Patryk Sobolewski

1,3
1,7
1,6
1,2

Człowiek bez empatii, bez powołania. Traktuje ludzi jak przedmiot. Nie powinien mieć prawa do wykonywania zawodu

Omijać szerokim łukiem takie osoby. Zdecydowanie nieodpowiednia osoba na danym stanowisku. Brak jakiekolwiek podejścia do pacjenta. O kulturze nie ma w ogóle mowy. Wizyty tragiczne i stresujące osoby starsze. Zachowanie tego pana to poprostu cyrk.

Zdecydowanie nie polecam tego pana bo na miano lekarza zdecydowanie nie zasługuje. Chamski, opryskliwy, nie zainteresowany w ogóle pacjentem. Pracuje w przychodni za kare. Kompletny brak kultury.

Kompletny brak kultury, ten człowiek powinien przejść solidny kurs savoir vivre. Zamiast skupić się na leczeniu, wylewa swoje frustracje na pacjenta. Moja wizyta skończyła się natychmiastową skargą u dyrektora przychodni.

Nie polecam, lekarz o niskich kompetencjach, zamiast leczyć wdaję się z pacjentami w dyskusje nie na temat. Wysyła każdego pacjenta na kwarantannę, nawet gdy pacjent jest w pełni zaszczepiony. Bardzo nie polecam. Ten Pan nie powinien być lekarzem.

Pan nieuprzejmy, nie godny polecenia, proponuję obejrzeć serial New Amsterdam, można zobaczyć i się nauczyć jak rozmawiać z pacjentem 😁

Teleporada godna pożałowania, nie polecam!!! Doktor chamski, nieuprzejmy, zero szacunku do pacjenta.

Teleporada godna pożałowania, nie polecam!!!
Doktor chamski, nieuprzejmy, zero szacunku do pacjenta.

Najgorszy internista u którego byłam. Pojawiłam się u pana po nocy bardzo silnych skurczy w brzuchu (prawdopodobnie jelita), cała noc nie spałam itd. Było pogotowie, dostałam zastrzyki po czym wymiotowałam do samego rana. Pan Patryk zaczał mnie pouczać, że do bólu brzucha nie wzywa się karetki, bo na nia mogły czekać inne gorsze przypadki, gdzie ja naprawdę wyłam z bólu... Praktycznie żadnych zaleceń, pomacał brzuch, powiedział, ze to nie jest wyrostek (objawy były bardzo podobne i to własnie podejrzewałam). Słyszałam już o wielu skargach w przychodni w Grudziadzu na tego lekarza, niejednokrotnie ludzie wykłócali się z nim na korytarzu. Bezczelny człowiek i zero podejścia do pacjenta.

lekarz w ogóle nie słucha pacjenta, a wszystkim zapisuje podstawowy zestaw leków: Pecto Dril, Nasometin i Cleratine.... ciężko mu odpowiedzieć "dzień dobry" a do widzenie to chyba w ogóle nie zna....

Witam. Nie polecam tego lekarza. Trzymajcie się jak najdalej od tego pana. Zamówiłam wizytę domową ponieważ jestem w 8 tygodniu ciąży a od trzech dni mam 38,5. Zapalenie garda nic nie jem ledwo pić mogę. Pan przyjechał i od razu zaczęła się krytyka że wyglądam na zdrową osobę. Moglam zamówić taxi do przychodni a nie jego fatygować. A tłumaczyłam mu że to początek ciąży i mam straszne mdłości do tego gorączka i osłabienie. Brak szacunku dla kobiety. A na dodatek skrytykował tabliczkę czekolady na ławie że niby mam mdłości a czekolada na stole a mam dwójkę dzieci i normalne że słodycze będą w domu. Zero jakiegoś współczucia. Nie polecam w 100%

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.