Patryk Sobolewski

Internista

2,1
1,4
1,4

Nie polecam tego człowieka nikomu. Przyjmuje teraz w przychodni w osielsku.spedzilem u niego 25 min z czego 20 to pouczał mnie o skutkach palenia papierosów i ze moja choroba jest tym spowodowana. Od 10 lat pierwszy raz miałem problem z gardłem , 4 dni temu przewiało mnie bo na krótkim rękawku wychodziłem na dwór , a ten gbur aparcie twierdził , ze od papierosów. „ po co mam pana leczyć skoro pan pali ?” Takie coś od lekarza uslyszlalem ! „ przecież pan jest wesoły , a skoro wesoły to choroba musi się podobać ! „ „ po co mam leczyć skoro choroba się podoba ? „ - słowa tego „lekarza” Byl chamski , arogancki , udaje Boga , co chwile podpiera się statystykami medycznymi , nie ma A grosz podejścia do pacjenta. Po 20 minutach dyskusji odpuścił i zbadał mnie na „ sztukę „ przypisał mi leki mówiąc „ skoro pana to tak bawi to te leki będę idealne dla pana , będzie pan po nich wesoły „ nie ufam takim ludziom , jestem zarejestrowany do foniatrzy ponieważ mam problem z krtaniom czego ten „ fachowiec „ nie potrafił stwierdzić. ODRADZAM tego pseudo lekarza. Ubolewam nad faktem , ze tacy ludzie będą nas leczyć w przyszłości

Witam. Nie polecam tego lekarza. Trzymajcie się jak najdalej od tego pana. Zamówiłam wizytę domową ponieważ jestem w 8 tygodniu ciąży a od trzech dni mam 38,5. Zapalenie garda nic nie jem ledwo pić mogę. Pan przyjechał i od razu zaczęła się krytyka że wyglądam na zdrową osobę. Moglam zamówić taxi do przychodni a nie jego fatygować. A tłumaczyłam mu że to początek ciąży i mam straszne mdłości do tego gorączka i osłabienie. Brak szacunku dla kobiety. A na dodatek skrytykował tabliczkę czekolady na ławie że niby mam mdłości a czekolada na stole a mam dwójkę dzieci i normalne że słodycze będą w domu. Zero jakiegoś współczucia. Nie polecam w 100%

Najgorszy internista u którego byłam. Pojawiłam się u pana po nocy bardzo silnych skurczy w brzuchu (prawdopodobnie jelita), cała noc nie spałam itd. Było pogotowie, dostałam zastrzyki po czym wymiotowałam do samego rana. Pan Patryk zaczał mnie pouczać, że do bólu brzucha nie wzywa się karetki, bo na nia mogły czekać inne gorsze przypadki, gdzie ja naprawdę wyłam z bólu... Praktycznie żadnych zaleceń, pomacał brzuch, powiedział, ze to nie jest wyrostek (objawy były bardzo podobne i to własnie podejrzewałam). Słyszałam już o wielu skargach w przychodni w Grudziadzu na tego lekarza, niejednokrotnie ludzie wykłócali się z nim na korytarzu. Bezczelny człowiek i zero podejścia do pacjenta.

To są doświadczenia trzech osób z mojej najbliższej rodziny (w tym moje), które zapisały się do tego Pana, gdyż potrzebowały szybkiej pomocy, a inny lekarz w tym czasie nie przyjmował w przychodni. Niestety nigdy nikomu z nas dr Sobolewski nie pomógł, tylko odesłał z tzw. kwitkiem. Moja mama przez to, że zbagatelizował jej objawy, ma teraz zapalenie oskrzeli. Można było temu zapobiec! Gorączkę ma od tygodnia, bo tabletki do ssania, które przepisał pan dr jakoś nie pomogły. Wróciła od niego tak zdenerwowana, że szczerze żałowałam, że namówiłam ją na wizytę. Ponadto przestrzegam, iż Pan dr Sobolewski zna się na absolutnie KAŻDEJ dziedzinie medycyny. Szkoda, że swoich umiejętności i wiedzy nie wykorzystał na studiach i poprzestał na zdobyciu tytułu marnego internisty. Pan dr Sobolewski lustruje i neguje każdą diagnozę, czy wyniki badań, jakie wpadną mu w ręce. Zamiast zająć się leczeniem, on woli oczerniać swoich kolegów po fachu, mimo że tamci faktycznie pomagają, a on wręcz przeciwnie!

Ten gość nie powinien być lekarzem bo nie ma o tym pojęcia. Za każdym razem się tylko madruje i nic nie wnosi. Co najwyżej może warzywa na bazarku sprzedawać. Totalna porażka. Obym nigdy nie musiał do niego pójść.

Nie polecam, lekarz o niskich kompetencjach, zamiast leczyć wdaję się z pacjentami w dyskusje nie na temat. Wysyła każdego pacjenta na kwarantannę, nawet gdy pacjent jest w pełni zaszczepiony. Bardzo nie polecam. Ten Pan nie powinien być lekarzem.

brak kultury , zarozumiałość , nie wysłuchanie pacjenta , brak zrozumienia nie ma przygotowania do prowadzenia rozmów , siedzi w pracy aby tylko odklepać swoje godziny, myśli że jest bogiem , nawet nie przeczytał ostatniej karty z historii choroby, od innych pacjentów dowiedziałam się że jednemu przepisał złe leki, drugi opowiadał że był lekceważąco przyjęty, po prostu to nie jest lekarz z powołania. tacy jak ON NIE POWINNI LECZYĆ LUDZI BO NIE MAJA DO TEGO POWOŁANIA.

Pan nieuprzejmy, nie godny polecenia, proponuję obejrzeć serial New Amsterdam, można zobaczyć i się nauczyć jak rozmawiać z pacjentem 😁

lekarz w ogóle nie słucha pacjenta, a wszystkim zapisuje podstawowy zestaw leków: Pecto Dril, Nasometin i Cleratine.... ciężko mu odpowiedzieć "dzień dobry" a do widzenie to chyba w ogóle nie zna....

Dr zdecydowanie należy do konkretnych ludzi, kawa na ławę, wizyta nie należała do długich, ale nie po to tam poszłam. Nie mam czasu na siedzenie w gabinecie pół godz. Dostałam rzetelna informacje leki i pomogło. Polecam dla tych którzy cenią sobie czas.