lekarz Patryk Żolik

Dyżurujący na oddziale ratunkowym nawet nie obejrzał mojego 5 letniego synka z urazem kciuka (kciuk + drzwi) ,po naszej sugestii odnośnie prześwietlenia stwierdził,że to chirurg dziecięcy może podjąć decyzję czy dziecko może zostać naświetlone ......i odesłał nas do Gostynia 30km od Śremu tam czekaliśmy 3 godziny na przyjęcie przez lekarza, który poinformował nas, że to samo mógł wykonać lekarz w Śremie, który powinien nam wykonac zdjęcie RTG (twierdził że tylko chirurg może RTG zlecić), a tu przyjechali byśmy tylko bezpośrednio do chirurga gdzie mały miał ściągany paznokieć i szyty kciuk. Ale lekarzowi nie chciało się d... ruszyć i zrzucił to na lekarza w Gostyniu.

Niesamowity lekarz, cierpliwy, bardzo bogata wiedza, mega wysoka kultura osobista i zawodowa. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i serdecznie polecam.

Profesjonalne podejście, kompleksowe porady, konkretnie i rzeczowo, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam.

W/w będąc jako lekarz pogotowia ratunkowego w Śremie podczas wizyty u mojej żony krzyczał zachowywał się nie godnie jako lekarz nie interesował się pacjentka lecz dlaczego został wezwany pomimo wcześniejszego pobytu ratowników wyprosił mojego męża z pokoju i kazał usiąść na dupie A w ogóle sprawiał wrażenie że o godzinie 3 w nocy nie wzywa sie doktorów mój mąż powiedział że nie takiego zachowania oczekuje się od lekarza A ponadto straszyl ze załatwi aby za jego przyjazd musieliby zapłacić zadał dowód osobisty od męża Po prostu jest to lekarz który nie spełnia oczekiwań pacjenta który jest w potrzebie.Tak młody człowiek A tak złośliwy A z przysiega lekarska chyba niemal do czynienia.Reasumując Po prostu tragedia nigdy nie spotkałem się z takim lekarzem.

Bardzo, bardzo kompetentny lekarz, a do tego wzorowy przykład dobrego człowieka, wytłumaczy wysłucha i doradzi, polecam na 100%.

Jestem bardzo wdzieczna doktorowi za udzielenie pomocy coreczce na szpitalnym oddziale ratunkowym. Pomimo wielu pacjentow i wydaje sie wielu godzin pracy znajduje czas by odpowiedziec na wszystkie pytania, niezmiernie uprzejmy, dziecko ze zlamana reka przyjal poza kolejnoscia takze czas oczekiwania byl bardzo krotki. Juz 3 razy mialam kontakt z tym lekarzem w szpitalu w sremie i zawsze jesli jade mam nadzieje ze to wlasnie pan tam bedzie i tak wlasnie jest! Doktor chyba nie wychodzi z pracy. Serdeczne podziekowania.

Doskonały specjalista ortopedii. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie przyczyny dolegliwości i planowanego sposobu leczenia. Bardzo uprzejmy młody człowiek, podaje rękę na powitanie po wejściu do gabinetu. Dolegliwości barku ustąpiły po zastosowanej terapii. Polecam!

Profesjonalne, rzetelne podejście do badania oraz rozmowy z pacjentem. Pan Doktor spokojny i rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczył, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Z całą pewnością warto wybrać się na wizytę do Pana Doktora.

Świetny Ortopeda, trafiłam do niego z polecenia koleżanki z pracy. Szybko postawiona diagnoza - zespół cieśni kanału nadgarstka. Zabieg operacyjny lekarz przeprowadził w bardzo komfortowych warunkach, wszystko starannie tłumacząc na każdym kroku, mogłam wyjść ze szpitala jeszcze w tym samym dniu! Dolegliwości po operacji nie powróciły, blizny prawie nie widać - bardzo mała ok 1cm. Zapisałam się na operację drugiej ręki również do tego samego lekarza. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Pan Doktor jest niezwykle uprzejmym i cierpliwym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Wychodząc z gabinetu byłam przekonana, że wiem wszytko co trzeba, żadnych niedomówień czy niejasnych informacji. Takich lekarzy ze świecą szukać!