dr n. med. Patryk Smoliński

Gastroenterolog, Gastrolog, Hepatolog, Internista

Źle traktuje personel medyczny. Niestety w tym wypadku poziom wykształcenia nie idzie w parze z poziomem kultury osobistej.

super lekarz, bardzo szybko postawił diagnozę, jakie badania zrobić natychmiast. 4tyg.póżniej byłam po operacji nowotwór złośliwy jelita grubego,wszystko spokojnie tłumaczył,choć,jak dowiedziałam się o nowotworze nie byłam łatwą pacjętką, nie musiał mi tłumaczyć,bo to nie jego specjalizacja ale doprowadził do końca.wcześniej nie byłam jego pacjętką,więc wiem że jest b.dobrym specjalistą i człowiekim,pozdrawiam,oby więcej takich lekarzy

Nie wyjaśnił mi zawiłości choroby męża, nie był uprzejmy, a czas który mi poświęcił (zaledwie kilka minut) był wielką łaską. Okropne podejście, zero empatii. Może i Pan doktor ma wiedzę, nie byłam w stanie tego stwierdzić (bo niczego konkretnego mi nie powiedział), ale powołaniem lekarza są nie tylko tytuły ale i podejście do człowieka!! nie wszyscy są specjalistami w dziedzinie medycyny....

naprawdę super specjalista, wysoka kultura osobista, byłam bardzo zadowolona z zaproponowanej terapii

Bardzo dobry lekarz, fachowo, ale przystępnie tłumaczy zawiłości medyczne. Może mógłby wykazać trochę więcej empatii, ale podejrzewam, że człowiek, który zajmuje się najcięższymi przypadkami pomału obojętnieje na choroby.

Bardzo dobry lekarz, fachowo, ale przystępnie tłumaczy zawiłości medyczne.

było super, duży plus za podejście, diagnozę i leczenie, na pewno wrócę na kontrolę i będę polecała..................................................................

Fantastyczny, jak na dzisiejsze warunki, lekarz.Z powołaniem, zaangażowaniem, z poszanowaniem pacjenta i ogromną wiedzą medyczną. Mam porównanie. Jak do tej pory spotkałam tylko dwóch tak wspaniałych lekarzy.

jestem bardzo zadowolona konsultacją przeprowadzoną u Pana Doktora, potrafił w sposób jasny wytłumaczyć mój problem i postawić trafną diagnozę, leczenie skuteczne, polecam

jestem bardzo zadowolona,bardzo dobry specjalista chorób wątroby, potrafił w sposób przystępny wytłumaczyć mi diagnozę i postępowanie

prywatnie wydawał się kompetentny, w szpitalu okropny, zwłaszcza jak nie potwierdziła się jego pseudodiagnoza...