mgr Paulina Burtan-Krzak

Logopeda

Polecam zdecydowanie. Młoda, miła, kompetentna osoba ze świetnym podejściem do dzieci i dużą skutecznością tepii. Moja cólka uwielbiała zajęcia prowadzone przez Pania Paulinę.

bardzo dobry logopeda, prowadzi moją córkę ktora sepleni już przez kilka miesięcy. córka bardzo lubi chodzic na zajęcia.

bardzo polecam tą panią! ma podejście do dzieci, moj syn wyznał jej miłość na drugiejwizycie :) z zystym sumieniem wystawiam taką opinię

Bardzo miła młoda pani, ze znakomitym podejściem do dzieci! moj syn bardzo ją lubi i chetnie chodzi na zajecia