny i ciepły człowiek, że aż chce się być zdyscyplinowaną pacjentką ;) Naprawdę warto czekać na wizytę nawet i 2 miesiące, albo wybrać się prywatnie-absolutnie nie szkoda ani czasu ani pieniędzy.

Polecam w 100%! Najlepszy u jakiego byłam! Prowadził moją ciążę (z komplikacjami) i byłam w szoku że lekarz tak bardzo dba o badania. Jakiekolwiek moje watpliwości byly wytłumaczone a jego konsultowane! LUDZKI LEKARZ! w gabinecie mozna siedziec godzinami i rozmawiac :) Moglabym pisac i pisac! POLECAM!

Polecam,lekarz z powołania, na wszystkie moje wątpliwości i pytania odpowiada wyczerpująco.Wizyta nie jest stresująca i krępującą,atmosfera spokoju i kompetencji Doktora.Prowadzi moją pierwszą ciąże,w następnej na pewno też go wybiorę.Polecam

Pan Doktor Zieniuk prowadził moją (pierwszą) ciążę. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Zawsze odpowiadał na nurtujące mnie pytania. Miałam wykonane wszystkie badania. Bardzo kompetentny, życzliwy człowiek i lekarz.

Najlepszy ginekolog, u jakiego byłam. Kompetentny i sympatyczny. Zdecydowanie polecam!

Może mi ktoś powiedzieć, czy to jest młody lekarz?

Może mi ktoś powiedzieć, czy to jest młody lekarz?

Dla mnie najlepszy ginekolog u jakiego sie leczylam a bylam u wielu. Zyczliwy, pomocny a przede wszystkim kompetentny.

Swietny lekarz, podobnie jak wiekszosc lekarzy w przychodni Sana . Niestety fachowosc jest doceniona przez coraz wiecej pacjentow i sie dlugo czeka w kolejce .