mgr Paulina Kahl-Cierkosz

Psycholog

Istnieje możliwość umówienia wizyty w innym terminie po uzgodnieniu telefonicznym.

Nie polecam. Miałam sprawę w sądzie, gdzie pani psycholog stwierdziła, że matka źle robi nie mówiąc stanowi o ojcu biologicznym gdzie w ogóle się nie interesował. Poparła ojca który jedyne co zrobił to powiedział że żałuję, a po kolejnych 5 latach nadal nie interesuje się dzieckiem. Zrezygnował z kontaktów. Więc skąd pani psycholog wzięła to że on tak bardzo żałuje 🤷odradzam branie jakich kolwiek konsultacji

Wyraźne jednostronne podejście i brak komunikatywności. Odradzam stanowczo. Zbyt dużo negatywnego podejścia

Bylam niedawno na kilku wizytach z nastoletnim synem. Jestem zadowolona jako mama, bo otrzymalam odpiwiedzi na nurtujace mnie pytania dotyczace problemu syna. Dokładne instrukcje jak postępować, aby pomóc synowi. Pani Paulina profesjonalnie wytłumaczyla synowi na czym polega jego problem i jak musi postepowac, aby dręczące myśli odsunać. Podała mu konkretne propozycje do wykorzystania w pracy ze sobą. Ma niesamowite podejście do nastolatków i dorosłych. Syn poprosił sam, abym umowiła go na kolejną wizytę, bo z jak określił "z tą panią mu się dobrze rozmawia i jest pomocna". A to chyba najważniejsze. Serdecznie polecam wizyty u pani Pauliny.

Już minęło trochę czasu ale teraz mam porównanie po konsultacji z innym specjalistą. Brak kompetencji. Ta Pani chyba wcale nie korzysta z najnowszych szkoleń.