lekarz Patryk Żolik

W/w będąc jako lekarz pogotowia ratunkowego w Śremie podczas wizyty u mojej żony krzyczał zachowywał się nie godnie jako lekarz nie interesował się pacjentka lecz dlaczego został wezwany pomimo wcześniejszego pobytu ratowników wyprosił mojego męża z pokoju i kazał usiąść na dupie A w ogóle sprawiał wrażenie że o godzinie 3 w nocy nie wzywa sie doktorów mój mąż powiedział że nie takiego zachowania oczekuje się od lekarza A ponadto straszyl ze załatwi aby za jego przyjazd musieliby zapłacić zadał dowód osobisty od męża Po prostu jest to lekarz który nie spełnia oczekiwań pacjenta który jest w potrzebie.Tak młody człowiek A tak złośliwy A z przysiega lekarska chyba niemal do czynienia.Reasumując Po prostu tragedia nigdy nie spotkałem się z takim lekarzem.

Bardzo, bardzo kompetentny lekarz, a do tego wzorowy przykład dobrego człowieka, wytłumaczy wysłucha i doradzi, polecam na 100%.

Jestem bardzo wdzieczna doktorowi za udzielenie pomocy coreczce na szpitalnym oddziale ratunkowym. Pomimo wielu pacjentow i wydaje sie wielu godzin pracy znajduje czas by odpowiedziec na wszystkie pytania, niezmiernie uprzejmy, dziecko ze zlamana reka przyjal poza kolejnoscia takze czas oczekiwania byl bardzo krotki. Juz 3 razy mialam kontakt z tym lekarzem w szpitalu w sremie i zawsze jesli jade mam nadzieje ze to wlasnie pan tam bedzie i tak wlasnie jest! Doktor chyba nie wychodzi z pracy. Serdeczne podziekowania.

Profesjonalne, rzetelne podejście do badania oraz rozmowy z pacjentem. Pan Doktor spokojny i rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczył, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Z całą pewnością warto wybrać się na wizytę do Pana Doktora.

Doskonały specjalista ortopedii. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie przyczyny dolegliwości i planowanego sposobu leczenia. Bardzo uprzejmy młody człowiek, podaje rękę na powitanie po wejściu do gabinetu. Dolegliwości barku ustąpiły po zastosowanej terapii. Polecam!

Świetny Ortopeda, trafiłam do niego z polecenia koleżanki z pracy. Szybko postawiona diagnoza - zespół cieśni kanału nadgarstka. Zabieg operacyjny lekarz przeprowadził w bardzo komfortowych warunkach, wszystko starannie tłumacząc na każdym kroku, mogłam wyjść ze szpitala jeszcze w tym samym dniu! Dolegliwości po operacji nie powróciły, blizny prawie nie widać - bardzo mała ok 1cm. Zapisałam się na operację drugiej ręki również do tego samego lekarza. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Pan Doktor jest niezwykle uprzejmym i cierpliwym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Wychodząc z gabinetu byłam przekonana, że wiem wszytko co trzeba, żadnych niedomówień czy niejasnych informacji. Takich lekarzy ze świecą szukać!

Lekarz 100% z powołania. Bardzo miły,sympatyczny ,fachowiec w swojej dziedzinie jakich mało w dzisiejszych czasach. Pomocny,cierpliwy diagnoza trafiona w "10!". Mogę polecić każdemu kto szuka dobrego specjalisty.

http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/hipokrates/a/wielkopolski-hipokrates-2016-chirurg-roku,11442011/ Głosuj na Hipokratesa 2016 roku Wysyłając sms o treści CHR.10 na numer 72355 dodasz głos na dr Patryka Żolika

Głosuj na Hipokratesa 2016 roku

Wysyłając sms o treści CHR.10 na numer 72355 dodasz głos na dr Patryka Żolika

Zdiagnozował mi dyskopatię kręgosłupa, pomimo tego że inni lekarze chcieli robić mi operację biodra. Obecnie jestem po kinezyterapii wg zaleceń Pana Doktora i nie mam żadnych dolegliwości. Najlepszy lekarz!