dr n. med. Patryk Piotrowskidr n. med. Patryk Piotrowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Patryk Piotrowski

Psychiatra

Jestem doktorem nauk medycznych, adiunktem w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, specjalistą psychiatrą, specjalistą w kierunku zdrowie publiczne oraz specjalistą terapii środowiskowej. Ukończyłem Wydział Lekarski UM we Wrocławiu. Podczas studiów byłem stypendystą na Uniwersytetach w Padwie i Perugii. Od 2007 roku zasiadam w Zarządzie Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Oddziału Wrocławskiego, od trzech kadencji pełnię funkcję Prezesa Oddziału.

Poza pracą naukową od początku kariery zawodowej zajmuję się pracą kliniczną, którą zdobywałem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jadwigi w Opolu, Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu, Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego SP. z o.o. we Wrocławiu.

Specjalizuję się w leczeniu pacjentów z rozpoznaniem:
– schizofrenii,
– psychoz z kręgu schizofrenii
– zaburzeń afektywnych (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe),
– zaburzeń psychicznych spowodowanych uzależnieniem od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych,
– zaburzeń psychicznych w przebiegu uszkodzenia centralnego układu nerwowego i innych chorób somatycznych,
– zaburzeń związanych z podeszłym wiekiem,
– reakcjami kryzysowymi i dezadaptacyjnymi,
– zaburzeń psychicznych i zachowania w przebiegu upośledzenia umysłowego, zaburzeń osobowości i innych.

Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Uważnie słucha pacjenta, podchodzi holistycznie do zdrowia pacjenta.Dużą uwagę przywiązuje do ogólnej kondycji psychofizycznej . Zlecił mi badania poszerzające diagnostykę wcześniej wykrytej choroby i badania mające na celu ocenę ogólnie stanu zdrowia. Zrobił to jako jedyny z psychiatrów , których byłam pacjentką. Bardzo miły, ale rzeczowy. Cena wizyty do zaakceptowania.Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora.

Wizyta dotyczyła mojej mamy (92 lata), która od dłuższego czasu ma problemy psychiatryczne (stany lękowe, urojenia, depresje). Pan Doktor w ciepły i delikatny sposób nawiązał kontakt z pacjentką, wzbudził jej zaufanie i przeprowadził nieskomplikowane testy które pozwoliły szybko zdiagnozować problem. Zaproponował adekwatną terapię farmakologiczną. Mama zgodziła sie na leczenie. Podziwiam profesjonalizm i empatyczne podejście Pana Doktora do pacjentki, co w przypadku osób starszych jest bardzo ważne. Polecam miłą atmosferę w gabinecie i fachowość Pana Doktora.

Polecam miłą atmosferę w gabinecie i fachowość Pana Doktora.

Polecam dr Piotrowskiego całym sercem. Mam spore problemy i dopiero od niego dostałem lek, który trafił w sedno. Myślę, że dobry wywiad lekarski naprawdę może wiele zdziałać. Dziękuję Panie doktorze.